7 Kasım 2013 Perşembe

Eski Sevgili Nasıl Kazanılır?

Eski Sevgili Nasıl Kazanılır, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları
Eski Sevgili Nasıl Kazanılır?

Eski Sevgili Nasıl Kazanılır? Geri Kazanma Taktikleri

Tarih, eski sevgilisini kaybettikten sonra onu yeniden nasıl kazanabileceğini soran aşıklarla doludur. Eski sevgili nasıl kazanılır, sorusu, azap yüklü bir sorudur aslında. Zira onu geri getirememe şüphesinin ruha vereceği azap, yenilir yutulur cinsten değildir.


Bu acı, kimi zaman yüreğimizi öyle hırpalar ki ölmek bile bu acıya katlanmaktan kolay görünür. Bu yazıyı, eski sevgili nasıl kazanılır, sorusuna cevap bulmak ve birçok aşığı, bu çetinler çetini acının kıskacından kurtarmak maksadıyla yazdım. Sana önerim, yazının tamamını okuyarak yüreğini ve aklını bu sıkıntıdan kurtarmaktır.

Bu makalede sana eski sevgilinin nasıl kazanılacağını bir öykü ile anlatmak istiyorum.


Eski Sevgili Nasıl Kazanılır Öyküsü

Adam, yaşamı boyunca sadece bir arzunun ateşi ile yanıp tutuşmuştu. Bir gemi ile dünya turuna çıkmak ve dünyanın her yerini gezmek. Yeterince parası olmadığı için bu arzusunu bir türlü gerçekleştiremiyordu. Nihayet çalışmaları sonuç verdi. Adam çalışarak gemi yolculuğu için bilet almaya yetecek kadar bir para denkleştirmişti.

Ama yalnızca bilet parası. Ne bir kuruş fazla ne de eksik. Sonunda, hayatını adadığı o büyülü an geldi ve adam gemiye atlayarak yolculuğa çıktı.

Fakat bir problem vardı. Çünkü, gemideki tüm yolcular, yeterince zengin olduğu için her istediğini alıp yerken o, önceden hazırladığı peynir ve kraker dışında bir şey yiyemiyordu. Yolcular, sabahları mükemmel bir kahvaltı yapıp öğleleyin de mükellef bir sofraya otururken o, akşama kadar kraker ve peynire talim etmek zorundaydı.


Bir akşam, herkes, yemeğini yemiş, yemeklerin ne kadar leziz olduğunu anlatırken o, bir köşeye çekilmiş, karnını tıka basa dolduran zengin yolculara gıpta ile bakıyordu. (Merak etme, öykünün eski sevgili nasıl kazanılır, sorusu ile alakasını birazdan göreceksin.)

Tam bu sırada, zengin yolculardan biri, adamın yanına gelip şöyle konuştu: "Bayım, tam 5 gündür sizi gözlüyorum. Şimdiye kadar her yemekte yanınızdaki peynir ve krakerleri yediniz. Hiç yemeğe gelmediniz. Neden bizimle birlikte yemek yemiyorsunuz ki? Eğer rejimdeyseniz azminizi kutlarım."

Adam biraz düşünüp doğruyu konuşmak gerektiğine karar verir ve yeterli parası olmadığı için o enfes yemeklerden mahrum kaldığını anlatır. Yalnızca bilet alacak param vardı, der.

Bu cevabı dinleyen zengin adam, hem şaşırır hem de kahkaha ile güler. Ardından da ekler:

"Bayım, yemeklerin bilete dahil olduğunu bilmiyor muydunuz?"


 Eski Sevgili Nasıl Kazanılır ve Öykünün Mesajı

Gel gelelim bu hikayenin eski sevgili nasıl kazanılır, sorusu ile ilgisine:

Yarım doktorun candan, yarım din adamının da dinden edeceğini herkes dile getirir, ben de yarım bilgi eski sevgiliden eder, diyorum. Hikayedeki adam, yemeklerin bilete dahil olduğunu öğrenmediği için günlerce aç kalıp kıvrandı, değil mi? Şayet bunu bilseydi, neden aç kalsındı?

Eski sevgilisini öyle ya da böyle kaybederek, eski sevgili nasıl kazanılır, sorusuna sağlam bir yanıt arayan hüzünlü aşıkların da bilmeleri gereken çok önemli bir husus var. O da, eski sevgilinin nasıl kazanılacağı bilgisinin, kulaktan dolma sözlerde olmadığı gerçeğidir. Yarım bilginin, eski sevgiliden edeceği gerçeğini aklında tutarak sana bir öneride bulunmak istiyorum:

Sapla samanın birbirine karışıp doğru bilginin harman olduğu internet aleminde, sakın ola ki eski sevgili nasıl kazanılır, sorusuna yanıt vermeye çalışan yarım yamalak bilgilere itibar etme.

Eski sevgilini bir kobay olarak kullanıp deneme yanılma yoluyla ondan sonsuza kadar kurtulmak istiyorsan, çoğu yanlış ve geçersiz olan bu bilgilere bakabilirsin. Ama yüreğindeki aşk acısını, onu tekrar kollarına alarak dindirmek amacında isen, eski sevgili nasıl kazanılır, sorusunu mükemmel taktiklerle izah eden şu kitaba (tıkla) bakmalısın.


Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Dua ve Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek adlı yazılarıma da bakabilirsin.

Bir parça dinleyelim:

Sağlıcakla...


Anahtar Kelimeler: Eski Sevgili Nasıl Unutulur, Eski Sevgili Nasıl Geri Döndürülür, Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak, Eski Sevgili Nasıl Kazanılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?