8 Ocak 2014 Çarşamba

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor musun?

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor musun?
Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor musun?

Bu soru, çok önemli olduğundan ötürü, yazının devamını okumadan önce, bu soruyu iyice düşünmeni ve kesin bir karar vermeni istiyorum. Şayet, gerçekten eski sevgilini geri kazanmak istiyorsan birazdan aktaracağım taktikler sayesinde bunu çok rahat başarabilirsin.

Fakat az önce de söylediğim gibi, eski sevgilini geri kazanmak isteyip istemediğini netleştirmek zorundasın.


Dostum, eski sevgilisinden ayrılan ve bana fikir danışan bazı danışanlarımın kafalarının karmakarışık olduğunu fark ediyorum. Onlara, eski sevgilini geri kazanmak istiyor musun, diye sorduğumda verdikleri yanıtların çelişkili olduğunu görüyorum.

Çünkü birçok insan, aslında eski sevgilisinden değil alışkanlıklarından vazgeçemiyor. Bazı ilişkiler de, bağımlılık yapacak kadar saplantılı olduğu için eski sevgilinin dönmesi hayat memat meselesi haline geliyor.

Eski sevgilisinden ayrılan bazı insanların, tamamen ümidini yitirdikten sonra intiharın eşiğine gelmesi, bazılarının da intihar etmesi, bu saplantılı ilişkiden kaynağını alıyor.

Bu noktada, senden istediğim, ilişkinin sağlıklı olup olmadığını kontrol etmendir. Eğer ilişkinizde saplantılı ve hastalıklı bir bağımlılık söz konusu ise sana yardım edebileceğimi zannetmiyorum. Hemen bir psikolojik danışman veya psikiyatrist ile bir görüşme ayarlamalısın.

Şimdi sorumu yineliyorum: Gerçekten, eski sevgilini geri kazanmak istiyor musun? Cevabın hâlâ, evet ise taktiklere geçebiliriz.Eski Sevgilisini Geri Kazanmak İsteyenlere


1. Birçok makalemde dile getirmişimdir, tekrarlamakta beis yok:

Bu ilişkinin, yeniden düzene girebileceğine dair umudunu, asla kaybetmemelisin. Çünkü, onu kendine aşık etmeyi başardığın dönemleri hatırlaman, umudunu koruman için sana psikolojik anlamda katkı sağlayacaktır.

Şu realiteyi aklından hiç çıkarmamalısın: Sevgilini bir kez delicesine bağlamıştın kendine. Bunu bir kez daha, hem de daha kolay bir şekilde yapabilirsin.

Bence, eski sevgiliyi geri kazanmak isteyenlerin hareket noktası, bu düşünce yapısı olmalı. Çünkü bu düşünce yapısı, hayali bir algıdan ziyade, gerçek bir olguyu yansıttığı için kişinin kendisine güvenmesini sağlar.

Zaten, eski sevgiliyi geri kazanmak için yola çıkanların en önemli sorunu da özgüven sorunudur. Dediğim gibi, bu konuda özgüvenini ve özgüvenin ayrılmaz parçası olan umudunu öldürmeyen biri, eski sevgiliyi geri kazanmak için her türlü potansiyele sahiptir.

Şimdi, umut-özgüven ilişkisinden sonra, eski sevgiliyi geri kazanmak için farklı bir yöntem üzerinde duralım:

2. Eylem planı veya yol haritası sorununu halletmek zorundasın. Eğer, eski sevgilini geri kazanmak konusunda samimi isen, olaya paldır küldür dalmaman gerektiğini de kavramak zorundasın. Zira, hiçbir başarı tesadüf olamaz.


Yani, eski sevgiliyi geri kazanmak için yolunu aydınlatacak bir yol haritasına gereksinimin olduğunu söylüyorum. Eğer, eski sevgiliyi geri kazanmak için derli toplu bir bir kaynak yerine yalan yanlış teknikler ile yola koyulursan, yapacağın hatalar ile sevgilini kaybetmen işten bile değil.

Üstelik bu durumun onlarca örneğine tanıklık ettim. Nice insanın eski sevgiliyi geri kazanmak için deneme yanılma yolunu kullandığını, eski sevgilisini adeta bir deneme tahtasına çevirdiğini ve bu yüzden onu hepten kaybettiğini biliyorum.

Aynı hatalara düşmemen için internet ortamındaki her taktiği kullanmaman gerektiğini anlamak zorundasın. Dostum, bu iş, sıradan bir olay değil ki sıradan yöntemlerle halledilebilsin.Eski Sevgilini Geri Kazanmak İçin Eylem Planının Önemi


Eski sevgiliyi geri kazanma konusu, hayata birlikte devam edeceğin "hayat arkadaşın" ile ilgili ciddi bir konu. Dolayısıyla ihmale ve özensizliğe kapı aralayacak sıradan taktiklerle bu işin üstesinden gelemeyeceğini bilmelisin.

Eski sevgiliyi geri kazanmak, sıra dışı ve güvenilir, denenmiş ve sağlam tekniklerle olmalı. Sana, oldukça sıra dışı ve bayağı güvenilir yöntemler barındıran güzel bir yol haritası önerebilirim.

Bu yol haritasını için buradan (tıkla) inceleyebilirsin. 


Ayrıca bir önceki yazılarımı da okuyabilirsin:

Karşılıksız Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin En İyi Formülü

Bu şiiri de dinlemek isteyebilirsin:Sağlıcakla...


Aranan Kelimeler: eski sevgilini geri kazanmak, eski sevgiliyi geri kazanmak, eski sevgilimi yeniden kazanmak istiyorum, eski sevgiliyi geri kazanmak için sözler, eski sevgiliyi geri kazanma duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?