2 Ekim 2014 Perşembe

Saç Teli ile Yapılan Büyü, Mutlaka Oku

Saç Teli ile Yapılan Büyü
Saç Teli ile Yapılan Büyü

Saç Teli ile Yapılan Büyü

Kıymetli okuyucum, "saç teli ile yapılan büyü" isimli tılsım, birini kendine çılgınca aşık etmek veya terk eden sevgiliyi geri çevirmek için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün internette çok muhtelif (değişik) varyasyonları var. Bunlardan en etkilisi şu (iyicene takip et, yanlış yapma):


En Etkili Saç Teli İle Yapılan Büyü

Değerli okurum, saç teli ile yapılan büyü çok kısa; ama büyüyü uygularken düşüneceğin kavram biraz uzun.

Bilirsin, büyüler tatbik edilirken çoğu kez kendisine büyü yapılan kişi akılda tutulur ve büyünün her aşamasında o kişinin hayali zihinde canlı tutulur. İşte, saç teli ile yapılan büyüde de aklında tutacağın kavram şu kısa hikayede gizli:

Saç Teli İle Yapılan Büyünün Öyküsü ve Anlamı

Hikaye bu ya, günlerden bir gün cennetin kapısı çalınır. Melekler kocaman kapıyı açmadan evvel sorarlar: Kimsiniz?

Gelenler cevap verir: Biz Fatih'in fedaileriyiz.

Melekler, bu mübarek askerleri içeri alıp cennet hayatının lezzetlerinden istifade etmelerini sağlarlar. Bu şekilde mutlu mesut kırk yılı devirirler ki kırk yıl sonra cennetin kapısı bir kez daha vurulur.

Melekler yine koca kapıyı açmadan önce sorarlar: Kimsiniz?

Gelenler, biz Fatih'in fedaileriyiz, deyince, melekler şaşırır. Öyle şey mi olur, Fatih'in fedaileri tam kırk yıl önce geldi, derler.

Kapıyı çalanların cevabı ilginçtir: Ama biz mehter takımıyız.

Şimdi, bu öyküde aktarılan mesajı aklında tutarak saç teli ile yapılan büyünün detaylarına geçelim. Dikkat et, bu mesaj büyünün her aşamasında aklında olmalı.

Saç Teli İle Yapılan Büyünün Yapılış Şekli

Kendi saç tellerinden 7 tanesini besmele okuyarak koparıp bir kağıdın üzerine koyacaksın. Kağıt üzerindeki 7 adet saç telinin her biri için 7 kez (toplamda 49 defa) Ayete'l-Kürsi okuyacaksın.

Sonra bu saç tellerine tam 99 defa Ya Vedûd okuyup büyüyü tamamlamış olacaksın.

Evet, saç teli ile yapılan büyünün bütün aşamaları bu kadar. Fakat bir iki noktanın altını çizerek yanlış yapmanı engellemeliyiz:

1. Her büyünün bir anlamsal boyutu olduğu gibi saç teli ile yapılan büyünün anlamsal boyutuna da dikkat etmeli ve büyüyü uygularken aklına "mehter takımı"nın sükunet ve rahatlığını getirmelisin.

2. Saç teli büyüsünün etkisini görenler olduğu gibi bu büyüden fayda sağlayamayanlar da var. Zaten her büyü için geçerli olan ortak kural şudur: Her büyü her insanda işlevsel olmaz.


3. Çok etkili olduğu öne sürülen; fakat benim bizzat denemediğim aşk dualarını da öğrenmek istersen şu yazıyı mutlaka okumalısın: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Ayrıca Nefreti Aşka Döndüren Dua ve Senden Ayrı Kalmasın Diye Büyü adlı yazılarımı da okumak isteyebilirsin.

Anahtar kelimeler: saç teli ile yapılan büyü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?