22 Ekim 2013 Salı

Sevdiğine Kavuşma Duası

Sevdiğine Kavuşma Duası
Sevdiğine Kavuşma Duası

Sevdiğine Kavuşma Duası Diye Bir Dua Var mı?

Madem, sevdiğine kavuşmak için dua arayışına girdin. O halde, sana bir öykü ile "sevdiğine kavuşma duası"nı ve sevdiğin kişiye kavuşmak için başka neler yapman gerektiğini açıklayayım.

Bu öykü, tezcanlı sarmaşığın öyküsü. Derler ki bir sarmaşık, bir bahar mevsiminde bir kavak ağacının yanında yeşermeye başlar. Fakat bu yeşerme, kavak ağacının büyümesi gibi, yavaş yavaş gerçekleşmez. Birkaç hafta içerisinde, kavak ağacının yirmi yılda geldiği noktaya gelir.


Kavak ağacının yanına gelmekle kalmaz tabi. Bütün yeni yetmeler gibi o da bir anda kibirlenmeye, kavak ağacına tepeden bakmaya başlar. Ağaç, sarmaşığın bu tavrına içten içe gülerken sarmaşık, her fırsatta kurum kurum kurumlanarak şöyle konuşurmuş: "Baksana kavak ağacı, sen neden yirmi sene zahmet çektin ki? Senin yirmi senede geldiğin noktaya ben sadece iki haftada ulaştım."

Ağaç, sarmaşığın bu kibirli ifadelerine yaz boyunca hiç önem vermemiş. Nihayet (öykünün sevdiğine kavuşma duası ile ilgisi de burada başlıyor.) sonbahar gelip çatmış. Hazan mevsimi, bütün rüzgârlarını savurmaya başlayınca bizim sarmaşık da hızlı bir şekilde yapraklarını ve dallarını yitirmeye başlamış.

Bu durumdan hiç hoşlanmamış ama elinden gelen bir şey de yokmuş. Derken son bir fırtına ile kökünün kuruduğunu, alçalmaya başladığını fark etmiş. Aşağı doğru inerken son bir hamle yapıp can havliyle sormuş: "Kavak ağacı kardeş, neler oluyor böyle? Tüm ağaçlar dimdik ayakta iken ben neden alçalıyorum?"

Kavak ağacının cevabı aşağı doğru inen sarmaşığın kulaklarında yankılanmış: "Benim yirmi yılda geldiğim yere iki haftada gelmeye çalışırsan böyle olur."


Sevdiğine Kavuşma Duası, Hikayedeki Hisse

Şimdi, sarmaşık hikâyesi ile sevdiğine kavuşma duası arasındaki benzerliğe bakalım. Önce şunu sormak istiyorum sana: Seni, sevdiğine kavuşma duası aramaya sevk eden sebep, gerçekten sevdiğini elde etme arzusu mu? Yani, dua ya da büyü olmadan da sevdiğine kavuşmanın bir yolu olduğunu bilsen yine de "sevdiğine kavuşma duası" aramaya devam eder miydin?

Eğer bu işi sadece "sevdiğine kavuşma duası" ile yapabileceğini düşünüyorsan hiç vakit kaybetmeden diğer sitelerde dua aramaya başlayabilirsin. Fakat duadan ve büyüden daha etkili ve kalıcı, daha sağlam ve makul bir yöntem öğrenmek istiyorsan okumaya devam etmeni öneririm.

Gelelim, öykünün mesajına.

1. Güzel dinimiz İslâmiyet'te, sevdiğine kavuşma duası tarzında duaların olmadığını bilmelisin. İstediğin kadar araştır, bu türden duaların (Çevirgel Duası, Döngel Duası, Canbar Aşk Büyüsü gibi) sahih bir kaynağa dayanmadığını öğrenebilirsin. Bu bağlamda şu yazıyı okumanı öneririm: Çevirgel Duası

2. Bu duaların çoğu, esasında birer büyüdür. Büyünün İslâm'da, büyük günahlardan olduğu ve şiddetle karşı çıkıldığı ortada.

3. Bu tür büyüler, ancak çok usta ve işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilir. Onlar da ya günaha girmemek için yapmazlar veya astronomik rakamlar isterler.


Sevdiğine Kavuşma Duası, Çok Önemli Maddeler

4. Sevdiğine kavuşma duası gibi dua ve büyülerin etkisi, sarmaşığın büyümesi ve birkaç ay içinde kökünün kuruması gibi kısa süreli ve geçicidir. Zaten bu öyküyü de bu maddeye vurgu yapmak amacıyla yazdım.

5. Sevdiğine kavuşma duası ile kısa süreli de olsa kendine bağladığın insanın birkaç ay sonra senden soğumaya başlaması, içler acısı bir durum olacaktır.

6. Kendi emeğinin ürünü olmayan ve kendi karakterini işin içine katmadan kavuşacağın sevdiğinin yüzüne bakınca kesinlikle utanıp acı çekeceksin. Çünkü onu duanın (daha doğrusu büyünün) zoru ile kendine bağladığını bilmek, onur kırıcı bir durumdur.

Bu maddeler çoğaltılabilir. Bunların içerisinde belki de en önemlisi 4, 5. ve 6. maddelerdir.

Şimdi karar vakti. Ya yazdıklarımı es geçip yine "sevdiğine kavuşma duası" ararsın. Veya sevdiğine kavuşma duasından çok daha mantıklı ve etkili, kalıcı ve tutarlı yöntemleri incelemek için şu yazılarıma bakarsın:

Eğer seni, sevdiğine kavuşma duası aramaya iten kişi, eski sevgilin ise şu yazımı mutlaka okumalısın: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası

Şayet yeni birini kendine aşık etmek istiyorsan şu yazı tam sana göre: Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası


Bir parça dinlemeye ne dersin?


Sağlıcakla...


Anahtar Sözcükler: Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua, Sevdiğini Geri Getirme Duası, Sevdiğine Kavuşma Büyüsü, Çevirgel Duası, Sevdiğine Kavuşma Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?