10 Ocak 2014 Cuma

Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak 3 Etkili Yöntem

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak
Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak 3 Etkili Yöntem

Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak 3 Etkili Yöntem

Bir yazımda, eski sevgiliden kaynağını alan ıstırabı, şu dizelerle dile getirmeye çalışmıştım:

"Yüreğim burkulur görsem resmini
  Hıçkırıp ağlarım duysam ismini."

Buna benzer yakıcı duyguların yüreğini ezdiği, içini kanattığı olmuştur mutlaka. Şayet, senin de yüreciğin buna benzer ezici hislerin tazyiki altında ezilmeseydi, besbelli, eski sevgiliden söz eden ve eski sevgiliyi geri kazandıracak 3 etkili yöntem başlığını taşıyan bu yazımı okumaya başlamazdın.


Madem, yüreğinin bir köşesinde acı çığlıklar koparan bir hasretlik belası var başında; öyle ise "eski sevgiliyi geri kazanmak" konusunu işleyeceğim bu yazımı okumayı sürdür.Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak 3 Etkili Yöntemden Biri


1. etkili yöntem ile başlayalım:

Bu yöntem, sana çok basit gelse de üzerinde düşündüğünde, eski sevgiliyi geri kazanmak adına ne kadar önemli bir unsur olduğunu anlayacaksın.

Kendine duyduğun güven hissini (özgüven) ayakta tutmalısın. Bir kere, eski sevgiliyi geri kazanmak hususunda tereddüde düşer, ikilem yaşarsan, artık onu geri kazanma şansının bir hayli düşeceğini bilmelisin.

Özgüvenini diri ve canlı tutmanı sağlayacak birçok husustan söz edilebilir. Örneğin, şu düşünce, özgüvenini diri tutmana ve eski sevgiliyi geri kazanmak için umut beslemene epeyce katkı sunacaktır:

"Şu anda bende ayrılmış olsa da onu yeniden kazanabileceğimi biliyorum. Çünkü onu kendime aşık ettiğim zamanları hatırlıyorum. Bir kez kendime aşık ettiğim birini bir daha aşık edememem için hiçbir mantıklı sebep yok."

Özgüvenini canlı tutmanın bir yolu da, geçmişte başarılı olduğun konuları hatırlamak olabilir. Başarı, hangi alanda gerçekleşirse gerçekleşsin insanı motive eder.

Dolayısıyla hayatın boyunca elde ettiğin tatminkar başarıları düşünüp motive olabilir ve eski sevgiliyi geri kazanmak için kendine özgüven aşılayabilirsin.

Özgüven telkini adına yapılacak başka uygulamalar da var; ama bunları farklı yazılarımda anlatmak istiyorum.

Şimdi, eski sevgiliyi geri kazandıracak 3 etkili yöntemden ikincisi üzerinde duralım:

2. Değerli arkadaşım, biraz ağırdan al ve kendi değerinin farkına var artık. Kendi değerinin farkına varma zamanı geldi diyorum; çünkü ancak bu şekilde, iletişimsizlik taktiğini etkin bir biçimde hayata geçirebilirsin.

Evet, ikinci etkili yöntem, iletişimsizlik yöntemi. Burada, en az bir ay boyunca, onu ne olursa olsun arayıp sormama yoluyla, onda değişik duygular uyandırmaya çalışacaksın.

Aslında bu yöntem bir yönüyle çok basit; çünkü hiçbir şey yapmadan beklemekten başka bir esprisi yok. Bir yönüyle de oldukça zor; çünkü beklemek, aşk acısını tetikler. Aşk acısı da adı üstünde oldukça acı vericidir.

Yani, bu yöntemi uygulamak için sabırlı olman gerekiyor dostum. Fakat, uygulama becerisini ve sabrını gösterenler için muazzam bir yöntem olduğunu söylemem gerekiyor. Burada, onunla iletişim kurmamak suretiyle şuna benzer mesajlar verilir:

Ben, senden önce olduğum gibi senden sonra da varım. Tek başıma, hayatın tüm güçlüklerine göğüs gerebilecek bir potansiyele ve yeterliliğe sahibim. Dolayısıyla sana muhtaç olmadığımı bilmelisin."

Dostum, bu mesajın ne denli tesirli olduğunu, ancak uygulayanlar anlar. Emin ol, ayrıldıktan hemen sonra gönderilen özür mesajlarından ve yeniden dönmesi için dökülen dillerden çok daha etkili bir yöntemdir iletişimi kesme taktiği.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için iletişimsizlik yöntemi, aslında paradoksal müdahale denilen ters psikolojiye de kapı aralayan etkili bir yöntem. Ters psikoloji tekniğini, iletişimsizlik ile birlikte kullanmak daha verimli sonuçlar doğuracaktır.Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak En Kapsayıcı Yöntem


Son olarak, eski sevgiliyi geri kazandıracak 3 etkili yöntemin üçüncüsünü ve en kapsayıcısını aktarmak istiyorum.

3. Şu kitabı (tıkla) okumalısın. Bu kitapta, şimdiye kadar aktardığım yöntemlerin detaylarını ve eski sevgiliyi geri kazanmak isteyenlerin bilmesi gereken her ayrıntıyı bulabilirsin.

Şimdiden iyi okumalar dilerim...


En Etkili Sevdiğine Kavuşma Duası ve Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor musun? başlığını taşıyan yazılarımı da okumalısın.

Benim çok hoşuma giden şu şiir seni de etkileyecektir:
İlgili Kelimeler: eski sevgiliyi geri kazan, eski sevgiliyi geri kazanmak ekşi, eski sevgiliyi geri kazanmak için sözler, eski sevgiliyi geri kazanma duası, eski sevgiliyi geri kazanma yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?