26 Aralık 2013 Perşembe

Canbar Aşk Büyüsü En Detaylı Bilgiler, Mutlaka Oku

Canbar Aşk Büyüsü
Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü ile İlgili Her Şeyi Detaylı Olarak Bulabileceğin Bir Yazı

Sevgili okurum, mademki, birini kendine aşık etmenin veya giden sevgilini geri kazanmanın bir yolunu arıyorsun; öyle ise Canbar Aşk Büyüsü Detaylı başlıklı bu yazımda, birini kendine aşık etmenin ya da eski sevgiliyi geri kazanmanın bütün önemli noktalarını aktaracağım. Dikkat ve sabırla sonuna kadar oku.

Canbar Aşk Büyüsünün nasıl yapılması gerektiğine dair bilgi vererek başlayayım:

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genellikle şöyle izah edilir: Çamurdan ya da balmumundan bir erkek ve bir kız olmak üzere iki adet heykel yapılır. Veya biri kızı diğeri erkeği temsil etmek üzere iki adet “temsili” resim çizilir. Ya da birbirine sevdalanması istenen kişilerin fotoğrafları yan yana konulur.

Ardından, bu resimlerin veya heykellerin yüreklerine (göğüs bölgelerine) bu kişilerin isimleriyle birlikte annelerinin isimleri de yazılır.

Resimler, fotoğraflar veya heykeller bir daire içine alındıktan sonra üzerine 1000 kez “Ya Vedud” esması okunur. Sıcak nefesle bunlara üflenir. Nihayet bunlar herkesin görebileceği bir yere asılarak altına şu ibareler düşülür: Allah’ın mahlûkları! Bunlar birbirine âşıktır, böyle biline!Canbar Aşk Büyüsü ile İlgili Bazı Detaylar


Büyü bu kadar; ama bilmen gerekenler bu kadarcık değil. Devam etmelisin okumaya.

Umarım, Canbar Aşk Büyüsünün nasıl yapıldığını kavradıktan sonra, yazıyı okumaktan vazgeçmemişsindir. Açık konuşayım: Okumaya devam edenler, birçok hurafeden kurtulacakları için şanslılar.

Ama Canbar Aşk Büyüsünü öğrendikten sonra ivedilikle bu büyüyü tatbik etmeye gidenler, birçok gerçekten mahrum kalacakları için talihsizler.

Neyse biz kendimize bakalım. Mademki sen okumaya devam ediyorsun, sorun yok.

Bak dostum, Canbar Aşk Büyüsü de dahil bütün büyüler için bazı noktaları yeniden gözden geçirmek zorundasın. Dilersen, bildiğin ve bilmediğin bu noktaları birlikte mercek altına alalım:

1. Yaratıcı'ya inanıyor musun? İnanmıyorsan 2. madde ile devam et. İnanıyorsan okumayı sürdür:

Sence Yaratıcı, bizim faydamıza olan bir şeyi yasaklar mı? Sence, büyü ve tılsımların haram ve yasak kılınmasının hiçbir hikmeti ve gayesi yok mu?

Dostum, Canbar Aşk Büyüsü de diğer bütün büyüler gibi, iki ucu keskin bir bıçaktır. Allah muhafaza, hangimizin kalbine saplanacağını kestiremeyiz.

Eğer bu tür büyüler, her açıdan faydalı olsaydı ve insanlara hiçbir zararı dokunmasaydı emin ol, Yüce Allah, büyüyü de mübah kılar ve yasaklamazdı.

Sana önerim, Canbar Aşk Büyüsü de dahil olmak üzere büyülerin neden yasak kılındığı üzerine birkaç dakika düşün.

Bu düşünce sürecinden sonra Canbar Aşk Büyüsünün, yaşamına anlam katacak bir bengisu değil, hayatını zehredecek bir iksir olabileceğini anlayacaksın.

Gelelim 2. maddeye:

2. Sence, her medyum "Canbar Aşk Büyüsü"nü yapabilir mi? İnternet ortamında cirit atan medyumların kaç tanesinin işinin ehli olduğuna inanıyorsun?

Acaba, hangisi, gerçek anlamda psişik ve spritüel konulara hakim? Dostum, havas ilmi denilen ilim, her babayiğidin harcı değil. Her önüne gelen, bu ilmi sistematik bir şekilde kullanamaz.

Şimdi, dünyada bile sayıları çok az olan hakiki medyumlardan birini bulmak için hangi ölçütü kullanacaksın?

Diyelim ki Canbar Aşk Büyüsünü tatbik edebilecek yeterlilikte bir medyum buldun. O halde 3. maddeyi oku:Canbar Aşk Büyüsü, 3. Madde


3. Sence yapana da yaptırana da zarar veren büyüyü, hangi gerçek medyum yapmak ister? Ucunda milyarlarca para olsa da birçok hakiki medyum, para için dünyasını da ahiretini de yakmak istemez.

İşinde uzman olmayan medyumlar, "Canbar Aşk Büyüsü"nü yaptığını iddia edebilir; zaten onlar, böyle bir büyüyü yapamadıkları için haram olmasını önemsemezler. Yapamıyorlar ki haram olsun.

Fakat yapabilecek potansiyele sahip olanlar da büyük bir kaygı duyarak bu işe yanaşmak istemezler.

Diyelim gerçekten güvendiğin bir medyum buldun ve onu Canbar Aşk Büyüsü yapmaya ikna ettin. Öyle ise 4. maddeye geçelim:

4. Dostum, Canbar Aşk Büyüsünü yapacak olan medyum, çok yüklü bir ücret isteyecektir. Hiç şüphen olmasın ki, bir araya getirmek için yılların emeğini harcadığın paranı Canbar Aşk Büyüsüne yatırman istenecek senden.

Diyelim ki zenginsin ve vereceğin para seni çok fazla ırgalamayacak. Öyleyse 5'e geçelim:

5. Canbar Aşk Büyüsü de diğer büyüler gibi kısa süreli bir etkiye sahip maalesef.

O kadar çabalamanın karşılığı bu kadarcık mıydı yani? Birkaç aylık sahte bir aşk gösterisi için miydi bunca çırpınışın? Diyelim ki buna da razı oldun. O zaman altıncı maddeyi oku.

6. "Canbar Aşk Büyüsü"nün zoraki sürüklemesi ile sana geri gelen sevgilin, seni duygusal anlamda tatmin edecek mi?

Onun gözlerinin içine baktığında, yahu bu, bana gerçekten aşık değil ki, büyünün zoruyla kendime aşık ettim, demeyecek misin? Bu düşünce, utanmana sebep olmayacak mı Allah aşkına?

Bir madde de benden:

7. Bu işin çok daha kolay bir yolu varken neden bu çetrefilli yolu tercih edesin ki?

İstersen çok kolay olduğunu iddia ettiğim bu yollara bak bir de.

Yol ayrımına geldik. Önünde üç yol var. Birinci yol, yazıyı okumadığını farz et ve Canbar Aşk Büyüsü aramaya devam et.

İkinci yol, eski sevgilini geri getirmek istiyorsan şu yazımı dikkatlice oku: Sevdiğimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

Üçüncü yol, eskiden sevgilin olmayan birini kendine aşık etmek istiyorsan şu yazımı incele: Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Bir parça dinlemeye ne dersin?


İlgili Kelimeler: canbar aşk büyüsü yapanların yorumları, canbar aşk büyüsü tarifi dua, canbar aşk büyüsü yorumları, canbar duası, canbar aşk büyüsü yapanlar, canbar aşk büyüsü malzemeleri, canbar aşk büyüsü nedir, canbar aşk büyüsü resimli anlatım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?