31 Aralık 2013 Salı

Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol

Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol
Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol

Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol

Biliyorum ki sen de erkekleri kendine bağlamak için yol yordam arayanlardansın. Ve yine biliyorum ki bu dört yol ilgini çektiği için yazıyı okumaya başladın.

Seni erkekleri kendine bağlamak için 3 harika yol konusunda hayal kırıklığına uğratmayacağımı belirterek yazının son kelimesine kadar dikkatle okumanı istiyorum.


Kıymetli hemcinsim, erkekleri kendine bağlamak hususunda 3 harika tekniğe, güzel ve kısa bir öykü ile başlamak isterim:

Bir deneyde bir fıçının içinde bir karınca konmuş. Ve insanların, fıçı içindeki karıncaya nasıl davranacakları gözlemlenmiş.

İnsanların, bu karıncaya karşı gösterdikleri tepki, genellikle aynı oluyormuş.

Bir grup insan, fıçının içindeki karıncayı ezerek onun yaşama hakkını elinden alma teşebbüsünde bulunmuş. Bu gruba "bencil grup" adı verilmiş.

Diğer kış grup, fıçı içerisindeki karıncayı görmesine rağmen onu ezmek ve öldürmek yerine hiç müdahale etmemeyi tercih etmiş. Bu grup, karıncanın yaşaması gerektiğini düşünen "hoşgörülü grup" imiş.

Son gruptaki insanlar ise, karıncayı gördükten sonra onun yaşaması için şeker serpmiş. Bu gruba da "sevgi grubu" adı verilmiş.

Şimdi, bu deney ile erkekleri kendine bağlamak arasında bir ilişki olup olmadığını soruyorsan 3 harika yöntemin ilki ile başlayayım:


Erkekleri Kendine Bağlamak ve Gerçek Sevgi


1. Değer Vermek: Kadınların en güçlü silahlarından biridir erkeğe değer verip onun egosuna oynamak. Erkekleri kendine bağlamak için onların egosuna oynamak, fıçıdaki karıncaya şeker serpmekten farksızdır.

Şeker serpip yaşamasını sağladığın karıncanın bilinci ve yeterli farkındalığı olsaydı sana minnettar kalırdı değil mi?

Erkekler de, kendini besleyen kadınların kendisi için vazgeçilmez olduğunu düşünür. Yani, erkekleri kendine bağlamak isteyen her kadın, ona şeker serpmek zorundadır.

Bir konudan emin olmanı istiyorum. Erkekler, güzel yönlerini görüp takdir eden, yeri geldiğinde o özelliğinden dolayı kendisine iltifat eden kadını göklere çıkarır.

Dolayısıyla, "erkekleri kendine bağlamak" istiyorsan, bağlamak istediğin erkeğin olumlu birkaç yönünü tespit et, onlar üzerinde çalışma yap. Bu olumlu yönlerini, zaman zaman fakat abartıya kaçmadan ön plana çıkarıp vurgula.

Bir kadından böyle bir iltifata mazhar olan ve bu duyarlılığı fark eden hiçbir erkek, bu güzel davranışa uzun süre karşı koyamaz. İşe yaradığından adım gibi eminim.

Şimdi de erkekleri kendine bağlamak için 2. harika yöntemi mercek altına alalım.

2. Gülümse. Sadece gülümse. Hep gülümse.

Ne yani, iş mi bu? Erkekleri kendine bağlamak için gülümsemek, harika bir yöntem değil ki?

Umarım böyle düşünmüyorsundur.

Gülümsemenin, erkekleri kendine bağlamak için ne kadar işlevsel olduğunu anlasaydın, erkekler üzerindeki mükemmel etkisini fark edebilseydin, sabahtan akşama kadar, yüz kasların ağrıyıncaya kadar gülümserdin.

Değerli dostum, erkekleri kendimize bağlamak için bize cömertçe sunulan bu armağanı biz de cömert bir şekilde kullanmalıyız.
Çevrende gördüğün ve erkekleri kendine bağlama konusunda uzman olduğuna inandığın kadınlara bir bak istersen.

Hiçbir zaman yüzlerinin asık olmadığını göreceksin. Çatılmış bir kaş ve asılmış bir surat, ancak çocukları etkiler. O da korkutma yoluyla.

Denemeni istiyorum. Bir gün, sabah aynanın karşısına geçip yüzüne bir tebessüm maskesi geçir ve dışarı çık. Bu gülümsemenin gün boyunca devam etmesini sağla. Bak bakayım, erkeklerin sana karşı tavırları nasıl da değişecek.

Gelelim, erkekleri kendine bağlamak için 3. mükemmel taktiğimize.


Erkekleri Kendine Bağlamak İçin En İyi Kaynak


Dostum, erkekleri kendine bağlamak maksadıyla öğrenmek istediğin bütün bilgileri bir araya getiren bir kaynak olsaydı nasıl olurdu?

Peki, bu kaynaktaki bilgiler, hiç ummadığın kadar etkili olsaydı?

Böyle bir kaynak var dostum. Bu kaynağı, erkekleri kendine bağlamak isteyen her kadının okuması gerektiğini iddia ediyorum. Buna sen de dahilsin.

Bu kitaba buradan (tıkla) ulaşabilirsin. İyi okumalar...


Önemli Bir Not: Tavsiye ettiğim kitapla ilgili araştırma yaparken bir sitede birçok değişik yorumla karşılaştım; bu yorumların bir kısmını ekran görüntüsü olarak aşağıya alıyorum:
Ayrıca, Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? ve Canbar Aşk Büyüsü Detaylı başlıklı yazılarımı da okumalısın.

İlgili Kelimeler: erkekleri kendine bağlamak, erkekleri kendine bağlamak için dua, erkeği kendine bağlamak, erkekleri kendine bağlamanın yolları, erkekleri etkilemenin yolları, erkeği kendine bağlamak için dua

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?