18 Kasım 2013 Pazartesi

Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum

Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum
Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum

Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Acaba hangi kadın, kocasını kendine aşık etmek istemez? Gördüğüm, bildiğim, duyduğum kadarıyla bütün kadınlar, kocaları ile mutlu mesut bir yuvanın temelini atmak amacıyla bunu isterler. Fakat kadınlardan bazıları, asla, kocamı kendime aşık etmek istiyorum, demez. Çünkü, bu konuda zaten uzmanlaşmıştır. Bunun yolunu yordamını, girdisini çıktısını, en ince ayrıntısına kadar kavramış, bu hususta kitap yazabilecek bir yeterliliğe sahiptir.


Peki, bazı kadınlar bunu nasıl başarır da diğerleri yapamaz? Daha doğrusu, kocayı kendine aşık etme konusunda birçok kadın emeklerken bazıları nasıl koşmayı öğrendi? Bu sorunun iki yanıtı var: Birincisi, doğuştan getirilen bir yetenek. İkincisi bu konuda çalışmak.

Ben, birinci cevabı hiçbir zaman kabul etmedim ve etmeyeceğim de. Zira yaratılışın, bazı kadınları, doğuştan kayırdığı düşüncesi bana her zaman saçma gelmiştir. Sonra bu yetenek neden bazı kadınlarda olsun da diğerlerinde olmasın? Ayrıca yetenek ile alakalı şu söz de, söylediklerimin daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır:

"Yetenek, aptalların arkasına sığındıkları bir kalkandır."

Doğrudur, birçok kadın, kocamı kendime aşık etmek istiyorum derken ve bunu yapamadığını itiraf ederken, kocasını kendine aşık eden kadınların, böyle bir yetenekle donatılmış olarak dünyaya geldiğini söylerler. Halbuki durum hiç de zannedildiği gibi yetenek ile ilgili değildir. Peki nedir öyleyse? Tabi ki çalışmak, egzersiz yapmak, alın teri veya zihin teri dökmek.


Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum, Diyen Kadınlar Ne Yapmalı

Kısacası, kocayı kendine aşık etme konusunda gayret sarf edip kendini eğitmek. Bir örnek verelim, kocasını gerçekten kendisine aşık etmiş olan bir kadının herhangi bir davranışını düşün. Sonra da kocasını, kendisinden soğutan bir kadının bir davranışını düşün ve bunları mukayese et.

Arada dağlar kadar fark olduğunu göreceksin. En basitinden, ikincisinin mızmız ve çekilmez olduğunu, hayatı hep karamsar ve çirkin tarafından algılamak istediğini, olaylardan sürekli felaket senaryoları devşirdiğini ve bu yüzden de kocasını kendisine bağlayıp aşık edemediğini hemencecik fark edebilirsin.

Gelelim birincisine, bu kadın kocamı kendime aşık etmek istiyorum, demez, bunu yapar. Çünkü bunun tüm inceliklerini zaten kavramıştır ve bu, çok zor bir olay da değildir. Bu kadın, pozitif olmanın, bir erkek üzerindeki derin etkisini gözlemlemek suretiyle bunu hayatının şiarı haline getirmiştir. Hangi erkek, hayata sürekli tebessüm eden bir kadına aşık olmaz ki?


Kapkara bulutların gökyüzünü sardığı, kıyamet gibi fırtınaların koptuğu bir günde, gökyüzüne bakıp, bugün hava çok güzel, diyen bir kadının cazibesi, hangi kocayı aşık etmez ki? Ve bunun neresinde yetenek var ki? Var olan tek şey, düşüncelerine hakim olup yaşamın güzel taraflarını görmektir.

Kocamı Kendime Aşık Etmek İstiyorum, Pozitif Olmak

 

Şöyle anlatılır: Bir ayakkabı firması, Afrika'ya iki elemanını gönderir. Durum değerlendirmesi yapıp bunu rapor etmesi istenen bu iki elemandan biri, Afrika'ya gider gitmez, patronunu arar ve şöyle der: "Efendim, boşuna uğraşıyoruz, burada kimse ayakkabı giymiyor." Diğer eleman da patronunu arar ve şöyle der:" Efendim, rapor falan tutmaya gerek yok. Burada muazzam bir ayakkabı potansiyeli var; çünkü hiç kimsenin ayakkabısı yok."

Allah aşkına, sen olsan hangi elemanla çalışmak istersin? Hangi erkek, hayatın fırsatlarını görebilen, yaşamın bütün olumsuzluklara rağmen hala güzel olduğunu kocasına fısıldayan, dert yanmayan, problem çıkarmayan, çözüm üreten bir kadına aşık olmaz ki?

Evet, değerli hemcinsim, demem o ki, kocamı kendime aşık etmek istiyorum, diyorsan, bunun nasıl yapılacağını öğrenmek zorundasın. Sadece pozitif olmak bile bu konuda sana bayağı yardımcı olacaktır" ama bu işin onlarca formülü olduğunu da bilmelisin. Kocasını kendine aşık etmeyi başaran kadınların, bunu tesadüfen yapmadıklarını, çalışarak ve uzmanlaşarak becerdiklerini bilmelisin.


Sen de bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsan buraya tıklayarak bu harika kitabı okumanı öneririm. 

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua ve Terkeden Sevgiliyi Geri Döndürmek başlıklı yazılarıma da bakmak isteyebilirsin.

Sağlıcakla...

Anahtar Kelimeler: kocanı aşık etmenin yolları, kocamı kendime nasıl bağlarım, kocamı kendime nasıl bağlayabilirim, kocamı kendime bağlamak için dua, kocamı kendime nasıl aşık ederim, kocamı kendime aşık etmek istiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?