28 Aralık 2013 Cumartesi

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin, Mükemmel Bilgiler!

bir erkegi nasil etkilersin
Bir Erkeği Nasıl Etkilersin?

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin Sorunsalı

Şimdi sen bana bir erkeği nasıl etkilersin, diye soruyorsun ya. Ben de sana şunu sorayım öyleyse: Bir kadın, nasıl olur da bir erkeği etkileyemez?

Bunu söylerken, bir kadının, bir erkeği nasıl etkilersin, diye sormasını yadırgamıyorum elbette ki. Şunu dile getirmeye çalışıyorum:


İçindeki potansiyeli keşfeden bir kadın, yalnızca bir erkeği değil yer kürede yaşayan tüm erkekleri kolaylıkla etkileyebilir. Hatta Mars'ta veya başka bir gezegende yaşayan bir erkek varsa eğer:) onları punduna getirip etkileyebilir.

Şakayla karışık gerçeği bir tarafa bırakıp salt gerçeğe dönelim ve bir erkeği nasıl etkilersin, sorusuna odaklanalım şimdi de. Maddeler halinde, bir erkeği etkileme yolları:
 

1. Empati. Bu kavramı artık ezbere biliyorsun değil mi? Yirmi seneden beridir, empati kavramı ile ilgili hemen her detay incelendi ve konuşuldu.

Fakat, empatinin, bir erkeği nasıl etkilersin, verilebilecek en kapsamlı cevaplardan biri olduğu, fazlaca gündeme getirilmedi.

Dilersen, empatiyi, bir erkeği nasıl etkilersin, bağlamında ve bir öykü kapsamında irdeleyelim.


Derviş Kaşıkları, Empati ve Bir Erkeği Nasıl Etkilersin


Gerçek ve karşılıksız sevgiyi kalbine indiren gönül adamları ile sevginin sadece lafını eden sözde sevgi kahramanları birlikte yaşarmış bir ülkede.

Bu ülkenin kralı, bu iki grubun sözünü sık sık duyarmış; ama ne olduklarına dair çok fazla bilgisi yokmuş.

Günlerden bir gün bu grupları, sarayına davet etmeye karar vermiş. Kral, yaptığı programa göre, bu grupları ayrı salonlara alıp, teker teker görüşecekmiş.

Düşündüğü gibi sevgiyi kalbine indiren grubu da, sevginin yalnızca lafını eden topluluğu da sarayına davet etmiş. Her grubu farklı bir mekanda ağırlayıp onlarla ayrı ayrı sohbet etmiş.
 

Fakat iki grup arasında bariz bir fark olmadığını fark etmiş. Aralarındaki farkı anlamak amacıyla başka bir yol düşünmüş.

İki gruba da sofra kurdurmuş ve yemeğe oturtmuş. Yemeğe başlamadan önce de şöyle konuşmuş:

"Lütfen, önünüzdeki çorbaları, tabakların yanında duran ve adına derviş kaşığı denilen bir metrelik kaşıklarla için. Fakat kaşıkları tam sapından tutmanızı istiyorum."


Kralın bu uygulamasını anlamsız bulan birinci grup (sevgisi lafta kalanlar) bu şekilde çorba içilemez ki, diyerek aç olarak sofradan kalkmışlar.

Sevgiyi kalplerine indiren (bu gruba dikkat et, çünkü bir erkeği nasıl etkilersin, sorusunun cevabını verecekler) ikinci grup üyeleri ise harika bir çözüm bulmuşlar.


Bu çözüme göre, herkes, kaşığın en ucundan tutup kaşığı karşısındaki kişinin ağzına uzatmış. Bu yöntem sayesinde, herkes karşısındaki insanın karnımı doyurmuş. Böylelikle sofradan aç kalkan hiç kimse olmamış.

Kral da haliyle, bu muhteşem sevgi gösterisinin ödülü olarak hepsini ikramlara boğmuş.

Peki, bizim ikramımız ne? Tabi ki, "bir erkeği nasıl etkilersin", sorusunun cevabı.


Sevgili dostum, dile getirmeye çalıştığım empati yöntemi ile, bir erkeği nasıl etkilersin, sorusunun mükemmel yanıtı arasındaki ilişkiyi gözler önüne sermeye çalışayım.

Empati ile bir erkeği nasıl etkilersin? Tabi ki ona değer verdiğini, onu gönülden sevdiğini ve sevgiden herhangi bir karşılık beklemediğini dile getirerek.


Seni temin ederim ki, sen, empati ile onu doyurursan o da seni karşılıksız bırakmayacaktır. Bu sayede ikiniz de gönlünüzün muradına ermiş olarak hayat sofrasından kalkmış olacaksınız.

Dikkat ettiysen yazımın başında, bir erkeği nasıl etkilersin, diyenler için birkaç maddeden söz etmeyi düşündüğümü söylemiştim.

Fakat empati ve empati ile ilgili öykücük, diğer maddelere izin vermedi.


Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? En İyi Yöntemler!


Ancak dilersen, bir erkeği nasıl etkilersin, sorusuna ilişkin mükemmel yöntemler bulabileceğin şu kitabı (tıkla) da okuyabilirsin.

Çok beğendiğim bu eser, erkekleri etkileme konusunda oldukça donanımlı bir yapıya sahip. İyi okumalar.


Şu yazılarımı da okumalısın: 

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Canbar Aşk Büyüsü Detaylı

Güzel bir parça dinlemek ister misin?
Anahtar Kelimeler: bir erkeği nasıl etkilersin, hoşlandığın erkeği nasıl etkilersin, bir erkeği nasıl kendine aşık edersin, bir erkeği etkilemenin yolları, bir erkeği nasıl kendine bağlarsın, bir erkeği kendine aşık etmenin yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?