16 Eylül 2014 Salı

Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü

Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü
Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü

Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü

Sen de kendini, seni sevmeyen eski sevgili için büyü yapmak zorunda hissedip başka çözüm yolunun bulunmadığına kanaat getiriyorsan bu yazı, sıkıntılarına çözüm üretebilir.Zaten "seni sevmeyen eski sevgili için büyü" isimli bu yazıyı yazarken eski sevgiliyi geri getirme büyüsü arayanların sıkıntılarına çözüm sunmayı düşünerek yazdım. Çünkü bu büyüyü araştırırken, uygulayan kişilerin fazlasıyla etkisini gördüklerini dile getirdiklerini fark ettim. Öyleyse okumaya devam:

Seni Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün tatbik edilebilmesi için lüzumlu olan malzemeler şunlar:

1. Bir adet A4 kağıdı.

2. Bir adet limon tuzu.

3. Ve okumak için beyaz bir kağıdın üzerine yazılmış "Ya Meddoyan" tabiri.

Evet, seni sevmeyen eski sevgili için büyünün detaylarına geçelim şimdi de:

İlkin, 3. maddedeki malzemeyi temin etmek için beyaz bir kağıdın üzerine Ya Meddoyan yazıp bir köşeye koymalısın. (Bu kağıdın boyu ve eni önemli değil; yani A4 olmasına gerek yok.)

3. malzeme bu şekilde hazır olduğuna göre, şimdi de birinci ve ikinci malzemeleri temin etmelisin: 1 adet limon tuzu, 1 adet de A4 kağıdı.

Şimdi, seni sevmeyen eski sevgilinin geri gelmesi ve seni tekrar sevmesi için yapacağın büyünün devamını anlatalım:

Elindeki bir adet limon tuzunu, A4 kağıdının içine yerleştirip güzelce sarmalısın. Bu işlemi yaparken eksiksiz olarak tam 99 kez Ya Meddoyan okumalısın. Ve bu tabiri söylerken aynı anda 3 şeyi birden yapmalısın:

1. Eski sevgilinin sana geri dönüşünü düşünmek.

2. Limon tuzunu A4 kağıdının içine iyicene yerleştirip ezmek.

3. Ya Meddoyan ifadesini 99 defa okumak.

Bu üç işi aynı anda yapıp Ya Meddoyan ifadelerini bitirdikten sonra, "seni sevmeyen eski sevgiliyi geri getirmek için büyü"nün son aşamasına geldik sayılır.

Artık, Ya Meddoyan ifadeleri eşliğinde A4 kağıdını açıp içindeki limon tuzunu çıkarabilir ve kağıtla birlikte bir köşeye koyabilirsin.

Bunu yaptıktan sonra bir çakmak veya kibrit ile malzemelerin hepsini ortadan kaldırmalısın. Buna, Ya Meddoyan tabirinin üzerinde yazılı olduğu kağıt parçası da dahil.

Eğer bu malzemelerin hepsini kökünden kurutmaz isen, seni sevmeyen eski sevgili için yapacağın büyü, ciddi manada riske girer.

Çok Önemli Birkaç İhtar:

1. Sevgili okurum, bu büyüyü değişik kaynaklardan derledim. Doğruluğundan yüzde yüz emin değilim. Bu yüzden de sorumluluk alamam.

2. Eğer farklı ve etkili aşk duaları peşinde isen şu siteye de (tıkla) bakmalısın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?