10 Ekim 2013 Perşembe

Geri Çevir Duası

Geri Çevir Duası
Geri Çevir Duası
 

Geri Çevir Duası Nedir?

Bu yazı, hayatının dönüm noktası olabilir. Belki de bu yazıdaki yönlendirmeler sayesinde kaybettiğin eşini, nişanlını veya eski sevgilini yeniden kazanacaksın. Dikkatle okumanı öneririm.

Eşini, nişanlısını veyahut eski sevgilisini bir şekilde elinde tutamayan, onunla birlikte yüreğinin de bir parçasını kaybeden her insan, öyle ya da böyle geri çevir duası olarak da bilinen Çevirgel Duası ile karşılaşmıştır.


Ve birçok aşık geri çevir duası ile karşılaştıktan sonra denize düşenin yılana sarılması gibi bu duaya sarılıp tüm ümitlerini bu duaya bağlamıştır.

Denize düşenin yılana sarılması ile eski sevgilisini kaybeden aşığın "geri çevir duası" aramasını aynı cümle içinde kullandım, birbirine benzettim. Çünkü güzel dinimiz İslâmiyet'te böyle özel bir duanın olmadığını öğrendim. Ben de zamanında eski sevgilisini yitiren mustarip ve acılı bir aşık olarak buna benzer duaları çok okudum, çok denedim.


Geri Çevir Duası ve Diğer Dualar

Canbar Aşk Büyüsü'nden Şirinlik Duası'na, Çevirgel Döngel Duası'ndan Kuduriye Duasına kadar onlarca dua ve büyü denedim. Hiçbirinin etkili olmadığını fark edince de araştırmaya başladım. Araştırmalarım sırasında birçok İslâm âliminden, bu tür dua ve büyülerin sahih kaynaklarda yer almadığını kesin ve net olarak öğrendim.

Fakat bu yazdıklarım seni umutsuzluğa düşürmesin. Zira giden sevgiliyi çevirmenin tek yolu geri çevir duası değil. Hatta bu dualardan çok daha etkili ve faydalı öyle güzel yöntemler var ki bunları öğrenen bir insan, artık geri çevir duasına asla iltifat etmez. Çünkü artık bu tür dualara muhtaç olmadığını bilir.

Sana, birazdan bu mükemmel yöntemlerden söz edeceğim. Fakat geri çevir duası ile alakalı aklıma gelen bir öykü aktarmak istiyorum.


Bir Öykü ile Geri Çevir Duası

Zamanın birinde bir aslan, bayağı yaşlanmış. Hem yaşlanan hem de hastalanan aslan, haftalarca avlanamamış. Avlanamadığı için aç kalan aslan, buna bir çözüm bulmak amacıyla düşünmeye başlamış. Aklına şöyle bir fikir gelmiş:

"Ben ormanlar kralı olduğum için herkes beni sayar. Şayet hasta olduğunu söylersem beni ziyarete gelirler. Teker teker ziyarete gelen hayvanları da bir güzel yerim. Böylelikle hem açlıktan kurtulmuş olurum hem de rahat ederim."

Bu düşüncesini hayata geçiren aslanın ziyaretine sırasıyla çakal, kurt, ceylan, geyik, sırtlan ve türlü türlü hayvan gelmiş. Aslan hepsini keskin dişleri ve pençeleri ile parçalayıp afiyetle yemiş. Birkaç gün sonra ziyarete tilki gelmiş. Tilki, aslanın inine girmeden dışarıdan, aslan kardeş geçmiş olsun, duydum ki hastalanmışsın, diye seslenmiş. Aslan, içeri gel tilki kardeş, gel de güzel yüzünü son bir kez göreyim, deyince tilki cevabı yapıştırmış:

"İyisi mi ben içeri gelmeyeyim. Ayak izlerine bakıyorum da hep içeri dönük. Dışarıya yönelen hiçbir ayak izi yok. Ben, içeri girmezsem daha iyi olur."

Şimdi bu aslan-tilki öyküsü ile geri çevir duası arasında nasıl bir bağ kurulabilir?

Acaba, sen de sahte medyum ve büyücülerin (aslan) tuzağına düşüp esasında olmayan bir duanın izini sürerek ( geri çevir duası) kendini aslanlara yem mi yapacaksın? Yoksa kurnaz tilki gibi, sadece vehimden ibaret olan bu tür duaları arayarak sahte medyum ve üfürükçülerin ekmeğine yağ mı süreceksin?

Karar senin, fakat bu kararda sana çok yardımcı olacağını düşündüğüm ve geri çevir duası aramana engel olup seni hataya düşmekten alıkoyacak harika bir kitap önermek istiyorum. Bu mükemmel kaynağa buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Bu eşsiz ve sıra dışı rehber ile şu anda yaşadığın aşk acısının üstesinden gelebilir, hayatında yeni ve tertemiz bir sayfa açabilirsin.


Denenmiş Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Duası da ilgini çekebilir.

Sağlıcakla...


Anahtar Kavramlar: Geri Çevirme Duası, Çevir Gelsin Duası, Çevirgel Duası, Geri Çevir Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?