20 Eylül 2013 Cuma

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme BüyüsüEski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Talihsiz kardeşim, sen de eski sevgiliyi geri getirmek için onlarca değişik yol deneyip de her seferinde hezimete uğrayan ve son çare olarak eski sevgiliyi geri döndürme büyüsüne başvuran talihsizlerden misin?

Öncelikle şunu öğrenmek istiyorum: "Eski sevgilini hala gerçekten seviyor musun? Ve onu hala geri döndürmek arzusunda mısın?"

Bu sorulara cevabın olumlu ise müsaade edersen bir sorum daha var: "Peki, eski sevgilinin, seni eskisi gibi yürekten sevmesini, sana içinden geldiği için değer vermesini istemez misin?"


Büyük olasılıkla bu soruya da, evet, diyeceksin? O halde onu döndürmek için neden geri döndürme büyüsü veya çevirgel duası gibi dualar ve büyüler arıyorsun? Biraz daha açayım, büyü vasıtasıyla sevgilini geri getirdiğini varsayalım. Sevgilinin sana büyü zoruyla geldiğini bilmek, esasında seni gönülden sevmediğini; fakat bir şekilde büyüler ve efsunlarla sevdirildiğini bilmek zoruna gitmeyecek mi? Onun aslında seni değil büyünün zorladığı herhangi bir kişiyi (bu kişi senin yerine bir başkası da olabilirdi) sevdiğinin bilgisine sahip olmayı gururuna yedirebilecek misin? Zannetmiyorum.

O halde eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yerine çok daha onurlu ve şerefli bir teknikle sevgilini geri getirmenin yolundan bahsedeyim. Bu teknikte ne zoraki bir dayatmadan ne de bir gönülsüzlükten söz edilebilir. Burada, her şey sana bağlı ve böyle olduğu için de sevgilin yine sana aşık olacak. Bizzat sana. Aracısız ve çıkarsız, samimi ve dürüst bir şekilde yine seni sevip senin sevgilin olacak. Bu yöntemi öğrenmek istiyorsan, eski sevgiliyi geri döndürme büyüsünü kafandan söküp atmalısın. Çünkü bu taktik, büyüden çok daha etkili ve sağlam. Önce bu konuyla ilgili bir öykü anlatayım:Geri Döndürme Büyüsü ve Kurbağa


Günlerden bir gün kurbağalar, evlerine giderken önlerindeki çukuru göremedikleri için, içlerinden 5 kurbağa, bir çukura düşmüş. Diğerleri durumu fark eder etmez geri çekilip düşmekten son anda kurtulmuşlar. Çukur, bayağı derinmiş. Dışarıda kalan kurbağalar, ilkin çukurdaki arkadaşlarına yardım etmek istemişler; ama bir türlü bir yolunu bulup onlara yardım elini uzatamamışlar. En sonunda arkadaşlarından ümit kesmişler. Fakat aşağı düşen kurbağalar hala çıkmak için çırpınıyormuş. Dışarıdakiler başlamışlar öğüt vermeye: "Boşuna çırpınmayın, görüyorsunuz ki çukur çok derin, buradan çıkmanın imkânı yok. Boş yere ne diye kendinizi hırpalıyorsunuz ki?"

Bu ve buna benzer olumsuz ifadelerle 5 kurbağanın 4'ünü çırpınmaktan vazgeçirmişler. Fakat diğer kurbağa, onlara hiç kulak asmadan, habire bu lanet çukurdan çıkmak için var gücüyle çırpınıyormuş. Ve sonunda bunu başarmış da. Sonradan anlaşılmış ki bu sonuncu kurbağa, sağır olduğu için dışarıdaki olumsuz telkinleri duymuyormuş. Fakat diğerleri, bir sürü negatif sözün bombardımanına maruz kaldıkları için yaşama isteklerini de çabalama arzularını da yitirmişler. Nihayet ölüp gitmişler.

Bu hikâyeden çıkaracağımız birçok ders olmasına rağmen ben birinden, en önemlisinden söz edeyim.

Biz de eski sevgiliyi geri döndürmek için tek yolun eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü olduğunu söyleyenlerin sözlerine kulak asmadan, bunun başka bir çözüm yolu olmalı, diye düşünürsek ve bu konuda dirayetli olursak, eninde sonunda onu tekrar sarabiliriz. Eninde sonunda dediğime bakma. Lafın gelişi. Yoksa birazdan bahsedeceğim yöntem sayesinde bunun ne kadar kolay olduğunu göreceksin.


Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü mü Taktik mi?


Tekrar edeyim, "eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü" aramaktan vazgeçerek çevrendeki insanların olumsuz söylemlerine kulağını tıkamalısın. Bir düşünürün söylediği gibi:

"Hiç kimse duymak istemeyen kadar sağır olamaz."

Şimdi, yapacağın tek şey buraya tıklamak ve yönlendirildiğin sayfada yazılan muhteşem bilgileri dikkatli bir biçimde okumak.

Bu günden sonra "eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü" aramak zorunda kalmayacaksın. Sakın, çevrendeki insanların yapamazsın, dediklerine bakma, onları takma, aldırış etme. Kaç kişinin yapabildiğini görmek için şu yazıdaki yorumlara bakabilirsin: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı


Şu yazım da dikkatini çekebilir:

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner

Sağlıcakla...

İlgili Kelimeler: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Eski Sevgili Nasıl Geri Döndürülür, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?