3 Ocak 2014 Cuma

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin En İyi Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Formülü
Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin En İyi Formülü

Bu yazımda yine eski sevgili ve onun düşündürdüklerinden, özellikle de eski sevgiliyi geri getirmenin en iyi formülünden söz edeceğim.

Dolayısıyla eski sevgiliyi geri döndürmek için herhangi bir formül ya da taktik arıyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.


Dostum, eski sevgilinin, eskimeyen bir hüzne neden olup yürek yakıcı bir aşk acısına sebep olduğunu kim bilmez? Giden sevgili, esasında yürekten kopan bir çığlık, kalpten kopan bir parçadır. Bu kadar acıtmasının sebebi de budur.


Fakat mademki eski sevgiliyi geri getirme formülü peşindesin. Öyle ise, bütün bu acılara belli bir müddet katlanmak zorundasın. Eski sevgilinin taşınması çok zor ve ağır olan yükünü biraz daha taşımalısın.

Evet, artık eski sevgilinin hüzün dolu hatırasını bir tarafa bırakıp onu bir kez daha, hem de sonsuza dek sarmanın mutluluğunu yakalayabilmek ve onun sevgisini bir daha kazanmak için "eski sevgiliyi geri getirmenin en iyi formülü"ne başlayalım.Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Formülü, 1. Madde


1. İlk tavsiyem, acını yaşaman yönünde olacak. Aşk acısının ne kadar çetin ve elim olduğunu anlamayan biri, eski sevgilisini tekrar kazanmak istemez. Biz insanlar ekseriyetle elimizin altındaki kıymetlerin farkına var(a)mayız. Ta ki onu kaybedinceye kadar.

Hiç şüphen olmasın ki sen de öylesin dostum; çünkü sen de bir insansın ve insanlığın bütün halleri herkes gibi sende de mevcut.

Eğer vakt ü zamanında eski sevgilinin değerini anlasaydın şu anda, eski sevgiliyi geri getirme formülü arar mıydın hiç Öyleyse bu acıyı, zamanı gelinceye kadar çekmen gerekiyor. Tabi durum, eski sevgilin için de aynı. Yani o, bu acıdan muaf olacak diye bir kaide yok.

Daha doğrusu, bu acının istisnası yok; zira aşk acısı hiç kimseye torpil geçmediği gibi tek Allah'ın kulunu da ıskalamaz.

Evet, eski sevgiliyi geri getirme formülü çerçevesinde birinci önerim, aşk acısının yaşanması yönündeydi. Bu bağlamda Nietzsche'nin, beni öldürmeyen acı beni güçlendirir, sözünü de hatırlatmak isterim.

Şimdi de, aşk acısının ağır ıstırabını yaşamış ve daha çok olgunlaşmış biri olarak eski sevgiliyi geri getirme formülünün ikinci yöntemini irdeleyelim.Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Formülü, Mola Verme


2. Mola ver dostum, mola ver. Yoğun ve stresli bir ilişkinin yükünü omuzlarından indir ve mola ver. İlişkinin selameti için ayrılık süreci, bir panzehir olabilir.

Aslında birçok insan, ayrılığın, geri dönüşü olmayan bir elveda olduğunu zanneder. Oysaki Attila İlhan, şair duyarlılığı ile durumun hiç de böyle olmadığını ne güzel anlatır: Ayrılanlar hâlâ sevgili.

Dostum, Avrupa'daki bazı ilişki terapistleri, dağılmaya yüz tutan ilişkiler için birkaç aylık dinlenme ve ayrı yaşama önerisinde bulunuyorlar biliyor musun? Sence, neden böyle bir öneride bulunuyor bazı yaşam koçları?

Çünkü "mola verme" dediğimiz kavram, yıpranmış ilişkilerin yeniden toparlanması adına muazzam avantajlar taşıyor içinde. Kendi küllerinden yeniden dirilen bir Zümrüd-i Anka gibi yeniden diriliyor birçok ilişki mola verme sayesinde.

İstersen mola vermenin bazı avantajlarını, eski sevgiliyi geri getirme formülü bağlamında inceleyelim:

Mola verme, karşı tarafın, yaptığı yanlışlarını görmesine ve sana haksızlık ettiğini kavramasına vesile olur. Bunu kavrayan biri, vicdanen rahatsız olur ve bu rahatsızlıktan kurtulmak için haksızlık ettiği insanın gönlünü almak ister. Bunu sen de yaşamış olmalısın.

Eski sevgiliyi geri getirme formülü çerçevesinde mola verme, onun seni özlemesine ve neler kaybettiğini anlamasına fırsat verir. Sürekli birlikte olduğun birini özler misin sen?

Onun da sürekli birlikte olduğu birinden ayrılıp ona hasret duyması ve özlemesi için biraz zamana gereksinimi var. Bu zaman, mola verme zamanıdır.

Her ne kadar şair, sevgilisi için, ben ta senin yanında bile hasretim sana, dese de insan, daima yanında olduğu birini özlemez. Onun özleneni olmak için zaman tanımalısın ona.

Mola vermenin başka faydaları ve avantajları da var şüphesiz; fakat yazı biraz uzadığı için bir öneri ile yazımı bitirmek istiyorum.

Eski sevgiliyi geri getirmenin en iyi ve sağlam formülünü, daha doğrusu bütün geri getirme formüllerini bu kitapta (tıkla) bulabilirsin.


Ayrıca Erkekleri Kendine Bağlamak İçin 3 Harika Yol ve Canbar Aşk Büyüsü Detaylı isimli yazılarımı da okumalısın.

Gripin dinlemek istemez misin?


Anahtar Kelimeler: eski sevgiliyi geri döndürme forrmülü, eski sevgiliyi geri döndürme taktikleri, eski sevgiliyi geri döndürme duası, geri döndürme kitabı, geri getirme taktikleri, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?