30 Ekim 2014 Perşembe

Bağlansın Diye Büyü

Bağlansın Diye Büyü
Bağlansın Diye Büyü

Bağlansın Diye Büyü, Çok Etkili ve Denenmiş

Değerli okurum, çevirgel duası ve şahmeran duasının güçlü sırlarını ve çok etkili aşk dualarını aktardığım bu blogda, bu gün, "bağlansın büyüsü"nü gündem yapmak istedim.


Çünkü insanların çoğu, sevdiği kızı veya erkeği kendine bağlamak için hangi yola başvurmak gerektiğini bilmiyorlar; daha doğrusu başvurdukları yollar, çoğu zaman yüzlerine kapanıyor. İşte bu tür çaresizlik durumlarında ve zamanlarında, bağlansın büyüsü iyi bir çözüm yolu olabilir. O halde büyünün nasıl yapıldığına geçebiliriz:

Bağlansın Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlansın büyüsü, bir bardak su ve bir kaşık toz şeker ile yapılır ve büyünün diğer malzemesi ise yalnızca Ya Melamiyanan ifadesidir. Şöyle ki:

Bir su bardağına temiz su doldurulur, ardından da bir çay kaşığı toz şeker, suyun yanına konulur.

Tabi, burada üç aşama var ve bu üç aşamada da 3 kez Ya Melamiyanan okunur. İlk olarak suyu bardağa doldururken 3 defa Ya Melamiyanan okumak gerekir. İkinci aşama şekeri kaşığa doldururken yine 3 kez bu ifadeyi okumalısın. Ve son aşamada da şeker dolu kaşığı, su dolu bardağın yanına koyarken yine 3 kez Ya Melamiyanan okuman gerekir.

Bu üç aşama, bağlansın büyüsünün başlangıcının şekillenmesi için önemlidir. Şimdi sırada bu büyü malzemelerine okuyacağın tılsım var:

Bağlansın Büyüsünün Tılsımı

Şu ifadeleri tam 3 kez su dolu bardağa ve 3 kez de şeker dolu kaşığa okumalısın:

"Ey aşkımın arzusu, ey duygumun kaygısı, ey göklerin kamçısı, ey yerlerin hakimi, gördün mü bu halimi? Ben çaresiz bir kulum, aşkım benim onurum. Yine de huzursuzum; çünkü sevmez sultanım. Bu yüzden isyankarım. Bağlansın büyüsüne bel bağladım bu yüzden. Onun gel demesine hasret kaldım bu yüzden."

Bu ifadeleri tam 3 kez bardağa ve 3 kez de kaşığa okuyup üfledikten sonra, şimdi de suya ve şekere şunları 3 kez okumalısın:

"İki aziz yan yana, bunlar muazzam gıda. Biri su gibi aziz, diğeri tatlı piri. Biri ferahlatırken, diğeri rahatlatır. Benim derdim bağlamak, sevdiğimi kendime. Ama ağlamak düştü talihsiz yüreğime. Ey azizler el atın şu talihsiz aşığa. Su bardağa doysun da şeker bile kaşığa. Ben böyle yalnız ve kimsesiz çıkar mıyım yarına? Bağlansın büyüsünün düştüm artık bahtına."

Şimdi, bağlansın büyüsünün öbür aşamasına gelelim:

Bağlansın Büyüsünün Son Aşaması

Artık, şekeri suyun içine atıp içme vakti gelmiştir, tabi içerken de (daha doğrusu içmeden önce) yine 3 kez Ya Melamiyanan okuman gerektiğini hatırlatmalıyım.

Evet, şekeri suyun içine katıp içtikten sonra, bağlansın büyüsünün son kısmını da bitirmiş oluyorsun. Artık, kendisinin bağlanması için büyü yaptığın şahsın seni aramasını bekleyebilirsin.

Bir önemli not: Büyülerin, sihirlerin, tılsımların ve duaların hepsi, Allah'ın izni ve iradesi olmadan gerçekleşme olasılığı yoktur; bu yüzden bağlansın büyüsünün katiyen gerçekleşme garantisi yoktur. Zaten hiçbir duada ve büyüde böyle bir garanti verilemez.


İkinci önemli not: Aşk büyüleri kitabı diye bir büyü kitabı var, eğer incelemek istersen "Aşk Büyüleri Kitabı"nı tıkla ve o yazıdaki yorumların hepsini kesinlikle oku. Çünkü ancak bu sayede yanlış yapmaktan kurtulursun.

Ayrıca Geçimsizliği Giderme Duası ve Mutlu Bir İlişkinin Sırları adlı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: bağlansın büyüsü, bağlansın diye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?