23 Kasım 2013 Cumartesi

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak
Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak İçin Neler Yapılmalı?

Yüreğinde zerre kadar sevgi kalıp da eski sevgilisini yeniden kazanmak istemeyen tek aşık var mıdır acep? Ben, böyle bir aşık olacağına ihtimal vermiyorum doğrusu. Zaten böyle biri varsa, ona da aşık değil aşık müsveddesi denir.


Yanlış anlaşılmak istemem; eski sevgilisini tamamen rafa kaldırıp yeni bir sevgili bulan ve yeni sevgilisiyle tatlı düşler kurarak bahtiyar olanlar için, eleştirel anlamda bir şey söylemem, söyleyemem. Söylemeye çalıştığım şu: “Bir zamanlar birlikte olduğu eski sevgilisinin sevimli hayalini kuran hiçbir insan, onu geri kazanmak için emek harcamaktan kaçınmaz, geri durmaz.”

Yanılıyor muyum? Sen de “eski sevgiliyi yeniden kazanmak” isteyen vefalı aşıklardan biri değil misin? Onlardan biri olmasaydın, zahmet edip de bu yazıyı okuma gereksinimi duyar mıydın Allah aşkına? Yüreğindeki derin acı, seni internette “eski sevgiliyi yeniden kazanmak” için araştırmaya sevk etmeseydi ne işin vardı burada? Gidip rahatına bakar, daha mühim işlerle uğraşmayı tercih ederdin? 

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak İçin Doğru Yerdesin

Madem, eski sevgiliyi yeniden kazanmak maksadıyla bu yazıyı okumaya başladın; o halde sonunu getir de bunca zahmetin heba olmasın, demi

Şaka bir tarafa, sana şöyle bir vaadde bulunabilirim: “Eğer, bu yazıyı sonuna dek okuduktan ve salık vereceğim (tavsiye edeceğim) uygulamalara göz attıktan sonra, hala eski sevgiliyi yeniden kazanmak gibi bir niyet taşıyor olursan ve azmini yitirmeden onu kazanmayı kafaya koyarsan…”

Evet, söylediklerimi harfiyen yerine getirdikten sonra azim ve kararlılığından ödün vermeden niyet ettiğin hayırlı girişimde bulunursan, büyük bir olasılıkla, çok kısa süre sonra, eski sevgiliyi yeniden kazanmanın hazzını yaşıyor olacaksın.

Şu garip yaşamda, hiçbir şeyin garantisi olmadığını elbette ki biliyorum; hatta sen bu yazıyı okurken belki de ben nefes almıyor olacağım. Kim bilir? Belki de eski sevgiliyi yeniden kazanmak başlıklı bu yazıyı okuduktan hemen sonra telefonun çalacak ve eski sevgilinin seni aradığına tanık olup heyecandan yerinde duramayacaksın.

Ya da belki, ömür boyunca eski sevgiliyi yeniden kazanmak için yöntem ve taktik denediğin halde ona kavuşmanın mutluluğunu sonsuza dek yaşayamayacaksın. Dedim ya kim bilir?

Fakat konuya olasılık mantığıyla yaklaştığımızda ve elimizdeki geri kazanma tekniklerinin etkinliğini dikkate aldığımızda, büyük olasılıkla birçok aşık gibi sen de bu güzel teknikler sayesinde sevgilinin sevda dolu gözlerine yeniden bakmanın ve orada bütün derinliğiyle kendini görmenin hazzına, ardından da muradına ereceksin.

Dedim ya, bu yöntemler, etkili; yüz binlerce aşığın, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra kanayan gönül yaralarına merhem sürecek kadar çok etkili.

Fakat itiraf etmeliyim ki aynı zamanda bu teknikler çok etkisiz ve pasif; bu söylediğim, her şeyi bu tekniklerden bekleyen ve yalnızca bu tekniklere bel bağlayan tembel ve miskinler için geçerli.

Esasında bu tiplerin eski sevgiliyi yeniden kazanmak için “sevgiliyi geri getirme büyüsü”, “çevirgel duası” ve benzeri büyü ve dualarla kafayı sıyırdıklarını da ifade etmeden geçemeyeceğim doğrusu.

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanma Rehberi

“Deminden beri yöntem dedin, teknik dedin; taktik dedin, geri kazanmak dedin; ver artık bu yöntemlerin şifresini. Ver de eski sevgilimize kavuşalım kardeşim!” dediğini duyar gibiyim. Hani haksız da sayılmazsın dostum.

Al işte, eski sevgiliyi yeniden kazanma konusunda (ben bildiğimi ve gördüğümü söylerim, bildiğim ve gördüğüm kadarıyla) insanoğlunun bildiği en güzel teknikleri barındıran bu kaynağa buradan (tıkla) ulaşabilirsin. Hadi bakalım, kolay gelsin. 


Yol göstermek benden, kazanmak senden. İyi okumalar, hayırlı kazanmalar dilerim…

Terkeden Sevgiliyi Geri Döndürmek ve Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum başlıklı yazılarım da ilgini çekebilir.

Ayrıca eski sevgiliyi geri döndürmekle alakalı kaliteli yazılar yazılmış olan şu bloga da bakmanı salık veririm: Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Şu parçayı seveceğini düşünüyorum:

İlgili Kelimeler: eski sevgiliyi yeniden kazanmak, eski sevgiliye dönmelimi dönmemelimi, eski sevgiliyi tekrar kazanmak, aşkı yeniden kazanmak, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir forum, kaybedilen sevgiliyi geri kazanma.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?