14 Ekim 2013 Pazartesi

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası Nedir?

Bir soru sorarak başlamak istiyorum, geri kazanma duasına. Senin için önemli olan eski sevgiliyi geri kazanma duası mı; yoksa eski sevgiliyi geri kazanmak mı?

Biraz garip ve anlaşılmaz bir soru oldu değil mi? Açayım. Yani eski sevgilini geri kazanmak için illa ki bir dua mı arıyorsun? Yoksa “eski sevgilim geri dönsün de, nasıl olursa olsun, nasıl dönerse dönsün.” düşüncesinde misin?


Biliyor musun, birçok aşık, eski sevgiliyi geri kazanma duası veya geri getirme duası gibi duaları bir takıntı haline getirmiş durumda. Kendi kafasında kurduğu hayal dünyasında sevgilisini ancak ve ancak “geri kazanma duası” ile döndürebileceğini zanneder birçoğu.

Bu saplantı, zamanla, öyle bir sabit fikre dönüşür ki, eski sevgilisini geri kazanmak için başka birçok etkili yöntem gözünün önünde dururken o, tutar, işe yaramayan birçok dua ve büyü arar, durur. Bu tür insanları gözümle gördüm, ondan söylüyorum.

Oysa sevgilinin yeniden kazanılması, sadece dua ile olacak diye bir kaide yok ki. Sen kendince birçok taktik geliştirerek veya başkasının kullandığı yöntemleri kullanarak da bunu, hayli hayli başarabilirsin. Yeter ki kullandığın teknikler, içi boş ve işe yaramaz teknikler olmasın. Yeter ki bu yöntemler denenmiş ve tecrübe edilmiş olsun.

Kısacası mühim olan eski sevgiliyi öyle ya da böyle geri kazanmaktır. Bu bağlamda, amacımız eski sevgiliyi geri kazanma duası aramak olmamalıdır.

Buraya kadar okuduklarından hareketle, bu yazımda eski sevgiliyi geri kazanma duası bulamayacağını anlamış olmalısın; ama ben seni düş kırıklığına uğratmamak için şöyle bir müjde verebilirim sana:

“Şundan kesinlikle emin olabilirsin ki, eski sevgiliyi geri kazanmak için, yüzlerce kez denenmiş ve sonuç vermiş öyle harika yöntemler ve teknikler var ki, bunları pratiğe aktarman sayesinde artık ne idüğü belli olmayan dua ve büyülerle uğraşmak zorunda kalmayacaksın.”

Sözün tam da burasında, eski sevgiliyi geri kazanma duası ile ilgili bir anekdot aktarmak istiyorum.


Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duasının Öyküsü

 

Yaşı epeyce geçkin ve akli dengesini kaybetmek (bunamak) üzere olan bir adam, bir kütüphanede, kitapların tozlu sayfaları arasında dolaşırken karşısına acayip bir kitap çıkar. Adam, kitabın cazibesine kapılarak saatlerce kitaba gömülür. Burada öyle enteresan bilgiler varmış ki adam, hayretler içerisinde kalır. Bir türlü kitaptan başını kaldıramaz, gözlerini alamaz.

Derken, şöyle bir cümleyle karşılaşır: “Sakalı, on santimden uzun olanlar aptaldır.”

Bu cümle kafasını kurcalamaya başlar. Kalkar sakalını ölçer, bakar ki sakalı on iki santim. E, şimdi ben aptal mıyım, diye düşünür ve şöyle bir karar alır: “Bu kitapta anlatılan onca harika ve kesin bilgi var. Bu bilgi de doğru olmalı. İyisi mi kalkıp sakalımı kısaltayım.”

Bu düşünce, yaşlı adamı harekete geçirir. Adam makas bulamayınca cebinden çakmağını çıkarır ve sakalının ucundan biraz yakmak için çakmağı ateşler. Fakat ateş, aniden bütün sakalı sarınca adam, kendisini suyun önüne zor atar. Yangını söndürür ve kitabın başına döner. “Sakalı, on santimden uzun olanlar aptaldır.” cümlesine bir daha bakar ve cümlenin altına şu notu düşer: “Tecrübeyle sabittir.”

Bu öykü, sende, eski sevgiliyi geri kazanma duası ile ilgili bir şeyler uyandırdı mı?

Seni bilmem ama öykünün bende uyandırdığı mana, şöyle:


Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası ve Öyküdeki Mesaj 


İslam’ın sahih kaynaklarından hiçbirinde yer almayan Çevirgel Duası, Döngel Duası, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası tarzındaki dualar ve büyüler, rant peşinde koşan bazı sahte büyücüler ve üfürükçüler tarafından halkımıza “gerçek”miş gibi yutturulmaya çalışılıyor. Hafif akıllı insanlarımızdan bazıları da bunların söylemlerine kanarak, değerli zamanlarını ve paralarını, bağlama büyüsü, canbar aşk büyüsü gibi asılsız dua ve büyülere harcayıp, en sonunda “tecrübeyle sabittir” demek zorunda kalıyorlar.

Halbuki, bu etkisiz ve etik dışı yöntemlere hiç gerek yok. 


Sevdiğini gerçekten geri döndürmek isteyen bir aşığın, eski sevgiliyi geri kazanma duası yerine şu sitedeki kitaba bakması (tıkla) yeterlidir diye düşünüyorum.

Ve bunun binlerce aşığın tecrübesiyle sabit olduğunu da biliyorum. Okuyanlara danışabilirsin. 

Şu yazılarıma da bakmak isteyebilirsin:

Geri Çevir Duası

Aşk Acısı Nasıl Unutulur?

Bir parçaya ne dersin?


Sağlıcakla…


Anahtar Kavramlar: Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Duası, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?