28 Ağustos 2014 Perşembe

Şirinlik Büyüsü, En Etkili Büyü

Şirinlik Büyüsü
Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü, En Etkili Büyü

Sevgili okurum, şirinlik büyüsü hakkında şimdiye dek okuduğun her şeyi unut. Çünkü bu sayfada, en doğru ve en etkili şirinlik büyüsünün bütün detaylarını sansürsüz bir şekilde bulacaksın. Nedenine gelince:

Ben büyücü, medyum, astrolog veya üfürükçü olmadığım için, şirinlik büyüsünün bir kısmını verip diğer kısmını ise belli bir ücret karşılığında satma gibi bir kaygım da yok. Bu yüzden de büyü sitelerinde bulabileceğinden çok daha fazlasını burada bulacaksın. İşte başlıyoruz:


Şirinlik Büyüsünün Giriş Kısmı

Dostum ilkin bu büyünün bir ak büyü olduğunu, kara büyü ile karıştırılmaması gerektiğini ifade etmeliyim; çünkü burada Allah'ın mukaddes isimlerini kullanarak yapılan iyi niyetli ve samimi bir girişim söz konusu. Büyüye geçelim:

İlk önce, önündeki ilk cuma günü sabah ezanı ile uyanmalı ve gusül abdesti için hazırlık yapmalısın. Eğer gusül abdesti alman mümkün görünmüyorsa normal abdest de alabilirsin. Sonra, sabah namazının iki rekat sünnetini ve iki rekat farzını kılmalısın. Bu namazı müteakip, bir de dört rekatlık (yani sabah namazının toplamına denk) bir hacet (ihtiyaç) namazı eda etmelisin. Bu namaz da normal dört rekatlık bir namaz gibi eda edilir. Sonra...


Şirinlik Büyüsünün En Önemli Kısmı


Sonra, sırasıyla güneye, kuzeye, doğuya ve batıya doğru dönüş bazı esmalar okumalısın. Şöyle ki:

İlkin, namazı eda ettiğin kıble istikametine yönelip 100 defa Ayete'l-Kürsi ve yüz defa Ya Vedûd ismini okuman gerekiyor. Burada okuyacağın Ya Vedûd esması, şirinlik büyüsünün esasını teşkil ediyor diyebiliriz. Çünkü Allah'ın Ya Vedûd ism-i şerifi aşkı sevdayı, muhabbeti ve şirinliği temsil eder.

Gelelim kuzey istikametine:

Bu yöne yöneldikten sonra da yine yüz defa Ayete'l-Kürsi, yüz kez de Ya Şedidel Batşi ismini okumalısın. Bu isim de insanların kalbini sımsıkı kavrayıp birine yönlendirme anlamını taşır.

Şirinlik Büyüsü ve Doğu-Batı İstikameti


Ardından doğu istikametine yüzünü çevirmeli ve bu yönde de 100 kez Ayete'l-Kürsi, yüz kez de Ya Rabbü'l-Maşrıkeyn ismini okumalısın. Bu isim de "iki doğunun Rabbi" anlamına gelir ve Kuran'da geçer.

Ardından, son olarak batıya yönünü çevirip burada da yüz kez Ayete'l-Kürsi, yüz kez de Ya Rabbü'l-Mağribeyn ismini okumalısın. Bu isim de "iki batının Rabbi" anlamındadır.

Evet, en doğru ve en etkili şirinlik büyüsü ile ilgili verilen en güzel detaylar bunlar. Bu büyü sayesinde inşallah muradına kavuşur, kendine hayran bırakmak istediğin herkesi etkilersin.

Fakat eğer şirinlik büyüsü işine yaramaz ise şu siteyi de (tıkla) ziyaret edebilirsin.

Çok Önemli Bir Not: Bütün büyüler gibi şirinlik büyüsü de Allah'ın takdiri ile gerçekleşir. Yani bu büyünün kesinlikle tutacağını hiç kimse söyleyemez. Ancak Allah dilerse gerçekleşir.

Çok Önemli Son Not: Dostum, ben medyum olmadığım için bu bilgilerin kesinkes doğru olup olmadığına dair çok bir şey söyleyemem; ancak şu kadarını rahatlıkla ifade edebilirim ki şirinlik büyüsüne dair yazdıklarımı birkaç günlük inceleme ve araştırma neticesinde yazdım. 
Yani bütün medyum sitelerini dolaşarak, orada aktarılan bilgilerin en tutarlı olanlarını yazdım.

Ayrıca Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek ve Aşk Acısı Çekenler Ne Yapmalı? adlı yazılarımı da okuyabilirsin.

İlgili kelimeler: şirinlik büyüsü, şirinlik duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?