26 Ağustos 2013 Pazartesi

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Getirme Duası
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Getirme Duası


Bu blogda, sadece Çevirgel Duası (Döngel Duası) ile ilgili yazılar yazmadığımı, özel manada Çevirgel Duası’na odaklandığımı, genel manada ise eski sevgiliyi geri getirme duası ya da büyüsü ile alakalı her konuya yer verdiğimi biliyorsun. Bu yazımda da eski sevgiliyi geri getirme duası olarak bilinen duayı anlatmaya ve bu konuda seni aydınlatmaya çalışacağım. Yazıyı sonuna kadar okumanı öneririm. Çünkü yazı içerisinde, birçok insanın hayatını değiştiren önemli bir husustan söz edeceğim.

Eski sevgiliyi geri getirme duası ya da sevdiğini geri getirme duasına geçmeden önce sana “eski sevgili” konulu bir öykü anlatmak istiyorum: 


Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası ve Bir Öykü


Bir gün, bir köpek, masallarda ve efsanelerde meşhur olan ve Kaf Dağı diye bilinen dağa çıkar. Kaf Dağı’nda dolaşırken türlü türlü garipliklerle karşılaşır. En sonunda ise “garabetin (tuhaflığın) daniskası” diyebileceğimiz bir olayla karşılaşır:

Kaf Dağı’nın iç taraflarında bir mağaranın içine girer ve karşısındaki mağaranın bütün duvarlarında kendisini görür. Çünkü tüm duvarlar tepeden tırnağa, boy aynalarıyla donatılmıştır. Köpek bu durumdan korkar ve hırlayıp havlamaya başlar. Bir anda binlerce köpeğin de hırlamaya ve havlamaya başladığını görünce de kuyruğunu kısar. Bir an önce mağaradan çıkmak için olanca kuvvetiyle koşmaya başlar. Dışarıda, onun bu korkmuş halini gören bir köpek ne olduğunu sorar, şu cevabı alır:

“Mağaranın içinde binlerce korkunç köpek var. Öyle ki, kaçmasaydım, biraz daha kalsaydım beni parçalayıp yiyeceklerdi. Sakın oraya gitme, yoksa korkunç köpekler seni de yemeye çalışırlar.”

Şimdi bu olayın eski sevgiliyi geri getirme duası ile ne ilgisi olduğunu merak ediyor olabilirsin. Okumaya devam et:

Mağarada korkunç köpekler olduğunu öğrenen dışarıdaki köpek, iyice meraklanır ve mağaraya girer. Bakar ki gerçekten, dört yanında yüzlerce köpek var. Ama bu köpekler, her yapılanı tekrar ediyor. O havlayınca onlar da havlıyor; o dil çıkarınca, onlar da dil çıkarıyor. Bunu öğrenen köpek, kendisine yeni bir eğlence bulur ve kuyruk sallamaya başlar. Kendisiyle birlikte yüzlerce köpeğin de kuyruk salladığını görünce sevinir. Diğer köpeğin aksine artık her gün mağaraya gelir, orada saatlerce oynar, eğlenir ve evine döner.

İyi de bu anlattığının, eski sevgiliyi geri getirme duası ile ne alakası var, diyorsan anlatayım. Bir kere hayattaki her kavram, ya doğrudan doğruya, ya da dolaylı olarak diğer kavramlarla ilgilidir. Mesela, Mevlana’nın: “Hayat, verdiklerimizin yankılanıp tekrar bize geri döndüğü bir dağdır.” sözü, bu öyküde anlatılan olayla direkt olarak ilgili olan bir özdeyiştir.

Şimdi eski sevgiliyi geri getirme duasıyla bu öykü arasındaki ilgiye gelelim: Hayatta, aldığımız tüm kararlar ve bu kararları alırken düşündüğümüz ve hissettiğimiz bütün duygu ve düşünceler bize aynen geri dönecektir. Şayet, sevgilimizi, eski sevgiliyi geri getirme duası ile döndürmeye çalışırsak bir başkası da onu aynı dua ile geri almak isteyecektir. Fakat, bunun yerine (eski sevgiliyi geri getirme duası yerine) sevgilimizi kendi çabamız ile geri getirme yolunu seçecek olursak emin ol, hiç kimse bir daha onu bizden geri alamayacaktır. 


Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Yerine...


“Yani eski sevgiliyi geri getirme duası diye bir duadan bahsetmeyecek misin?” diyorsun değil mi? Yok ki bahsedeyim. Böyle bir dua yok değerli dostum. Ne İslam’da ne de başka bir dinde böyle bir duanın olmadığını, ufak çaplı bir araştırma ile öğrenebilirsin. Ama üzülmene gerek yok; çünkü olmayan bu dua yerine, eski sevgiliyi geri döndürmek için öyle etkili bir kaynak var ki, bu kaynağı okuyup oradaki teknikleri pratiğe döktüğünde artık eski sevgiliyi geri getirme duası veya büyüsü aramak zorunda kalmayacaksın. Bu gerçeği kendi gözlerinle görmek istiyorsan buraya tıklayıp, sözünü ettiğim kitabı inceleyebilirsin. 


Bu konuyla ilgili yazdığım şu yazıyı da okumanı öneririm: Sevdiğini Geri Getirme Duası


Eski sevgiliyi geri getirme duasını bir tarafa bırakıp bir parça dinlemek ister misin?İlgili Kelimeler: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Getirme Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?