18 Ekim 2013 Cuma

Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası Diye Bir Dua Var mı?

Dirayetli olur, yazıyı sonuna kadar okuma sabrını gösterirsen, belki, uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası yerine, sevgiliyi geri döndürmenin harika bir yolunu öğrenebilirsin.


Sevgilinin geri gelmesi, bazen, insan için en tatlı sevinç ile eşdeğerdir. Sevgiliden ayrılmanın acı zehrini tadan aşıklar için onun tekrar dönmesi, tarifi imkansız olan bir mutluluğun kapılarını aralayan harika bir duygudur.

Uzaktaki sevgili içinse durum büsbütün farklıdır. Burada, ayrılık tek kelime ile ıstırap olmuştur. Acı, o kadar katlanılmaz bir hal almıştır ki uzaktaki sevgilinin değil geri gelmesi, geri gelme olasılığı bile aşık için yeterlidir.

Her ne kadar uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası ile alakalı olmasa da sevgilinin geri gelmesi ile ilgili bir olay anlatmak istiyorum:

Mevlana, Şems ve Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme

Bilirsin, Mevlana, can dostu Şems'ten ayrıldığında, adeta yürüyen cenazeye dönmüştü. Herkes, Mevlana'nın Şems'i ne kadar çok sevdiğini o zaman anlamıştı. Şems'in ayrılık acısı o raddeye gelmişti ki Mevlana, onsuz geçen günlerin bir azap yumağına dönüştüğünü ta derinden, ta içinden hissediyordu.

Bir gün, bir adam, Mevlana'nın yanına gelerek, Şems'i gördüğünü, onun Konya'ya doğru hareket halinde olduğunu söyledi. Mevlana, bu müjdeli haber için adama, bütün varını yoğunu armağan etti.

Sonradan, haberin asılsız olduğu anlaşılınca biri, Mevlana'ya sordu: "Üstat, aslı astarı olmayan bir haber için bu adama bütün malınızı mülkünüzü verdiniz. Neden böyle bir hataya düştünüz ki?"

Mevlana'nın verdiği cevap, bir aşık için düşündürücüdür:

"Ben Şems'in gelmesi haberinin asılsız olduğunu biliyordum. Onun için tüm malımı verdim. Şayet doğru olduğunu bilseydim canımı verirdim."

Şimdi, "uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası" arayan aşıkların kendisini sınaması gereken bir ölçüt var elimizde: Uzaktaki sevgilini geri getirmek için neler yapabilir, neleri göze alabilirsin? Eğer, herkes gibi sadece dua ederek her şeyi yaptığını / yapacağını zannediyorsan yanılıyorsun.

Çünkü değişik vesilelerle vurguladığım gibi internette dolaşan uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası gibi duaların hiçbiri doğru değil. Sahih bir kaynağı olmayan bu tür dualar, tamamen rant elde etmek maksadıyla piyasaya sürülen hurafelerden ibaret.

Zaten İslâm, bu tür özel dualar yerine kulun samimi dileğini önemser. Yani Allah, kulun hangi sözcükleri kullandığına değil, hangi yürekle dua ettiğine bakar.

Sen de uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası, Çevirgel Duası, Döngel Duası tarzındaki dualardan elini eteğini çekip, bütün içtenliğinle kalbini Allah'a açarak niyaz edebilirsin. Mühim olan, yüreğinin samimi çığlıklarını Allah'a ulaştırmak. Yoksa uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası gibi dua veya büyüler, sadece birer hikâye...

Ayrıca, uzaktaki sevgilini geri getirmek amacıyla, Mevlana gibi birçok konudan feragat edip fedakârlık göstermen gerekir. Gerçi biz, Mevlana gibi sevgilimiz için bütün malımızı mülkümüzü feda edemeyebiliriz. Ama en azından onu geri getirebilmek için yalnızca uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası ile işin bitmediğini de bilmen gerekiyor.

Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası Yerine

O halde ne yapman gerekiyor? Hemen söyleyeyim, yazımın başında da ifade ettiğim çok etkili ve garantili bir yol var. Bu yol vesilesiyle uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası gibi hurafeler yerine muhteşem ve denenmiş, etkili ve garantili yollar öğrenerek sevgilini yeniden elde edebileceksin.

Bu yolların hepsine buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Hayatının dönüm noktası olabilecek bu kitabın resmi internet sayfasında yazılanları pür-dikkat okuyarak içselleştirmeni önerir, başarılar dilerim.


Şu yazılarıma da bakmanı isterim:

Sevdiğinin Araması İçin Dua

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası

Bir parça dinlemeye ne dersin?


Sağlıcakla...


Anahtar Kavramlar: Ayrıldığın Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Çevirgel Duası, Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?