12 Eylül 2014 Cuma

Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsü

Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsü
Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsü

Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsü

Bu günkü yazımda da www.cevirgelduasi-sahmeranduasi.com farkıyla "sevgiline istediğini yaptırma büyüsü" konusuna odaklanacağım ve bu büyüye ilişkin merak edilen her detayı gözler önüne sereceğim. Dikkatlice okumanı ve anlatılanları uygulamadan evvel en az iki kez okumanı öneririm.


Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Değerli okurum, evvela büyü için lüzumlu olan malzemelerin bir listesini verelim:

1. Bir su bardağı kaynatılmış süt.

2. Yarım çay bardağı pamuk.

3. İki çay kaşığı toz şeker.

4. İki çay kaşığı karbonat.

Şimdi artık elimizdeki beyaz materyaller ile bir "ak büyü" olan "sevgiline istediğini yaptırma büyüsü"nü yapabiliriz.

Bu malzemeleri şöylece kullanacağız:

İlkin, sevgiline istediğini yaptırma büyüsünün başlangıcı olarak elinin altındaki malzemeleri yan yana getirmeli ve hepsine toplu bir şekilde 3 Fatiha Suresi okumalısın.

Sonra malzemeleri ayrıştırıp teker teker her biri üzerinde ayrıca durmalısın.

Öncelikle, biraz sonra bütün malzemeleri içine atacağın bir bardak süte 99 defa Ya Mukallibe'l-Kulub okunur. Bu esma, "Ey Kalpleri Evirip Çeviren" manasını taşır ve birçok duada kullanılır.

Sonra aynı ismi, sırasıyla karbonata, şekere ve pamuğa ayrı ayrı okumalısın. Yani her birine ayrı ayrı 99 kere Ya Mukallibe'l-Kulub okumalısın.

Toplamda 396 defa Ya Mukallibe'l-Kulub esma-yı hüsnası okunduktan sonra ise, sevgiline istediğini yaptırma büyüsünün birinci aşamasını bitirmiş olacağız.

Şimdi gelelim büyünün öbür kısımlarına:

Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsünün Öbür Kısımları

Artık, büyü malzemelerini birleştirme zamanı geldi:

Önce karbonatı, sonra şekeri, ardından da pamuğu bir bardak sütün içine katıp yavaş yavaş ve sabırla tam iki dakika boyunca bunları karıştırmalısın. Karıştırırken özellikle pamuğun dışarı taşmamasına dikkat etmen gerekiyor.

Ve karıştırma işlemi devam ederken içinden şu ifadeleri okumalısın:

"Ey Allah'ın içini ve dışını beyaz kıldığı tertemiz mahlukatı! Üzerinize okunan mukaddes esmaların hatırı için yüzümü kara çıkarmayın. Sizinle uyguladığım sevgiline istediğini yaptırma büyüsünün hayata geçmesine mani olmayın!"

Bu ifadelerden sonra artık büyünün son bölümüne geldik sayılır.

Sevgiline İstediğini Yaptırma Büyüsünün Son Bölümü ve Birkaç Mühim Uyarı

Artık bir bardakta toplanan ve iyice iç içe geçmiş olan bu malzemeleri bir toprak parçasına gömüp orada durmasını sağlamalısın. Bu kadar... Ancak...

Ancak:

1. Okurlarımdan edindiğim bilgiye göre bu büyü, çok da etkili değilmiş. Çünkü büyünün hepsi, bu kadar değilmiş. Çok araştırdığım halde hepsine ulaşamadım.


2. Sevgiline istediğini yaptırma büyüsü adlı bu tılsımın etkisini görmemen halinde, kullanıcı yorumlarına bakınca bayağı etkili olduğu anlaşılan şu kaynağa da (tıkla) bakabilirsin. Ben tecrübe etmedim.

Aynı zamanda Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü ve Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü, Çok Etkili başlıklı yazılarımı da okumanı salık veririm.

Anahtar kelimeler: çevirgel duası, sevgiline istediğini yaptırma büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?