9 Eylül 2014 Salı

Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü

Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü
Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü

Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü

Dostum, bu sitede başta çevirgel döngel duası olmak üzre, çok değişik ve etkili duaları ve büyüleri konu alan yazılar yazıyorum. Siteyi biraz incelersen çok tesirli büyüler ve dualarla karşılaşabilirsin.

Nitekim bu yazımın konusunu da "sevgilimle iyi geçinme büyüsü" olarak belirledim. Ve bu aşk büyüsünün bütün merak edilen noktalarını sunmak istedim. Bununla beraber şu noktayı iyice vurgulama ihtiyacı hissediyorum:


Eğer sevgilimle iyi geçinme büyüsünü tam manasıyla öğrenip hayatına daimi aşkı sonsuza dek çekmek istiyorsan büyünün her noktasını dikkatlice incelemelisin. Bu sebeple, her ayrıntıyı not etmelisin.

Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü İçin Kullanılacak Malzemeler

Dostum, bu büyü için bir bardak abdest suyu ve 7 adet saç teli lazım sadece. Abdest suyu derken imamın abdest suyunu kastetmiyorum elbet:) Şöyle ki:

Gusül abdesti veya normal abdest alırken kullandığın suyun temiz olan kısmından bir bardak (su bardağı) doldurup yanına koymalısın. Sonra da kendi saçından 7 adet tel koparmalısın. (Bu büyünün başka bir versiyonunda sevgilinin saç teli koparılır. Fakat o biraz zor olduğu için kolay olanı anlatıyorum.)

Evet, kendi saçından kopardığın telleri de yanına koyup sevgilimle iyi geçinme büyüsüne devam ediyoruz:

İlkin, 7 adet saç teline toplu bir şekilde 100 kez Ya Vedûd okumalısın. Ardından, her bir saç teline 100 kez Ya Habib esmasını okumalısın. Saçlarla ilgili kısım bu kadar.

Şimdi de yanındaki bardağa aynı işlemi yapıp ilkin 100 kez Ya Vedûd, sonra da 100 kez Ya Habib esmasını okumalısın.


Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsünün Devamı


Şimdi de yanındaki saç tellerini teker teker alıp suyun içine katmalısın. Tabi, her teli alırken de bir besmele 3 de Fatiha okuyup öyle suyun içine atman gerekiyor.

Bütün saç tellerini bu uygulamaya tabi tuttuktan sonra, su bardağının bu şekilde biraz (5 dakika kadar) beklemesi lazım.

Bu 5 dakikadan sonra, yine aynı şekilde saç tellerini teker teker su bardağının içinden çıkarıp her birinin üzerine bir besmele 3 Fatiha okumalısın.

Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü ve Sevgilinin Başı

Artık, sevgilimle iyi geçinme büyüsü tamamlanmış sayılır. Şimdi yalnızca, bu telleri teker teker sevgilinin başına koyman kaldı.

Evet, sevgilinle bir araya geldiğin her gün, her gün bir tel koymak suretiyle, 7 gün boyunca bu telleri sevgilinin başına koyup Allah'tan iyi geçinmenize dair dilekte bulunmalısın.

Ve her teli koyduktan sonra da, sevgilinden ayrıldığında 100 defa Ya Mukallibe'l-Kulub esmasını okumalısın. Yani bu esmayı toplamda 700 kez okumuş olacaksın. İnşallah hayrını görürsün.


Çok Önemli Not: Bu büyünün tutmaması halinde (ki bazen tutmuyor) en etkili aşk duaları için şu yazıyı da okumalısın: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Ayrıca şu yazımı da okumak isteyebilirsin: Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü, Çok Etkili

İlgili kelimeler: sevgilimle iyi geçinme büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?