23 Ocak 2014 Perşembe

Terkedeni Geri Döndürmek İçin Dua

terkedeni geri döndürmek için dua, büyü
terkedeni geri döndürmek için dua

Terkedeni Geri Döndürmek İçin Dua

Dostum, sana terkedeni geri döndürmek için çok etkili bir dua uygulaması anlatacağım; ancak yazdıklarımı sonuna kadar takip etmeden bu uygulamaya geçmemelisin. Çünkü terkedeni geri döndürmek için tesirli bir duadan daha işlevsel bir yöntem de anlatacağım. Hangisini seçeceğine kendin karar vereceksin iki yolu da öğrendikten sonra.

Terkedilmek acı dolu bir tecrübenin kapılarını aralar insana. Terkedilmenin insanda yarattığı psikolojik düğümün ne kadar sıkıntılı olduğunu ancak terkedilen ve sevgilisinden ayrıldığı için gurbete düşen aşıklar anlar.


Terkedeni geri döndürmek için dua arayanların çoğu da, zaten, bu acı deneyime daha fazla dayanamadıkları için bir çıkar yol bulmak amacıyla bu duadan medet umarlar. Aşk acısı, hakikaten yıpratıcı ve elem doludur. Öyle ki bu dönemde, akıl, birçok fonksiyonunu kaybedip "saçma sapan" şeylere bile meyledebilir.

Normal vakitlerde insanın önünü aydınlatan ve yol gösteren bir güneştir akıl; ama ayrılık arefesinde ve sonrasında bir "kör lamba"ya dönüşür. Bu kör lamba ise doğru yolu göstermekten ziyade eğri yollara sevk eder insanı.

Terkedeni geri döndürmek için dua arayanların çoğu da (buna sen de dahilsin) bu eğri yola girmek üzeredir aslında. Çünkü kaybettikleri eski sevgililerini veya eşlerini geri kazanabilmek için, daha büyük bir zararı göze alır bu insanlar.

Terkedeni Geri Döndürmek İçin Dua mı Büyü mü?

Neden böyle bir açıklama yaptım biliyor musun? Çünkü, terkedeni geri döndürmek için dua, esasında bir büyüdür. Büyülerin de, hem yapana hem de yaptırana bir sürü tehlike kapısı araladığı ve aralayacağı kesin. Dostum büyü, terkedeni geri döndürmek için başvurulacak en son yol olmalı. Hatta, büyü yolu, en umutsuz kalınan durumlarda bile tercih edilmemeli bence.

Çünkü, büyülerin haram olması ve cehennem azabına yol açması bir tarafa, dünyada bile, birçok riske ve tehlikeye sebebiyet vereceği kesindir. En basitinden, "terkedeni geri döndürmek için dua" diye bilinen büyü, ters teperek birçok insanın birleşme umudunu kökünden kurutmuştur.

Yani, senin terkedeni geri döndürmek için aradığın dua (büyü) seni terk eden sevgilinin sonsuza dek dönmemesine de sebep olabilir. Bu tehlikeli durumu göze almadan harekete geçmek, Allah muhafaza, seni canından bile edebilir.

Bunun için, çok dikkatli davranmalı, büyü hususunda ince eleyip sık dokumalısın. Bak dostum, onu geri getirmek için büyüden başka yol olmadığını düşünüyorsan şu yazımı okumanı öneririm; çünkü bu yazımda çok etkili aşk büyülerinden söz ettim: En Etkili Aşık Etme Büyüleri

Ancak seni temin ederim ki, terkedeni geri döndürmek için ne büyüye ne de meşru olmayan herhangi bir yola ihtiyacın yok. Çünkü, tehlikeli büyülerden ve ne idüğü belirsiz dualardan çok daha iyi, çok daha etkili ve garantili teknikler var elimizin altında.

Dolayısıyla, aşkın kör edici etkisinden uzaklaşmalı, aklın kör lambasını bir anlığına söndürmeli ve mantığının sesine kulak kabartmalısın artık.

Terkedeni Geri Döndürmek İçin Dua Yerine...

Ne yapacağın konusunda tereddütlerle dolu olduğunun farkındayım. Ancak endişelenecek bir durum yok. Şimdi rahatla ve terkedeni geri döndürmek için dua aramaktan vazgeç. Zira birazdan okuyacağın şeyler, sevgilini geri kazanma hususunda sana umduğundan daha fazla yardımcı olacak.

Bu tekniklerin, terkedeni geri döndürmek için duaya gerek bırakmayacak kadar etkili olduğunu kendi gözlerinle görmek ister misin?

O halde şu sitede yazılanları (tıkla) iyicene sindirmeye çalış. İyi okumalar dilerim...


Aşık Edip Döndüren Dua adlı yazımı da okumalısın.

Youtube'dan aldığım şu şiiri de çok beğeneceksin:
Anahtar Kavramlar: terkeden sevgiliyi geri döndürmek, terkeden sevgiliyi geri döndürmek için dua, eski sevgiliyi pişman etmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?