21 Eylül 2014 Pazar

Senden Ayrı Kalmasın Diye Büyü

senden ayrı kalmasın diye büyü
senden ayrı kalmasın diye büyü

Sevdiğin Senden Ayrı Kalmasın Diye Çok Etkili Bir Büyü

Değerli okurum, "senden ayrı kalmasın diye büyü" şeklinde tarif edebileceğimiz büyünün yapılış tarzı üzerinde duracağım bu yazımda. Dikkatlice okumanı öneririm.

Her insan, sevdiği kişinin kendisinden başkasına meyletmemesi ve gönül vermemesi için mücadele eder ve yine her insan, kendisini terk eden sevgilisini geri döndürmek ister.


İşte, "senden ayrı kalmasın diye büyü" adlı bu büyü, hem terk eden sevgilinin geri dönmesi maksadıyla tatbik edilir, hem de kişinin yanındaki sevgilisinin, her daim kendisiyle birlikte olması ve başka kişilere gönül vermemesi amacıyla uygulanır.

Öyleyse, senden ayrı kalması halinde üzüntü duyacağı büyünün ayrıntılarına geçelim.

Senden Ayrı Kalmasın Büyüsünün Malzemeleri

Sevgili okurum, büyü için gerekli olanların listesiyle başlayalım:

1. Bir adet kuru veya ıslak gül yaprağı.

2. Bir bardak toz şeker. (Çay bardağı)

3. Bir kağıt üzerine yazılmış "Ya Melamiyanan" ifadesi.

Şimdi, büyünün nasıl yapıldığına geçelim:

Senden Ayrı Kalmasın Diye Büyü Nasıl Yapılır?

Değerli okurum, evvela bir adet kuru veya ıslak (yaş) gül yaprağının üzerine 55 kez Ya Melamiyanan okumalı, sonrasındaysa bu işlemi bir çay bardağı toz şekerin üzerinde de gerçekleştirmelisin. Yani bir çay bardağı toz şekere de 55 defa Ya Melamiyanan okuman gerekecek.

Tabi Ya Melamiyanan ifadesini ezberden değil kağıttan okumalısın. Ayrıca şu ayrıntıyı da atlamadan eklemeliyim ki bu ifadeyi kağıda yazarken tükenmez kalem değil kurşun kalem kullanmalısın.

Bu işlemleri sırasıyla yapıp bitirdikten sonra ise, Ya Melamiyanan tabirinin yazılı olduğu kağıdı şeker tozunun üzerine koymalısın. Ve kağıdın üzerine de bir adet gül yaprağını yerleştirmelisin.

Yani çay bardağının içinde toz şeker, şekerin üstünde kağıt parçası, kağıt parçasının üzerinde de gül yaprağı olmalı sırasıyla.

Ve bir araya getirdiğin bütün bu malzemeler, senden ayrı kalmasın diye büyünün son aşaması için tam 5 dakika beklemeli.

Bu malzemeler 5 dakika bekler iken sen de içinden (aklından) senden ayrı kalmasın diye büyü yaptığın kişinin yüzünü geçirmelisin. Yani tam 5 dakika boyunca onun yüzüne odaklanıp onun senden ayrı kalmaması için içten içe dua etmelisin.

Beş dakika, onun yüzünün tatlı hayali ile geçtikten sonra da, şöyle dua etmelisin:

Senden Ayrı Kalmasın Diye Büyünün Duası

"Ey gül goncası ve ey şeker taneleri! Ya Melamiyanan hatırı için ve sevgilimin güzel cemalinin hakkı için bu muradımın gerçekleşmesine ön ayak olun ve beni yüzü kara çıkarmayın. Amin!"

Tam 5 kez bu duayı okuduktan sonra, senden ayrı kalmasın diye büyü bitmiş oluyor. Fakat:

1. Senden ayrı kalmasın diye büyüyü internetten derledim. Bu yüzden bütün yönleriyle etkili olmayabilir. Deneyip görmek lazım.


2. Aşk duaları konusunda bilgi sahibi olmak istersen şu yazıyı okuyabilirsin: En Etkili Aşk Duaları Kitabı


İlgili kelimeler: senden ayrı kalmasın diye büyü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?