16 Eylül 2013 Pazartesi

Geri Çevirme Duası

Geri Cevirme Duasi
Geri Çevirme Duası

Geri Çevirme Duası Nedir?

Eski sevgilisinden ya da eşinden ayrılan mahzun insanların en çok aradığı ve başvurduğu dualardan biri de şüphesiz geri çevirme duasıdır. Muhtemelen sen de eski aşkından ayrılmanın derin ve tarif edilemez acısını kalbinin en kuytu köşelerinde yaşadığın için geri çevirme duası arayanlardansın.


İnsanımız, çaresiz kalınca en olmadık yollara başvurarak derdine çözüm arıyor maalesef. Nedendir bilinmez, eski sevgiliden ayrılan binlerce insan, ilk olarak eski sevgiliyi geri getirme duası veya geri çevirme duası gibi dualarla işini halletmeye, sıkıntısını çözüme kavuşturmaya çalışıyor.

Bir ara internette bir araştırma yaptım ve karşılaştığım istatistikler karşısında küçük dilimi yuttum. Bu sayısal verilerin bir parçasını seninle paylaşmak istiyorum: Çevirgel Duası diye bilinen duayı ayda 1200 kişinin aradığını biliyor muydun? Bu rakam, bizim insanımızın, aslı esası olmayan dua ve büyülerle ne denli haşır neşir olduğunu göstermesi bakımından oldukça enteresan bir veri.

Hâlbuki giden sevgiliyi ya da eşi geri çevirmek için geri çevirme duası gibi dualara hiç mi hiç gerek yok. Zira günümüzde bu sorunun öyle mantıklı ve tutarlı, sağlam ve güçlü yolları var ki, artık, bu yollar sayesinde geri çevirme duası aramak anlamsız bir uğraş olmaktan öteye geçemez. Merak ettiğinin ve bu yolları bilmek istediğinin farkındayım. Anlatıyorum: Başarının kopyalanması. Bu da ne?

Geri Çevirme Duası ve Başarının Kopyalanması

Başarının kopyalanabileceğini ve çoğaltılabilir olduğunu biliyorsun değil mi? Mesela, herhangi bir işte başarılı olan birinin yaptıklarını aynen yaparsak (kopyalarsak) biz de en az onun kadar başarılı olabiliriz. Bunun, geri çevirme duası ile ne ilgisi olduğunu birazdan anlatacağım. 

Dediğim gibi, bir konuda ustalaşan birinin yaptıklarını kopyalamak (klonlamak) suretiyle biz de o işi rahatlıkla başarabiliriz. Bu iddiama örnek olarak tüm insanlığı gösterebilirim. Çünkü bütün insanlar, ilkin çocuk oldular. Ve çocukların, konuşmak ve yürümek dâhil her şeyi, çevresindeki insanlardan görmek suretiyle taklit ederek, kopyalayarak öğrendiğini hepimiz biliyoruz. Bir konuda başarılı olmak istiyorsak eğer, tüm yapmamız gereken, yeniden çocuk olmaktır aslında.

Yani, artık geri çevirme duası aramaktan vazgeçip eski sevgilisini veya eşini yeniden geri getirenlerin bunu nasıl başardıklarını öğrenerek bunu eyleme dökmek zorundayız. Düşünsene, önümüzde somut bir örnek varsa ve bunu bir insan bile başarmışsa eğer, biz neden yapamayalım?

Zaten bu anlattıklarım, öğrenme psikolojisinde "sosyal öğrenme" veya "model alma yoluyla öğrenme" şeklinde geçiyor. Yani, sana maval okumuyorum. Bilimsel bir veriden söz ediyorum. Aslında, söylediklerimin bilimsel nitelikte olması çok da mühim değil. Çünkü ortada somut örnek var. Yani geri çevirme duasına başvurmadan eski sevgilisini veya eşini geri getiren on binlerce insan var. Tek yapman gereken şey, bu insanların bu işi nasıl yaptıklarını öğrenmekten ibaret. 

Bunu gerçekten öğrenmek istiyorum, eski sevgilimi yeniden sarmak istiyorum, diyorsan bu kitabı (tıkla) okumalısın.

Şu yazılarım da ilgini çekebilir:Bir parça dinlemek ister misin?


Sağlıcakla…


Anahtar Kelimeler: Çevirgel Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Getirme Duası, Geri Getirme Duası, Geri Çevirme Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?