24 Eylül 2014 Çarşamba

Nefreti Aşka Döndüren Dua

nefreti aşka döndüren dua
nefreti aşka döndüren dua

Nefreti Aşka Döndüren Çok Etkili Dua

Bu yazımda nefreti aşka döndüren dua olarak bilinen çok etkili ve defalarca denenmiş bir duanın analizini yapacağım. Dikkatle okumanı öneririm.

Sevgili okurum, insanlar 2 sebeple nefreti aşka döndüren dua arar.

Birinci sebep, terk eden eski sevgiliyi geri getirme arzusudur; çünkü eski sevgilinin nefret duygularını aşka çevirme arzusu ağır basar burada.

İkinci sebep ise, tavır ve davranışlarından yola çıkarak terk etmeye eğilimli olduğu anlaşılan sevgilinin nefret duygularının yerine aşk ve sevda dolu hisleri yerleştirme arzusudur.


Sen hangi sebeple nefreti aşka döndüren duayı arıyorsun?

Hangi sebeple arıyorsan ara, bu yazıda aradığını bulacaksın, şöyle ki:

Nefreti Aşka Döndüren Duanın Girişi

Sevgili okurum, ilk olarak duanın tatbikinde gerekli olacak malzemeleri sıralayalım:

1. Ya Habib, Ya Vedûd ve Ya Şedidel Batşi esmalarıyla Fatiha Suresi.

2. Yedi tane çekirdekli veya çekirdeksiz kuru üzüm.

3. Aşağıda aktaracağım özel bir dua.

Değerli okurum, 7 adet üzüm tanesiyle başlayalım ve şunu söyleyelim:

Her duanın başlangıç aşamasında abdestin ve namazın inkâr edilemeyecek kadar önemli rolleri olduğu için sana önerim, nefreti aşka döndüren duada da ilkin abdest alıp namaz kılman olacaktır. (Normal abdest ve hacet namazı)

Hacet namazını eda ettikten sonraysa 7 adet kuru üzüm tanesine, 7 kez Fatiha Suresini okumalısın.

Sonrasında ise, 7 adet kuru üzüm tanesinin her birine 7 kez Ya Habib, 7 kez Ya Vedûd ve 7 kez de Ya Şedidel Batşi okumalısın.

Bir üzüm tanesi için okuduğun bu esmaları, geriye kalan 6 üzüm tanesi için de tekrar etmen gerekiyor. Yani her bir esma için toplamda 49 kez okuma yapmalısın.

Gelelim nefreti aşka döndüren duanın 2. safhasına:

Nefreti Aşka Döndüren Duanın 2. Safhası

Yukarıdaki uygulamaları yaptığına göre artık, şu duayı okuma zamanı gelmiştir:

"Ey kudretine sınır olmayan Sonsuz Güç Sahibi! Sen kulunun istekleri için her seher vakti dünya semasına inip: "Yok mu benden istediği olan?" demişsin. Bunu Peygamber Efendimizden (sav) öğrendik. İşte ben de senin kulunum ve benim bir arzum var. Lütfen nefreti aşka döndüren bu duamı kabul et ve sevgilimle aramdaki buzları erit. Amin!"

Evet, nefreti aşka döndüren duanın tamamlanması amacıyla bu duayı 7 adet kuru üzüm tanesinin üzerine 7 kez okuyup duayı bitirmiş olacaksın.

Şimdi 2 önemli hatırlatmayla yazıyı noktalayalım:

1. Her duanın kabulü Allahu Teala'nın iradesine bağlıdır; bu dua için de aynı şeyi düşünmemiz gerekir. Bu sebeple, nefreti aşka döndüren dua hiç tereddütsüz kabul edilecek diyemeyiz.


2. Eğer çok etkili olduğu iddia edilen aşk dualarına da göz atmak istersen şu yazıda tanıtılan kitabı da inceleyebilirsin: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Ayrıca Senden Ayrı Kalmasın Diye Büyü ve Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü adlı yazılarımı da okumalısın.

Anahtar kelime: nefreti aşka döndüren dua, aşk büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?