20 Ağustos 2013 Salı

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini Geri Getirme Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Sevdiğini Geri Getirme Duası


Sevdiğini Geri Getirme Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası


Sevgili okurum, Çevirgel Duası (Döngel Duası) ya da Şahmeran Duası ile ilgili yazılar yazmayı tasarladığım bu sitede eski sevgiliyi geri getirme duaları veya büyüleri ile ilgili yazılar da yazmak istedim. Çünkü bu dualar ve büyüler konusunda halkımız maalesef çok bilinçsiz. Halkımızın bilinç seviyesini yükseltebilmek için de sevdiğini geri getirme duası gibi dualarla alakalı bilinmesi gereken hususların irdelenmesi, analiz edilmesi ve açıklanması şart. Ben de bu gerçekten hareketle, bu yazımda sevdiğini geri getirme duası veya "eski sevgiliyi geri getirme duası" diye bilinen duayı tahlil etmek istedim. Bu yazımda, sadece "sevdiğini geri getirme duası" değil sevdiğini geri getirmenin tüm önemli yollarını ve yöntemlerini de açıklamak istiyorum. Başlayalım:


Sevdiğini geri getirme duası arayan kişinin, öncelikle problemi kendi içinde halletmesi / çözüme kavuşturması gerekir. Kendi içinde sorununu halledemeyen birine dışarıdan müdahalelerle çözüm sunmak, hem sağlıksız hem de süreksiz olacaktır. Kalıcı olmayacaktır; çünkü sorun, kişinin kendisi tarafından tespit ve teşhis edilmedikçe sorun olma özelliğini koruyarak sürekli kişinin karşısına çıkacaktır. Bu noktada yapılması gereken en mühim şey şudur: Sevdiğini geri getirme duası arayan şahıs, hakikaten eski sevgilisine kavuşmak istiyor mu?

Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Önemli Bir Yol Ayrımı


Yani, eski sevgilisine tekrar kavuşunca yine mutlu olacak mı? Sevdiğini elde etmeden geçen günleri onun yaşamdan aldığı zevki ve mutluluğu azaltıyor mu? Eski sevgilisine hala aşık mı? Eski sevgilisini kollarına almak, hayatına pozitif anlamda bir katkı sunacak mı? Soruyu bir de kendine sor istersen: “Sevdiğini geri getirme duası ararken eski sevgilinin dönmesini can u gönülden arzuluyor musun?”


Bu ve buna benzer sorulara yanıt ararken etraflı bir şekilde düşünüp meseleyi enine boyuna analiz etmek şarttır. Çünkü bu konunun en önemli noktası (odak ve püf noktası) budur. Bu konuyu kafanda netleştirirsen gerisi çok daha kolay olacaktır. Atalarımız boşuna, düşüne düşüne görmeli işi, sonra pişman olmamalı kişi, dememişler.


Bu konuda karar verdiğini ve sevdiğini geri getirme duası ararken onu gerçek anlamda geri getirmek istediğini varsayarak yazıya devam edeceğim. Şayet eski sevgilini geri getirmenin sana pozitif manada bir katkı sağlayacağını düşünmüyorsan yazının devamını okumana gerek yok.


Eğer, eski sevgilim olmadan yaşamak, benim için hayatın zindana dönmesinden farksızdır diyorsan okumaya devam et. Sana bir kötü bir de iyi haberim var. Ama zaten iyi haber, kötü haberin tüm olumsuz yapısını silip atacağı için endişelenmene gerek yok. Kötü haberle başlıyorum: Sevdiğini geri getirme duası veya eski sevgiliyi geri getirme duası gibi bir dua yok. Yani, İslami literatürde, bu konuyla ilgili özel bir dua yok. Nitekim Çevirgel Duası gibi duaları analiz ettiğim yazılarımda da bu konuya değinerek İslam’daki en önemli dua olan “fiili dua” kavramından söz etmiştim. Fakat demin de belirttiğim gibi endişelenmene ve korkmana gerek yok. Eski sevgilimi nasıl geri döndüreceğim, diye üzülmene de gerek yok. Zira sana, sevdiğini geri getirme duası, eski sevgiliyi geri getirme duası veya Çevirgel Duası gibi dualardan çok daha etkili bir yöntem önereceğim. Bu sayede eski sevgilini geri getirmenin, sevdiğini geri getirme duasından çok daha kolay bir yolu olduğunu öğrenecek ve kısa sürede eski sevgilini tekrar kollarına almanın mutluluğuna ereceksin.

Sevdiğini Geri Getirme Duasından Çok Daha Etkili


Sevdiğini geri getirme duası yerine önerdiğim şu eseri (tıkla) okursan bunu kendi gözlerinle görecek ve bana hak vereceksin.


Burada çok önemsediğim birkaç nokta var: 1. Açılan sayfayı çok dikkatli gözlerle irdele; çünkü bu fırsatı kaçırmak (eski sevgilinin, kollarının arasından kayıp gitmesi) seni üzer. 2. Burada anlatılan yöntemler çok etkili; ama pratiğe dökecek cesaretin ve becerin olmalı. Şayet bu konuda kendine güvenmiyorsan boşuna para harcama. Seni az da olsa yüreklendirmek için son bir şey: Bu kitabı iyice okuyup özümseyen ve pratiğe döken herkes, eski sevgilisine kavuştu. Ve bu yöntemlerin, sevdiğini geri getirme duası gibi aramalara gerek bırakmadığını itiraf etti. Belki de sıra sende.


Çevirgel Duası Nedir adlı yazıma da bakmak isteyebilirsin.


Bir parça dinlemek ister misin?
İlgili Kelimeler: Sevdiğini Geri Getirme Duası, Çevirgel Duası, Diğer Dualar, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?