16 Aralık 2013 Pazartesi

Eski Sevgilimi Tekrar Ayarlamak İstiyorum

eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum

Eski Sevgilimi Tekrar Ayarlamak İstiyorum, Arayışında Olanlar İçin En Güzel Yöntemler...

Değerli dostum, eminim sen de eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, diyenlerdensin. Yoksa bu yazıyı neden okuyasın ki?

Şayet, yüreğini yokladığında, bu konuda kararlı olduğunu hissediyorsan, yazıyı okumaya devam etmeni öneririm.

Çünkü, herhangi bir insanın, eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, derken aradığı bütün bilgi ve becerilere, teknik ve yöntemlere bu yazının yönlendirmesi ile ulaşabileceğini düşünüyorum.


Bunun nasıl gerçekleşeceğini bir anekdot ile gözler önüne sermek istiyorum.

Bir Anekdot İle Eski Sevgilimi Tekrar Ayarlamak İstiyorum

Kristof Kolomb'u bilirsin değil mi? Hani şu Amerika kıtasının kaşifi. İşte onunla ilgili güzel bir anekdot okudum birkaç hafta önce.

Çok hoşuma giden bu kısa öyküyü, eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, bağlamında yazıya aktarıp paylaşmak istedim.

Kristof Kolomb, bir akşam yemeğinde, kendisinden ve büyük keşfinden pek hoşlanmayan İspanyollar ile bir masada oturuyormuş. İspanyollar, sözü bir şekilde Amerika'nın keşfine getirerek bu keşfin, abartıldığı kadar büyük olmadığını iddia etmişler.

Bu iddialarını da şu cümleyle özetlemişler: "Bu, o kadar da zor bir iş değil ki."

Kolomb, bu sözlere belli bir süre hiç karşılık vermeden beklemiş. İddiaların çok ileri düzeye taşındığını fark edince, bu adamlara bir ders vereyim, diyerek konuşmaya başlamış:

"Şu elimdeki yumurtayı, masanın üzerinde sabit tutabilir misiniz?"

Herkes, bir şekilde bunu denese de hiç kimse, başarılı olamamış. En sonunda, Kolomb, yumurtayı alıp önündeki tabaklardan birine vurmuş. Yumurtanın ucu iyice yassılaşınca onu masanın üzerine koymuş.

Yumurtanın, masanın üzerinden devrilmediğini, sabit durduğunu gören İspanyollar, ağız birliği etmişçesine, hep bir ağızdan konuşmaya başlamışlar:

"Tamam da bunu yapmak o kadar da zor bir iş değil ki."

Kolomb, aklını ve zekasını ön plana çıkaran son cümlesi ile konuya nokta koymuş:

"Zaten asıl zor olan, bunu yapmak değil düşünebilmektir."

Anekdot güzeldi değil mi?

Güzeldi de, bu kısa öykünün, eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, cümlesi ile ilgisini kuramadım.

Endişelenme, ben kurdum; müsaade edersen, sana da anlatayım:

Hani, eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, diyenler, başkalarının tecrübe ve deneyimlerinden faydalanmak amacıyla internet ortamında araştırma yapıyor ya. Yaptığı bu araştırmaları, özellikle forumlarda yoğunlaştırıyor ya.

İşte, bu forumlarda yer alan ve eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, diyen insanların şahsi deneyimlerine dayanan bilgilerin birçoğu, maalesef işe yaramıyor.

Keşke, sadece işe yaramamakla kalsaydı. Maalesef, bu bilgilerin çoğu (aktarılan bazı güzel bilgiler müstesna) işlevsel olmamakla birlikte geri dönüşü mümkün olmayan yanlışlara da sürükleyebilir seni.

Örneğin, bir forumda şöyle bir cümleyle karşılaştığımı anımsıyorum: "Kardeş, eski sevgilimden ayrıldıktan sonra, üç gün boyunca bana dönmezse kendimi öldüreceğimi söyledim. Üçüncü günün sonunda dayanamayıp dönmek zorunda kaldı."

Şimdi sana soruyorum, bu taktik ne kadar işlevsel ve ne kadar mantıklı?

Şunu söylemeye çalışıyorum: "Eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum", diyenler olabildiğince temkinli olmalı, her okuduğunu uygulama gibi bir hataya düşmemeli; çünkü Kolomb'un da söylediği gibi, bunu düşünmek, çok zor.

Eski Sevgilimi Tekrar Ayarlamak İstiyorum, En Güzel Yöntem Hangisi?

Hala, nedir zor olan, henüz anlayamadım, diyorsan tekrar edeyim: Eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, diyenler için etkili ve işlevsel taktik bulmak, oldukça zor.

Peki, nereden bulmalıyım bulunması zor olan bu etkili ve işlevsel taktikleri?

Nerede bulabileceğini de söyleyeyim. Eski sevgilimi tekrar ayarlamak istiyorum, diyenlerin mutlaka okuması ve içselleştirmesi gereken bu güzel yöntemleri öğrenmek için piyasada gerçekten iyi hazırlanmış bir kaynak var.

Profesyonel bir çabanın ürünü olan bu rehbere buradan (tıkla) ulaşabilirsin. İyi okumalar...


Eski Sevgilimi Nasıl Geri Kazanırım ve Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak başlıklı yazılarımı okumanı da öneririm.

Şu parça senin de hoşuna gidecektir:

İlgili Kavramlar: eski sevgiliyi tekrar kazanmak, aşkı yeniden kazanmak, onu yeniden kazanmak, eski sevgiliye dönmeli mi dönmemeli mi, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir forum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?