2 Eylül 2014 Salı

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri
Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri

Merhaba sevgili okurum, bu günkü yazımda eski kız arkadaşı geri kazanma teknikleri ile ilgili detayları aktaracağım.

Şunu sen de fark etmiş olmalısın: İnternette genellikle erkek arkadaşı geri kazanma taktikleri anlatılır; ancak kız arkadaşı geri döndürmek ile alakalı çok fazla bilgi bulunmaz.

Bu bilgi eksikliğini telafi etmek ve bu konudaki boşluğu doldurmak için "kız arkadaşı geri kazanma teknikleri"ni yazmaya karar verdim zaten. Şöyle ki:Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri 1

1. Eski kız arkadaşını kesinlikle kıskandırma.

Evet, kız arkadaşı kıskandırmanın ilk etapta mantıklı bir yol gibi göründüğünü biliyorum. Fakat bu yolun uzun vadede kayıp ve hezimet getirdiğini bilmelisin. Belki sen eski kız arkadaşının: "Gördün mü, benden ayrıldı. Hemen kaptılar." demesini bekliyorsun. Ama şüphen olmasın, bunu söylese bile kızgınlığı ve nefreti, aşkına ve sevgisine galip gelecektir. Bu yüzden kıskandırma tekniğine hiç başvurma derim.

Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri 2


2. Biraz mola ver. Ve onun da sakin kafayla ilişki üzerine düşünmesine fırsat ver.

Dostum, eski kız arkadaşı geri kazanma tekniği arayanların ilk uygulaması gereken teknik, mola verme tekniği olmalıdır.

Çünkü mola verme tekniği, hem bir ilişkinin olmazsa olmazı olan sükûnet ve dinginliğin geri gelmesini sağlar hem de eski kız arkadaşının sağduyu ile hareket etmesine vesile olur.

Bu dönemde, eski kız arkadaşının kafası yeterince bulanık ve dağınık olduğu için onun üstüne gitmen ve bu bağlamda onu sürekli arayıp rahatsız etmen, faydadan çok zarar getirecektir.

Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri 3

3. Sensiz yapamıyorum, sensiz yaşayamam, gibi cümlelerden uzak dur.

Biliyorsun toplumsal statü acısından (yani toplumun erkeğe ve kadına biçtiği roller acısından) erkekler güçlü olmalıdır. Güçlü bir erkek de "sensiz yaşayamıyorum" demez.

Çünkü bu ve bu manayı taşıyan herhangi bir cümle, acizlik ve güçsüzlük belirtisi olarak algılanır. Bu da ilişkiyi çıkmaza sürükleyebilir.

Şu da var ki, bu tür cümleler ilişkinin tabi seyri içinde oldukça cazip ve romantiktir; ancak ilişki bitmişse işler değişir. Eğer eski kız arkadaşını yeniden kollarına alırsan (ki vereceğim teknikler ile bunu başaracaksın) bu tür cümleleri romantik bir eda ile yeniden söylemenin keyfini çıkarabilirsin. Ama şimdi yasak!

Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri 4

4. Mutlu olduğun uğraş ve aktivitelere yönel.

Düşünsene, eski kız arkadaşını mutlu bir şekilde görsen ne düşünürsün? Tabi ki o mutluluğu paylaşmak istersin.

Emin ol, sen mutlu olursan, o da bu mutluluğu paylaşmak için sana geri dönmeyi düşünecektir. Şunu unutma ki mutluluk bulaşıcı bir yapıya sahiptir ve insanı cezb eder.

Eğer eski kız arkadaşının seni yeniden cazip ve karizmatik biri olarak görmesini arzu ediyorsan mutlu olduğun etkinliklere yönelmelisin.

Kız Arkadaşı Geri Kazanma Teknikleri 5


Sonraki maddeler için şu yazıyı sonuna kadar oku: Eski Sevgiliyi Geri Kazandıracak 3 Etkili Yöntem

Anahtar kelimeler: eski sevgili, eski kız arkadaşı geri kazanma teknikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?