17 Temmuz 2014 Perşembe

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Nedir, Kesin Okumalısın

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Tüm Detaylarıyla Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir ve Nasıl Yorumlanır?

Merhaba değerli okurum, İslami dualarla ilgili detaylı bilgiler aktardığım bu sitede, bu günkü yazımı "rüyada eski sevgiliyi görmek" konusuna ayırdım. Ve bu yazıyı yazmadan önce de çok geniş ve ayrıntılı bir araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalar sonucunda rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili çok ilginç ve şaşırtıcı bilgilere ulaştım. Şimdi bu bilgileri sırasıyla paylaşmak istiyorum, okuyunca eminim ki sen de şaşıracaksın:Genel Anlamda Eski Sevgiliyi Rüyada Görmek Ne Anlama Gelir?

Herhangi bir ayrıntıya girmeden rüyada eski sevgiliyi görmeyi yorumladığımızda genellikle, "rüyayı gören kişinin uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine işaret eder." tabiri ile karşılaşırız.

Evet, eski sevgilinin rüyada görülmesinin en genel tabiri, rüya sahibinin uzun zamandır ödemekte zorlandığı bir borç yüzünden sıkıntı yaşayacağına dair bir yorum ile aktarılır. Şimdi de daha ayrıntılı bir şekilde görelim:


Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


Bekar Birinin Rüyada Eski Sevgilisini Görmesi Ne Anlama Gelir?

Bekar olanların rüyalarında eski sevgililerini görmelerini mutlu bir karşılaşma ve huzurlu bir gelecek şeklinde tabir etmek mümkündür. Yani bekar biri için bu durum, hayra alamettir ve müjdeli bir haberdir.

Peki, Evli Olanlar İçin Ne Anlama Gelir?

Bekarlar için mutlu ve huzurlu bir geleceğin işaretçisi sayılan bu rüya, evliler için maalesef pek de hayırlı bir yoruma sahip değil. Çünkü evli birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi, genelde "aile içi kargaşa" şeklinde yorumlanır. Evet, evliler için bu tür rüyalar, aile içi iletişim sorunlarına ve hoşnutsuzluğa delalet eder.

Tabi, burada eski sevgilinin rüyada nasıl görüldüğü de çok önemli. Biraz da ona değinelim:

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


Eski Sevgiliyi Rüyada Güleryüzlü veya Sinirli Görmek Ne Manaya Gelir?

Eski sevgilinin güler yüzlü görülmesi, ondan güzel ve müjdeli bir haber alınacağına işaret etmesine karşın, sinirli görülmesi tam tersine bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşanacağını simgeler. Burada, rüyaların genel kaidesi olan ve "tam tersi çıkar" şeklinde ifade edilen yorumun da her zaman geçerli olmadığını görüyoruz. En azından bu rüya için geçerli değil.

Rüyada Eski Sevgili ile Gezmek Nedir?


Eski sevgiliyle gezmek ve sohbet etmek, şu anda hayatında olan kişiyle veya olmasını istediğin kişiyle mutlu olacağına ve muradına nail olacağına işarettir. Kısaca, eski sevgili ile rüyada gezmek "murat" işareti olarak değerlendirilir.

Peki, Eski Sevgili ile Kavga Etmek Ne Anlam Taşır?

Evet, gariptir ama rüyada eski sevgili ile kavga etmek de rüya sahibinin eski sevgilisi ile evleneceğine ve hayatı boyunca mutlu olacağına delalet ediyor. İşte burada, "rüyada gördüğünün tersi çıkar" sözünün gerçekleştiğini görmek mümkün.

Şimdi de yeni bir ilişkisi olan kişinin veya ilişkisi olmayan birinin rüyada eski sevgiliyi görmekle alakalı yorumlarına bakalım:

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


İlişkisi Olan ve Olmayan Birinin Rüyada Eski Sevgilisini Görmesi

Eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye yelken açan birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi, bu yeni ilişkinin devam etmeyeceğine ve kısa süre içinde bir ayrılığın gerçekleşeceğine işaret eder.

Tersine, ilişkisi olmayan birinin rüyada eski sevgilisini görmesi ise yeni bir aşka adım atacağına ve taze bir ilişkinin başlayacağına delalet eder. Rüyaların tersine işlediğini ve rüyada görülen şeyin tam tersinin çıktığını bu rüyalarda da görmek mümkün. Devam edelim:

Rüyada Eski Sevgiliden Mektup Almak


Rüyayı gören kişinin gönlünden geçen arzuların gerçek olacağına ve tüm isteklerinin hayata geçeceğine işaret eder. Aynı şekilde rüyada eski sevgiliye mektup yazmak da rüyayı gören kişinin ferah ve huzur dolu bir ömür geçireceğini sembolize eder.

Eski Sevgiliyle Kavga Etmek Nasıl Yorumlanır?

Evet, bu yorum da çok enteresan bir yorum; çünkü rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, rüya sahibinin kalbinde eski sevgilisine karşı hâlâ bir muhabbet ve aşk olduğuna ve yakın zamanda yeniden birlikte olup evleneceklerine işaret eder. Burada rüya tabirleri şu ilave bilgiyi de aktarırlar: Eski sevgiliyle kavga etmek, bazen de başka biriyle evlenmeyi simgeler.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


Eski Sevgilinin Aradığını (Telefon Ettiğini) Görmek

Bu tip bir rüya, rüya sahibinin özgüven sorunu yaşadığının işaretçisi olarak değerlendirilir. Eğer buna benzer bir rüya gördü isen, sosyal hayatta insanlarla kurduğun ilişkilerinde kendini yetersiz gördüğün anlamı çıkar.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Bu rüya da, eski sevgilinin araması rüyasında olduğu gibi sosyal ilişkilerinde sorun yaşadığını ve veya iletişim problemleri yaşadığını simgeler.

Eski Sevgiliye Sarılmak Ne İfade Eder?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak ise, güven duygusuna özlem çektiğini gösterir. Yani bu rüya, eski sevgiline güvendiğin gibi başka insanlara güvenemediğini ve bu yüzden güven sıkıntısı yaşadığını ifade eder.

Bu rüya aynı zamanda, yeni ilişkinde bu güven duygusunu bulamadığını ve belki de hiçbir zaman bulamayacağını anlatır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek, Eski Sevgiliyle Öpüşmek Nedir?


En sık görülen rüyalardan biri de eski sevgiliyle öpüşmek veya onu öpmek şeklindedir. Bu rüya, genelde, normal hayatında romantizm konusunda büyük boşluklar yaşadığına ve seni anlayacak sıcak insanlara gereksinim duyduğuna delalet eder. Öpme veya öpüşme rüyalarının çoğu, hayattaki romantizm eksikliğinin kanıtıdır.

Eski Sevgilinin Üzgün Olduğunu Görmek Nedir?

Onu üzgün görmek ise pişmanlık işareti şeklinde yorumlanır. Bu tabirdeki pişmanlık, eski sevgilinin aldığı bir yanlış karardan ötürü veya senin aldığın bir yanlış karar dolayısıyla pişmanlığı anlatır. Burada, ayrılık kararının pişmanlığının her ikinizde de ön planda olduğunu anlayabiliriz. Ama özellikle sende; çünkü rüyayı gören sensin.

Eski Sevgilinin Pişman Olduğunu ve Yeniden Bir Araya Gelmek İstediğini Görmek Nedir?

Bu rüya da, iç dünyanda kaynaşan arzularının ve onu hâlâ istediğinin dışa vurumu şeklinde tabir edilir. Yani, eski sevgilinin pişmanlığı genelde senin pişmanlığın biçiminde yorumlanır bu tabirde.

Eski Sevgilinin Hasta Olduğunu Görmek

Bu rüya, eski sevgilinin zor ve bunaltıcı bir dönem geçirdiğini ve ilerleyen zamanlarda bu sancılı dönemi atlatıp tekrar normal yaşamına uyum sağlayacağını simgeler. Bu hastalık, çoğu zaman rüya sahibinin de ayrılıktan duyduğu üzüntüyü ifade eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Bilirsin, rüyada birinin öldüğünü görmek, onun uzun bir hayat yaşayacağı ve ömrünün uzayacağı şeklinde tabir edilir. Nitekim eski sevgilinin öldüğünü görmek de aynı şekilde tabir edilir.

Eski Sevgilinin Mutlu Olduğunu Rüyada Görmek

Onun mutluluğunu rüyada görmek, senin de mutlu olacağının simgesidir. Bu rüya, aynı zamanda sevgiliden ayrılığın sende yarattığı hüzün ve pişmanlık gibi daraltıcı duyguların yavaş yavaş azaldığını ve yerini gitgide huzur ve mutluluğa bıraktığını sembolize eder.

Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Böyle bir rüya görmek ise, rüyayı gören insanın gerçek hayatta bir huzur ve memnuniyet içinde olduğunu, yaptığı işlerde başarı duygusunu sonuna kadar tattığını ve ileride de mutlu mesut bir hayat geçireceğini ifade eder. Bu tip rüyalar bir projenin, bir sınavın veya yeni bir ilişkinin; kısaca her türlü girişimin başarı ve memnuniyet ile sonuçlanacağına delalet eder.

Peki, Eski Sevgiliyle Barışmak Ne Anlama Gelir?

Değerli okurum, yazı boyunca aktardığım bilgilerden hareketle rüyaların genelde tersine çıktığı şeklindeki bilginin birçok rüyada doğru olduğunu fark etmiş olmalısın. Maalesef, bu bilgi, rüyada eski sevgiliyle barışmak konusunda da böyle; çünkü bu rüya da eski sevgiliyle aranızdaki kavganın devam edeceğine veya başka insanlarla kavga edebileceğinize işaret eder. Bu rüya, biraz da uyarıcı rüyalar kategorisine girer ve rüya sahibini, eski sevgiliyle yarım kalmış işler konusunda uyarır.

Evet değerli okuyucum, yazı boyunca sana "rüyada eski sevgiliyi görmek"le ilgili muhtelif bilgiler aktardım. Şimdi de iki öneride bulunmak istiyorum:

1. Eğer eski sevgilini hâlâ özlüyor ve onu unutmanın bir yolunu arıyorsan şu yazıyı okumalısın: Aşk Acısı Çekenler Ne Yapmalı?


2. Eski sevgilini yeniden elde etmenin yollarını öğrenmek istiyorsan şu sayfaya (tıkla) bakmalısın.

Çok Önemli Not: Bu kitapla alakalı yorumların bir kısmını aşağıya alıyorum, mutlaka okumanı öneriyorum:

Ayrıca Aşk Acısının Tedavisi Var mı? Nasıl? başlıklı yazımı da okuyabilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?