10 Kasım 2014 Pazartesi

Bana Aşık Olsun Diye Büyü

bana aşık olsun büyüsü
bana aşık olsun büyüsü

Bana Aşık Olsun Diye Büyü

Aşk acısı, insanların çoğunu etkisi altına alan zehirli bir sarmaşık gibidir ve bu acıdan kurtulmak isteyenler, doğal yollarla bu acının üstesinden gelmeyince ister istemez "büyü" yoluna başvurmak zorunda kalıyor. Nitekim, "bana aşık olsun büyüsü" gibi aşk büyüleri arayan insanların çokluğu da bunun kanıtı sayılır.Esasında, bana aşık olsun büyüsü, peşinde koşan kişilerin bu girişimi bir yere kadar kabul edilebilir; ancak bu girişim, hayatın her alanına sirayet ederse, orada bir sorun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü büyüler (buna bana aşık olsun büyüsü de dahil) başka çıkar yolu olmayan insanların başvuracağı bir yol olmalı. Önüne gelen her insan, her arzusu için büyü yaparsa, ortalık büyüden geçilmez hale gelir.

Bu önemli noktayı aklında tutarak, bana aşık olsun büyüsünün yapılış şekline gelelim:

Bana Aşık Olsun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü malzemeleri şunlar:

1. Bir adet temiz su (su bardağı dolusu su)
2. Bir çay kaşığı toz şeker
3. Bir çay kaşığı karbonat

Bu malzemelerden toz şeker ile karbonat, birbirine karıştırılır ve karıştırılırken tam 99 defa Ya Mülaki tabiri okunur.

Ya Mülaki tabirinin 99 kez okunmasının ardından da bu iki beyaza (şeker ve karbonata) şöyle hitap edilir:

"Ey iki beyaz, benim aşık olsun büyüsü yapmamın amacı tamamen saf ve içten gelen duygulara dayandığı için sizi kötüye kullandığım zannına kapılmayın sakın. Ve bu zanla hareket ederek benim muradımın gerçekleşmesi için bana ön ayak olun. Lütfen beni yanlış anlamayın ve içimdeki aşk ateşinin olumlu anlamda söndürülmesi için büyünün tutmasına müsaade edin."

Sonrasında ise, aşık olsun büyüsünün ikinci safhasına; yani su safhasına geçilir, şöyle ki:

Bana Aşık Olsun Büyüsü, İkinci Aşama

Burada, artık aziz suyun da devreye girmesi gerekir; çünkü artık iki beyazın suya atılıp iyicene karıştırılması zamanıdır.

Evet, bu aşamada da 99 defa Ya Mülaki ifadesini okuyup iki beyazı suyun içine atmalı ve iyice karıştırmalısın. Bir kaşıkla bu üç maddeyi iyice karıştırdıktan sonra, üçünün üzerine şöyle hitap etmelisin:

"Üçünüz de saflığınız ve paklığınız ile ön plana çıkan mübarek nimetlersiniz. Kendi mübarek oluşunuz hatırına benim yaptığım aşık olsun büyüsünün kabulünü sağlayın. Aksi takdirde, aşk acısı yüreğimde kökleşip kalacak."

Bu ifadeleri de söyledikten sonra, aşık olsun büyüsü bitmiş oluyor. Ancak iki noktanın daha altını çizmem gerekiyor:

1. Her büyü gibi aşık olsun büyüsü de ancak ve ancak doğru tatbik edildiğinde kabul edilir; ayrıca Allah'ın izin vermemesi halinde kabul edilmez.


2. Bu büyüyü uygulamadan evvel mutlaka Ana Sayfa'nın yanında yer alan "Önemli Uyarı" ve "Aşk Duaları Kitabı"nı (tıkla) da okumalısın.

Ayrıca Bağlansın Diye Büyü ve Geçimsizliği Giderme Duası da ilgini çekecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?