6 Eylül 2014 Cumartesi

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü
Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Not: Bu yazıda çok sevsin aşık olsun büyüsü ile alakalı merak edilen her ayrıntıyı bulacaksın. Yeter ki dikkatlice oku.

Sevgili okuyucum, internet ortamında yüzlerce hatta binlerce ne idüğü belirsiz büyünün dolaştığına şahit olmuşsundur. Ve aynı zamanda bu büyülerin hiçbirinin bütün halinde verilmediğini de fark etmiş olmalısın. Bu durum, çok sevsin aşık olsun büyüsü için de geçerli maalesef.


Peki, neden çok sevsin aşık olsun büyüsü ve diğer aşk büyüleri hep yarım bırakılır? Çünkü medyumlar, büyünün tamamını öğrenmek isteyen okuyucuları kendilerine yönlendirip bu işten para kazanmak isterler.

Fakat bu yazıda çok sevsin aşık olsun büyüsünün tamamını bulabilirsin. Başlayalım:


Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsünün Başlangıç Ritüeli

Değerli okurum, bu büyü için bir mendil, bir bardak su ve 99 adet kuru üzüme ihtiyacın var.

Bu malzemeleri hazırladıktan sonra, her üç malzemeyi de (mendil, üzüm ve su) yan yana koyup üzerlerine 3 kez besmele, 33 kez de Ya Mukallibe'l-Kulub (Ey Kalpleri Evirip Çeviren Allah) esmasını okumalısın.

Sonra bu büyü malzemelerinden olan temiz mendili, bir bardak suyun içine atıp ikisine birden 3 kez besmele, 33 kez de Ya Mukallibe'l-Kulub okuyacaksın.

Sıra geldi kuru üzümlere. Şimdi de çok sevsin aşık olsun büyüsü için, 99 kuru üzümü alıp mendilin içine yerleştirip bu iki malzemeye 3 kez besmele ve 33 kez de Ya Mukallibe'l-Kulub esmasını okuyacaksın.

Dikkat ettiysen toplamda 99 kez kez besmele-i şerifi, 99 kez de mübarek Ya Mukallibe'l-Kulub esmasını okumuş oldun.

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsünün Diğer Ayrıntıları

Şimdi de kuru üzümler mendilin içinde iken mendile bir düğüm atmalısın. Atacağın düğüm, kördüğüm olmayacak; ama içinden kördüğüm attığını hayal edeceksin. Çünkü çok sevsin aşık olsun büyüsü, onun sana kördüğümle ve kör kütük aşık olmasını sağlayacak.

Ve bu noktadan sonra çok sevsin aşık olsun büyüsünü yaptığın günden sonraki gün başlamak şartıyla her gün mendili açıp içinden 11 adet kuru üzüm çıkarıp yemelisin.

Tabi her mendili açtığında 1 kez, üzümleri yediğinde 1 kez ve mendili kapatınca da 1 kez olmak üzere her gün tam 3 kez de Ya Habib esmasını okuman lazım.

Nihayet 9. günün sonunda kuru üzümler bittiğinde mendili kapatıp 1 kez daha Ya Habib esmasını okuyunca çok sevsin aşık olsun büyüsü bitmiş oluyor.


Önemli Bir Not: Bu büyü dışında, farklı ve etkili aşk duaları için şu yazıyı okumanı öneririm: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Ayrıca Ters Psikoloji Nedir? ve Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri adlı yazılarımı da okumalısın.

Anahtar kelimeler: çok sevsin aşık olsun büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?