9 Ocak 2014 Perşembe

En Etkili ve Garantili Sevdiğine Kavuşma Duası, Sakın Kaçırma

En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duası
En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duası

En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duası

Bu yazımda duadan söz etmeyeceğim, peşinen söyleyeyim. O halde yazının başlığını, en etkili sevdiğine kavuşma duası, şeklinde atmanın sebebi ne, dersen anlatayım:

1. Dua, davet etmek anlamındadır ve ben bu yazıda, gerçekten, sevdiğini kendine davet etmeni sağlayacak harika yollardan söz edeceğim.


2. Böyle bir duanın varlığına inanan ve sevdiğine kavuşmak için benzer dualara eğilim gösteren insanların da, bu yazıdan istifade etmesini istedim.

Ayrıca istedim ki, insanımız, sevdiğine kavuşma duası peşinde koşarken olmayan bir dua uğruna hem değerli zamanlarını hem de paralarını yitirmesin.

Şimdi, azıcık bir araştırma ile, sevdiğine kavuşma duası gibi bir duanın olmadığını, bu tür duaların gerçeklikten uzak ve hurafeden ibaret olduğunu kendin de görebilirsin. Böylelikle, hurafelerin ve bid'atlaın kucağında oyuncak olmaktan kendini kurtarıp aklın yolunu esas alabilirsin.

Bak dostum, yazının devamında, sevdiğine kavuşma duası yerine çok etkili ve oldukça işlevsel bazı kavuşma taktikleri aktaracağım. Ama öncelikle, sevdiğine kavuşma duasının İslâm'da olmadığına dair ilgili daha aydınlatıcı ve tatmin edici bilgiler vermek istiyorum.En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duası ve Nasrettin Hoca


Nasrettin Hocanın, günün birinde, karısının evde olmadığı bir gün, evine giderken anahtarını kaybettiğini anlatırlar. Hoca, anahtarı, avlunun hemen girişinde düşürür, fakat o bölge karanlık olduğu için, anahtarı orada değil, avlunun en aydınlık yerinde aramaya devam eder.

İşin garibi, Hocanın komşusu da gelip anahtarı arama konusunda Hocaya yardım etmesine rağmen Hoca, ona da durumu anlatmaz ve aramaya devam ederler.

Nihayet, komşu, durumu Hoca'ya sorar ve gerçeği öğrenir. Tabi, boşa kürek sakladıklarını öğrenince de celallenir. Hoca'ya, kızgın bir şekilde, anahtarı neden düşürdüğü yerde aramadıklarını sorar. Hoca gayet sakin bir biçimde yanıtlar:

"Komşu, sen delirmiş olmalısın. Aydınlık yer dururken ne diye karanlıkta arayalım ki?"

Hoca, belki de söylediğinde samimi idi. Belki de, olmayan bir dua olan sevdiğine kavuşma duası arayanlara da seslenerek şu mesajı veriyordu:

Karanlığa kurşun sıkmakla hiçbir yere varamazsınız.

Sevdiğine kavuşma duası arayan dostum, sana bir şey söyleyeceğim. Yerinde sayan insanlardan daha geride olan insanlar da var biliyor musun? Bunların kim olduğunu merak ediyor musun? Söyleyeyim: Geriye doğru adım atanlar.

Dostum, emin olabilirsin ki, sevdiğine kavuşmak için "sevdiğine kavuşma duası" arayanlar, yerinde sayanlardan daha kötü ve daha acınacak bir durumdadırlar. Çünkü, olmayan bir duaya harcadıkları, yani boş geçirdikleri zaman diliminde, sevdiklerine kavuşmak için çok güçlü yöntemler bulabilirlerdi.

Sen de bu talihsiz gruba dahilsen seni de uyarmak zorundayım. Deminden beri dostum diyorum sana. Müsaade et de, bir tehlikeye karşı uyarayım seni.

Muteber ve güvenilir İslâm alimlerine de sorabilirsin, sağlam İslâmi kaynaklara da başvurabilirsin. Her halükarda böyle bir duanın olmadığını rahatlıkla tespit edebilirsin.

Soruyorum öyleyse, internetin çoğu zaman sisli ve puslu olan, bazen zifiri karanlığa gömülen ortamında dolaşan çevirgel duası döngel duası veya sevdiğine kavuşma duası gibi dualar neyin nesidir sence?

(Not: İnternetin her zaman yanlış bilgi barındırdığı gibi bir iddiada bulunmam söz konusu dahi olamaz. Zira bu ortamda bazen, çok doğru ve etkileyici, hayat kurtaracak cinsten bilgiler de edinilebilir.)

Söylemek istediğim, duyduğun veya okuduğun şeyleri, akıl süzgecinden geçirmen gerektiği gerçeğidir yalnızca. Yoksa, sevdiğine kavuşma duası olsaydı, emin ol ki senden önce ben sarılırdım bu duaya. Ama maalesef yok.En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duasına Ne Gerek Var?


Maalesef dediğime bakma sen, lafın gelişi işte. Çünkü, sevdiğine kavuşma duası yerine çok iyi kavuşma taktikleri var dostum.

Bunları öğrenmek isteyebilirsin diye düşünüyorum.

Eğer sevdiğine kavuşma duası aramana neden olan kişi eski sevgilin ise bu yazımı oku, çok iyi yöntemlerle karşılaşacaksın: Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor musun?

Şayet kavuşmak istediğin kişi, eski sevgilin değil de yeni biri ise ve erkek ise şu yazımı okumalısın: Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol

Bu yeni insan bir bayan ise şu kitap (tıkla) tam anlamıyla sana göre.


Bir şiir dinlemek istemez misin?
İlgili Kelimeler: çevirgel duası, en etkili sevdiğine kavuşma duası, sevdiğine kavuşmak için en etkili dua, sevdiğine kavuşma duası nihat hatipoğlu, nihat hatipoglunun bugün sevdiğine kavuşma duası, sevdiğine kavuşma duası dinle, çevirgel duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?