27 Ocak 2014 Pazartesi

Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek

Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek
Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek

Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek Mümkün mü?

Sevgili, sevginin en yoğun halinin kendisine aktarıldığı kişidir. Biz, kalbimizdeki en yoğun ve en içten sevgi duygularını kendisine aktardığımız kişiye sevgili deriz. Bu yüzden de sevgilinin eskisi ya da yenisi yoktur. Sevgili, sevgilidir ve büyük şair Attila İlhan'ın ifade ettiği gibi "ayrılanlar hâlâ sevgili"dir.


Neden böyle bir giriş yaptım biliyor musun? Böyle bir giriş yaptım; çünkü, eski sevgili özleminin yürek dağlayan acısını kalbimin en derin köşelerine varıncaya kadar ben de hissettim zamanında. Ve ben de sevgilim için aylarca yas tuttum, yaş döktüm.

Değerli okurum, eski sevgiliyi yeniden elde etmek başlıklı bu yazımda, eski sevgilinin nasıl yeniden elde edilebileceğini ilişkin bazı çok önemli hususları kaleme almaya çalışacağım. Eğer eski sevgiliyi yeniden elde etmek, senin hayatında da önemli bir yere sahipse, yazıyı dikkatlice okumanı tavsiye ederim.

Müsaade edersen, "eski sevgiliyi yeniden elde etmek" konusunu bir fıkra ile somutlaştırmak istiyorum. Ne ilgisi var fıkra ile eski sevgilinin, deme, takip et:

Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek İçin Bir Fıkra

Rüyalarında yaptığı şeylerden sürekli rahatsız olan bir adam, üst üste aynı rüyayı gördüğü altıncı gün, artık dayanamaz, bir psikoloğa gitmeye karar verir. Çünkü bu son rüyasında altı gün boyunca hiç istemediği bir şeyi yapması, uyanınca onu sürekli olarak rahatsız etmektedir.

Altıncı gün de aynı rahatsız edici rüyayı gören adam, soluğu, arkadaşının tavsiye ettiği psikoloğun yanında alır. Psikolog, nasıl yardımcı olabilirim, der. Adam anlatır:

Doktor bey, ben tam altı gündür aynı kötü rüyayı görüyorum. Bu rüya, benim kabusum oldu adeta. Rüyamda, üç güzel ve çekici kadın, üzerime gelip bütün elbiselerimi şehvetli bir şekilde yırtıp atıyorlar. Ama ben, her seferinde onları kollarından tutup aşağı atıyor ve ellerinden kurtuluyorum.

Doktor, adamın bu anlattıklarını ilginç bulur ve sorar: "Bu konuda size nasıl yardımcı olabilirim?"

Adamın cevabı, muzipçedir: "Doktor bey, muhtemelen bu gece de aynı rüyayı göreceğim, lütfen ellerimi kırar mısınız?"

Şimdi bu fıkranın, "eski sevgiliyi yeniden elde etmek" ile ne ilgisi var, diye soruyor musun, bilmiyorum; ancak bu enteresan fıkra ile eski sevgiliyi yeniden elde etmek arasında muazzam bağlantılar olduğunu söyleyebilirim. Birkaç örnek vereyim:

Adam, kendi ellerinin kendisine ihanet ettiğini düşünmüyor mu? Amacına ulaşmak üzere iken, kendi kendini alıkoyamsı değil midir fıkradaki adamı rahatsın eden? Sence, eski sevgiliyi yeniden elde etmek isteyen birçok aşığın en büyük engeli de yine kendisi değil midir dostum?

Olayı daha özele indirgeyip senin için düşünelim:

Şimdiye dek, kaç kez eski sevgiliyi yeniden elde etmek istedin? Peki, kaç kez bu konuda icraata geçtin? Ya da icraata geçtiğinde kaç kez, en doğru yöntemi uygulandığından kesinkes emin oldun?

Seni temin ederim ki birçok aşık, daha ilk soruda takılıp kalır. Üçüncü soruya kadar gelen aşıkların yüzde doksan dokuzu da üçüncü sorunun filtresinden geçemez zaten.

Eski Sevgiliyi Yeniden Elde Etmek ve 3. Soru

Aslında en önemli soru, üçüncü sorudur; zira sırf yanlış yöntem kullandığı için, eski sevgilisini hepten kaybeden bir sürü aşık tanıyorum. Oysaki eski sevgili, yüreğimizin onulmaz tasası olmalıdır. Oysaki eski sevgili, bir deneme tahtası kadar değersiz olmamalıdır. Kim müstakbel hayat arkadaşını bir deneme tahtası kadar kıymetsiz görme bahtsızlığını sineye çekebilir?

Halbuki, eski sevgiliyi yeniden elde etmek için atılan yanlış adımlar ve kullanılan yanlış yöntemler yüzünden, yüzde yüz tekrar elde edilebilecek olan sevgili, büsbütün kaybedilmiş oluyor. Zira internet ortamının çoğu kaypak bilgisi, insanın ayağını kaydırabiliyor. Tabi eski sevgilisini, hayatımın anlamı olarak görenlerin, sadece ayağını değil, hayatını kaydırıp karartabiliyor.

Dostum, sen sen ol, eski sevgiliyi yeniden elde etmek için, internet ortamındaki ne idüğü belirsiz yarım yamalak bilgilerle hareket etme.

Eski sevgiliyi yeniden elde etmeyi can u gönülden arzuluyorsan kendine işlevsel bir eylem planı oluştur ve bu eylem planını adım adım takip et.

Eğer eylem planı oluşturma hususunda tecrübesiz isen, eminim şu sitede yer alan bilgiler (tıkla) işine yarayacaktır. İyi okumalar...


Ayrıca şu yazılarımı da okuyabilirsin:

Terkedeni Geri Döndürmek İçin Dua

En Etkili Aşık Etme Büyüleri

Anahtar Kelimeler: eski sevgiliyi yeniden elde etmek, eski sevgiliyi tekrar elde etme yolları, eski sevgiliyi yeniden kazanmanın yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?