20 Ocak 2014 Pazartesi

En Etkili Aşık Etme Büyüleri

En Etkili Aşık Etme Büyüleri
En Etkili Aşık Etme Büyüleri

En Etkili Aşık Etme Büyüleri

Sevgili arkadaşım, temel soru şu olmalı: Büyü denilen bir olay var mı yok mu? Bu sorunun tereddütsüz cevabı, var, şeklindedir. Evet, büyü var; ancak...

Dostum bu "ancak", hayatını baştan sona değiştirecek bir niteliğe sahip olabilir. Bu açıdan, yazımın bundan sonraki bölümlerini iyice takip etmeni ve derinden kavramanı tavsiye ederim. Çünkü birazdan genel anlamda büyüden, özel anlamda ise en etkili aşık etme büyülerinden söz edeceğim.


Şimdi, en etkili aşık etme büyüleri ile alakalı bazı maddeler sunmak istiyorum; çünkü, ancak bu şekilde büyülerin mahiyetini kavrayabilir, ondan sonra da aşık etme büyüsü yaptırmaya karar verebilirsin. Başlayalım:

1. İslâm'ın temel kaynağı olan Kur'an'ı incelediğimizde büyünün, sihir şeklinde geçtiğini ve büyü kavramının İslâm'da olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Zaten, İslâm tarihinde, özellikle asr-ı saadette yaşanan bazı olaylar sihrin olduğunu kanıtlar niteliktedir. Örneğin, Peygamber Efendimizin (sav) bazı büyücüler tarafından birkaç kez büyülendiğini biliyoruz.

Ancak, meseleyi, konumuz olan en etkili aşık etme büyüleri bağlamında düşündüğümüzde karşımıza çok garip bazı hususlar çıkıyor.

Bir kere, en etkili aşık etme büyüleri de diğer tüm tılsım ve sihirlerde olduğu gibi ehliyetsiz (işinin ehli olmayan) medyumlar tarafından yapıldığında çok vahim sonuçlar doğurabiliyor. Nitekim, aşık etme büyüsü yaptıran nice insanın, işini bilmeyen medyumların elinde rezil kepaze olduklarını biliyoruz.

Senin anlayacağın, büyü işi, sanıldığı kadar basit bir iş değil ve tam bir ihtisas gerektiriyor. Burada temel konu, usta bir medyum bulmaktır.

Çünkü "en etkili aşık etme büyüleri", ancak havas ilmini bilen usta medyumlar tarafından tatbik edilebilen özel büyülerdir. Bunu yapacak bir medyum bulmak da açıkçası oldukça zordur.

Şimdi, en etkili aşık etme büyüleri ile ilgili 2. madde üzerinde durmak istiyorum biraz da:En Etkili Aşık Etme Büyüleri İle İlgili 2. Madde


2. Usta bir medyum bulmakla işinin bittiğini sanma dostum. Zira, bu usta medyumun, en etkili aşık etme büyülerini yapmaya niyet etmesi de gerekiyor. Ve bu usta medyumların birçoğunun, en etkili aşık etme büyülerini yapmaya çekindiklerini de bilmek zorundasın. Neden mi?

Çünkü, en etkili aşık etme büyüleri de diğer büyülerde olduğu gibi Kur'an tarafından kesinkes yasaklanmıştır. Haram kılınan ve büyük günah olduğu bildirilen büyünün, yapana da yaptırana da çok büyük azaplar (kabir ve cehennem azabı) getireceği dile getirilir Kur'an'da.

Şimdi sen medyum olsan, günah olduğunu bile bile, en etkili aşık etme büyülerini yapmaya yanaşır mısın, kendi ahiretini riske atar mısın? Bu soruya evet, diyen medyumlar yok mu peki? Var; ancak...

3. Bu büyücüler, ahiret hayatlarını, cüzi bir miktar karşılığında tehlikeye atmazlar dostum. Çok yüklü bir miktar almadan, en etkili aşık etme büyüsü yapmazlar. Yani usta bir medyum bulduktan sonra, onu, en etkili aşık etme büyüleri yapma konusunda maddi anlamda da ikna etmek zorundasın. Tamam, paranın senin için problem olmadığını düşünelim; ancak...

4. Sence en etkili aşık etme büyülerinin etki süresi ne kadar devam eder? En etkili aşk büyülerinin bile çok kısa süreliğine etki ettiğini, sonrasında, saman alevi gibi sönüp gittiğini bilerek bu işe tevessül etmek zorundasın.

Birkaç aylık bir etkinin, onca emeğe değip değmeyeceğini hesaba katmadan hareket etmemeni öneririm.


En Etkili Aşık Etme Büyüleri, Çok Önemli...


5. Dostum, birini kendine aşık etmenin çok kolay ve etkili yolları dururken en etkili aşık etme büyüleri ile uğraşmak çok da akıl kârı değil doğrusu. Şayet bu sitede yazdığım öbür yazılarıma göz atacak olursan aslında bu büyülere muhtaç olmadığını görürsün.

Önemli Bir Not: 
En etkili aşık etme duaları konusunda oldukça iddialı bir site ile karşılaştım. Üstelik bu duaları yapanların çoğunun, oldukça memnun kaldığını okudum.

Bu siteye buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Daha Önemli Bir Not: Dostum, hiçbir çözüm yolu bulamıyorsan ancak o zaman büyüye başvurabilirsin. Fakat ben, her zaman bir yol olduğunu düşünüyorum.

Aşık Edip Döndüren Dua ile Kuduriye Duası Orijinal isimli yazılarımı da okumalısın.

Bir şiir dinlemeye ne dersin?
İlgili Kelimeler: en etkili aşık etme büyüleri, çok etkili geri getirme duası, ayetel kürsi ile aşık etme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?