27 Ekim 2013 Pazar

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek
Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek Mümkün mü?

Bu yazımda sana, “eski sevgiliyi geri döndürmek” için neler yapman gerektiğini bütün detaylarıyla anlatmaya çalışacağım; fakat bir şartım olacak. Uzunluğuna bakmadan ve bıkmadan yazıyı son kelimesine kadar okumalısın.


Edison’u bilirsin değil mi? Hani şu ampulü icat ederek bütün insanlığı karanlıktan kurtarıp aydınlık ufuklara yönlendiren bilim adamı?

“Bilirim bilmesine de, Edison’un, eski sevgiliyi geri döndürmek ile ne ilgisi var ki?” dediğini duyar gibiyim.

Edison ile eski sevgiliyi geri döndürmek arasındaki ilgiyi şöyle izah edeyim:

Bir ideali olan ve bu idealini gerçekleştirdiğinde sadece kendisini değil bütün dünyayı karanlıktan aydınlığa kavuşturan Edison, içerisinde çalışma yaptığı evin yandığını görünce sakin sakin yangını izler. Bütün bir ömrünü, uğruna feda ettiği tüm çalışmalarının yangında cayır cayır yandığını görmesine rağmen o, gayet rahat ve sakin bir şekilde şöyle konuşur:

“Ne güzel, bu yangın, şimdiye kadar yaptığımız bütün hataları silip süpürdü. Bu yangın sayesinde artık tertemiz bir sayfa açabilir, hatasız bir şekilde yeniden başlayabiliriz.”


Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek ve Edison

Bu sözler, onun ne kadar hayat dolu ve ne kadar azimli olduğunu göstermesi bakımından oldukça anlamladır. Edison’un bu sözlerinin, konumuz olan eski sevgiliyi geri döndürmek ile ilgisini kurdun sanırım.

Hayata olumlu bakmak, eski sevgiliyi geri döndürmek için atılacak en güzel adımdır gerçekten. Bu iyimserliği ve olumlu bakma yetisini Edison’un şu ifadelerinde de görebiliriz. (Madem eski sevgiliyi geri döndürmek ile Edison arasında bir ilgi kurduk; o halde onunla devam edelim.)

Ampulü icat etmek için binlerce deneme yapan ve bu deneylerin hiçbirinde olumlu sonuç alamayan Edison’a bir röportaj esnasında, gazete muhabiri şöyle bir soru yöneltir: “Efendim, yıllardır bir milyon deney yaptınız. Bu deneylerin hiçbiri, ampulü icat etmenize kapı aralamadı. Artık bıkmadınız mı? Ne zaman vazgeçeceksiniz?”

Edison’un cevabı harikadır: “Ben ampulü icat etmede işe yaramayacak bir milyon yöntem buldum. Artık onu icat etmeye çok yaklaştım.”

Bu cevabın içindeki iyimserlik ruhu, “eski sevgiliyi geri döndürmek” için kollarını sıvayan aşığın vazgeçilmez yakıtı olmalıdır.

Sana sadece şu kadarını söyleyeyim ki eğer eski sevgilini gerçekten hala seviyorsan ve onu geri döndürmek için yüreğinde bir arzu kıvılcımının yandığını hissediyorsan bunu kesinlikle başaracaksın. Sen de sevgilinden ayrılığın koyu ve zifiri karanlığını, onun sevdalı ve aşk dolu gözlerinin içine bakarak aydınlatabilirsin. Bütün insanlığı aydınlığa kavuşturan Edison gibi, eski sevgilini geri döndürerek bütün hayatını aydınlatabilirsin.


Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıyım?

Ruh dünyandaki karanlığın farkındayım dostum. Bu yüzden eski sevgiliyi geri döndürmek için yöntem aradığını da biliyorum. Yüreğinin derinlerine kadar sirayet eden bir dikenin seni her an acıttığını ve kıvrandırdığını da biliyorum. Bir şairin, “görünmez bıçakla içten vurgunsun.” dediği gibi vurgun ve yorgun olduğunun da farkındayım. Fakat tüm bu olumsuzluklara ve içinde kopan kıyametlere rağmen şunu asla unutmamalısın: “Eski sevgiliyi geri döndürmek için binlerce güzel yol var.”

İyi de ne yapmalıyım? Yapman gereken birkaç noktayı kısaca izah edeyim:

1) Ruhunun karanlık atmosferinden sıyrıl ve her şeyin senin elinde olduğunu unutma.

2) Eski sevgiliyi geri döndürmek amacıyla dua veya büyü arayışına girme. Çünkü bu, zaman kaybından başka bir işe yaramayacaktır.

3) İnternet ortamında dolaşan ve sadece öznel deneyimlere dayanan abuk sabuk taktiklere bel bağlama. Eski sevgili, bir deneme tahtası olmadığı için etkisi binlerce kez kanıtlanmamış yöntemler, onu sonsuza dek kaybetmene sebebiyet verecektir.

4) “Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız cehaletin bedelini hesaplayın.” sözünü aklında tutarak şu kitabı (tıkla) incele.

Bu 4 madde sana eski sevgiliyi geri döndürmek için her türlü harika taktiğin anahtarını verecektir. Şimdi her şey senin elinde.


Şu yazılarıma da bakmanı isterim:

Sevdiğine Kavuşma Duası

Eski Sevgili Nasıl Unutulur?

Bir parça dinlemeye ne dersin?

Sağlıcakla…


Anahtar Sözcükler: Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Taktikleri, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları, Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?