7 Eylül 2014 Pazar

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü, Çok Etkili

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü, Çok Etkili
Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü, Çok Etkili

Değerli okurum, bu günkü yazımda erkeği kendine aşık etme büyüsü üzerinde duracağım. Ve bu büyünün merak edilen her ayrıntısını gözler önüne sereceğim. Tatbik edenlerin çok etkili olduğunu dile getirdikleri bu büyü, her basamağı üzerinde önemli durulması gereken 3 basamaktan oluşur:Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsünün 1. Basamağı

1. Birinci basamakta, birçok büyü ve duada olduğu gibi içten bir inanç ve ardından da abdest ve namaz gelir. Şöyle ki:

İlk etapta haftanın herhangi bir gününde (cuma, cumartesi veya pazar olması daha makbuldür) sabah ezanıyla birlikte uyanırsın. Sabah ezanını dinlerken "erkeği kendine aşık etme büyüsü"nü yapmaya niyet eder ve bu niyetle banyoya girip gusül abdesti alırsın. Tabi burada normal abdest de alabilirsin; ancak abdest alırken kullanacağın suyun bir çay bardağını muhafaza edip erkeği kendine aşık etme büyüsü için saklamalısın.

Ve bu aşamada, sabah namazını eda ettikten sonra, yanında duran bir bardak suya yüz kez besmele, yüz kez de Ya Şedidel Batşi esmasını okursun.

Sonra bu bir bardak suyu bir cezve içine döküp ocağın üstüne koyar ve orada da yüz besmeleyle yüz Ya Şedidel Batşi okuyarak kaynamasını beklersin. Ve burada suyun kaynaması ile sevdiğin erkeğin kalbinin sana meyletmesi arasında manevi bir ilişki kurarsın. (Adeta sevdiğin erkeğin kalbinin cezve içinde senin için yoğrulduğunu hayal edersin.)

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsünün 2. İşlem Basamağı


2. Bu aşamada, ocağın üstünde ve cezvenin içinde olan suya, şöyle seslenip yüz kez Ya Habib esma-yı hüsnasını okursun:

"Ey su, sen nasıl cezvenin içinde fokur fokur kaynıyorsan sevdiğim erkeğin kalbi de benim içimde fokur fokur kaynıyor. Şimdi okuyacağım Ya Habib isminin hatırı için benim kalbim de onun içinde fokur fokur kaymasın."

Bunu söyler söylemez Ya Habib ism-i şerifini okumaya başlarsın.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsünün Son Basamağı

Ve bu okuyuştan sonra suyu lavaboya döküp azat edersin. Bu döküş esnasında da yüz kez Ya Vedûd ismini okursun.

Ve nihayet erkeği kendine aşık etme büyüsünde okuman bu esmaları, Kuran'daki 3 Sure ile pekiştirirsin. Bu sureler, Fatiha Suresi, İhlas Suresi ve Nas Suresi'dir.

Bu surelerin her birini de 3 kez okuyup erkeği kendine aşık etme büyüsünü tamamlamış olursun.

Bunun yanı sıra, farklı ve çok etkili aşk duaları ile de tanışmak istersen şu yazıyı da baştan sona dikkatle okumalısın: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Ayrıca şu yazılarımı da okumalısın:İlgili kelimeler: erkeği kendine aşık etme büyüsü, aşık etme duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?