25 Aralık 2013 Çarşamba

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri Nelerdir?

Bir kadın için ne anlam ifade eder, bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri? Bir kadın niçin arar ki bu yöntemleri?

Elbette ki kadınlığın gerektirdiği, elde etme arzusunu tatmin etmek ve en önemli ihtiyaçlarından biri olan sevilme ihtiyacını karşılamak için.


Dolayısıyla bir kadının en tabi haklarından biri olan sevilme ve beğenilme gereksinimini karşılamak maksadıyla başvurduğu "bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri", kimi çevrelerin söylediği gibi yadırganacak bir durum değil, bilakis takdir edilecek bir öğrenme girişimidir.

Öyle ise kadınların en doğal haklarından biri olan, bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerini incelemeye başlayabiliriz.


Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri, 1. Yöntem


1. Tebessüm. Bilmem dikkatini çekti mi, gülümseme, canlılar içerisinde yalnızca insana verilen harika bir niteliktir.

Diğer canlılar da insan gibi gülümseme yeteneği ile donatılmış bir şekilde dünyaya gelseydi, sanırım, her şey çok daha farklı olurdu.

Tebessüm eden bir aslanı tahayyül edebiliyor musun?

Diğer canlıları bir tarafa bırakıp gülümsemenin, bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri arasındaki yerini inceleyelim:

Bir kere, tebessümün yakışmadığı hiçbir yüzle karşılaşmadım şimdiye kadar. En azılı katil bile tebessüm ettiğinde daha sevecen oluyor.

Hele ki, zarafet ve nezaket, doğasının ayrılmaz bir parçası olan kadın gülüverince, erkeklerin akılları başlarından gider. Biliyorum da söylüyorum. Deneyimlerle sabittir.

Bir kadın, bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerinden sadece tebessümü bilse ve yerli yerinde kullansa bile, çekim gücünü on kat arttırabilir.

Dolayısıyla, bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri arasında gülümsemenin çok mühim ve seçkin bir yeri olduğunu söylemem gerekiyor.

Üstelik tebessüm etmek için çok bir şeye de gerek yok. Yalnızca, gülümseyeceksin işte, bu kadar...

Gelelim, bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerinin ikincisine.


Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri, 2. Yöntem


2. Empati. Bu kavram, her seferinde karşımıza çıkmasına rağmen, üzerinde yıllar yılı yazılıp çizildiği halde hâlâ hakkını veremediğimiz kavramlardan biri.

Hani Orhan Veli, anlatamıyorum, diyor ya; bu kavramı da çoğumuz biliyoruz ama anlatamıyoruz.

Şu cümleye benzer bir cümlenin dudaklarından dökülmemesini isterim:

"Ben biliyorum, üstelik anlatabiliyorum da."

Güzel kardeşim, anlatırsın anlatmasına da, uygulamaya gelince çoğumuz sınıfta kalıyoruz.

Neden mi? Çünkü hepimiz kendimizin bağrı yanık aşığıyız. Oysaki, aşk fedakârlık gerektirir.


Mademki, bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerini bulup sevdiğin erkeği kendine aşık etmek arzusunu taşıyorsun. O halde, o erkeğe empati gösterecek kadar fedakâr olmalısın değil mi?

Ne yapacağını anlatayım: Afedersin, bir eşeklik yaptığında, kendini onun yerine koyarak duygularını anlamaya çalışmalı ve eşeklik yapmasına sebep olan duygu durumunu hissetmeye çabalamalısın. Bunu kavradıktan sonra da ne anladığını ona söylemelisin. Bu kadar.

Emin olabilirsin ki, empati ve empatiye eşlik eden hoşgörü, bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir.


Değerli dostum, toplum olarak hepimizin fert fert anlaşılma ihtiyacı ile yanıp kavrulduğumuzu gözlemlemişsindir. Bu susuzluğu giderebilmek için onları dinlemek ve yargılamadan algılama yeteneğine sahip olmalıyız.

Bir insanı değer vererek dinlemek bile, onun gönül kapılarını ardına kadar açmasına vesile olacak yeterliliğe sahiptir.

Bir de empatik ve aktif dinleme niteliğine sahipsen, artık bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerini falan aramana gerek yok, diyebilirim.

Yazı biraz uzadı. Fazla uzatmadan bir şey daha söylemek istiyorum.


Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin En İyi Yöntemleri


Şayet, bir erkeği kendine aşık etme yöntemlerini bir bütün halinde öğrenmek ve bu alanda uzmanlaşmak istersen şu kitabı (tıkla) gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Gerçekten iyi bir kaynak.

Surhubad Duası ile Sevdiğimi Nasıl Geri Kazanabilirim adlı yazılarımı da okumalısın.

Şu video da dikkatini çekebilir:Anahtar Kelimeler: bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri forum, bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri 2010, bir erkeği kendine aşık etmenin yolları, aşık etme teknikleri, bir erkeği kendine bağlamanın yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?