27 Kasım 2014 Perşembe

Odkara Büyüsü, Harika Etkili

Odkara Büyüsü, Harika Etkili
Odkara Büyüsü, Harika Etkili

Odkara Büyüsü, Harika Etkili

Bu sitede, en etkili aşk duaları ve büyüleri hakkında ayrıntılı bilgiler aktarıyorum; bu yazımı da "odkara büyüsü" hakkında bilinmesi gereken en önemli püf noktaları masaya yatırıp bu aşk büyüsünün incelikleri üzerinde duracağım. Lütfen yazıyı bitirmeden büyüyü tatbik etmeye kalkışma; zira ufak bir ayrıntıyı kaçırman bile, hata yapmana yol açacaktır. Hatta mümkünse yazıyı iki-üç kez okuyup lüzumlu yerleri bir kağıda yazarak uygula.


Odkara Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Odkara büyüsü, birçok amaçla tatbik edilen çok etkili bir büyüdür. Bu amaçlardan en önemlisi terk eden eski sevgili geri getirmek veya yeni bir insanın aşık olmasını sağlamaktır.

Bu büyünün (odkara büyüsü) yapıldığı ilk dönemlerde, genellikle kocaları tarafından terk eden kadınlar, bu büyünün olağanüstü gücüyle kocalarını geri getirirlermiş. Veya doğal yollar ve yöntemlerle birini kendine aşık etmeyi başaramayan insanlar odkara büyüsü ile dertlerine çözüm bulurlarmış.

Kısaca odkara büyüsünün, canbar aşk büyüsü gibi bir aşk ve sevda büyüsü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz; ancak kadim ve köklü bir büyü olduğu için canbardan daha etkili olduğu dile getirilir.

Odkara Nedir?

"Od" kelimesi, eski Türkçede "ateş" anlamında kullanılırdı ve günümüzde hâlâ kullanılır. Dolayısıyla odkara kelimesinin "kara ateş" veya "kara duman" anlamlarına geldiğini söyleyebiliriz. Yani büyünün temelinde, büyü esnasında yakılan dumanlı ve kara ateş vardır.

Peki, Nasıl Yapılır Odkara Büyüsü?

İşte en önemli noktaya geldik; çünkü herkesin merak ettiği asıl konu, odkaranın yapılış şeklini öğrenmektir. Öyleyse başlayabiliriz:

Az önce de dile getirdiğim gibi bu büyü, kadim ve köklü bir büyüdür ve Şamanlar tarafından uygulanırdı. Ve Şamanlar, büyüyü tatbik ederken Çar, Çur ve Çor isimli 3 hüddam (görevli varlık) ile çalışırlardı. Dilimizde hâlâ çar çur ikilemesinin kullanılıyor olması, o dönemlerden kalan bir kültürel altyapı biçiminde değerlendirilebilir.

Evet, Çar Çur ve Çor adlı hüddam taifesi (üç harfliler) odkara büyüsünde istihdam edilen 3 etkili varlığın adıdır ve büyünün tüm aşamalarından da bunlar sorumludur. Şöyle ki:

İlkin, bir A4 kağıdı üzerine büyükçe bir üçgen çizilir ve bu üçgenin tam ortasına bir daire çizilir. Bu üçgenin üç kenarına Çar, Çur ve Çor yazılır. Hangi uca hangi ismin yazılacağı önemli değil.

Ardından üçgenin içindeki dairenin içine de yan yana gelecek şekilde (arada hiç boşluk olmayacak) aşık olmasını istediğin kişinin adını ve kendi adını yazacaksın. Örneğin senin adın Banu, onun adı da Furkan olsun. Bu isimleri (FurkanBanu) şeklinde yazman gerekiyor.

Üçgenin içinde 2 isim, dışında da 3 isim olacak bu şekilde. Ve bu isimler yazıldıktan sonra isimlerin yazıldığı kağıt, dışarıda yakılan ufak bir ateşin içine atılıp yakılacak. Gerçi önceki dönemlerde bu işlemler bir kağıt üzerine değil de bir deri üzerine yazılır ve en sonunda da bu deri parçası yakılırdı; ancak o dönemlerde bile bu işlemi kağıtla yapanlar vardı.

Dolayısıyla odkara büyüsünün kağıtla yapılması hem daha kolay hem de daha kullanışlı olacaktır.

Burada önemli bir ayrıntı var, şöyle ki:

Bu isimlerin (Çar, Çur Çor, onun adı, senin adın) yazılı olduğu kağıt ateşte yakılırken şu ifadelerin ateşe karşı söylenmesi gerekir:

"Ey ateş, senin yakıcı alevlerine teslim ettiğim bu 5 isimden biri olan ben, zaten yanmış durumdayım. Lütfen diğer dört ismin de kalbini yak ve onların bana hizmet etmesini sağla.

Ve siz ey görevli varlıklar olan Çar, Çur ve Çor! Sizin çok güçlü varlıklar olduğunuzu biliyorum. Ne olur, benim bu masum dileğimin gerçekleşmesi için bana yol verin; hatta yol vermenin ötesinde muradımın gerçekleşmesine ön ayak olun.

Ve sen ey kalbimi yakan falan kisi! (Burada aşık olması veya geri dönmesi istenen kişinin adı söylenir). Benim kalbimin senin için çarptığı bu dünya, sen olmazsan bir zindana dönebilir. Ne olur hayatımın zindana dönmesine izin verme ve bana gelerek en tatlı mutluluğu birlikte yaşamamıza izin ver."


Bu ifadeler, odkara büyüsünün ateşi başında tam 7 kez okunur ve ateş söndükten sonra büyü de bitmiş olur.

Ancak odkara büyüsüne dair birkaç mühim noktayı daha ifade etmek zorundayım:

1. Odkara büyüsü, adından da anlaşıldığı gibi bir kara büyüdür ve kara büyüler, ciddi sorunlara yol açabilir; bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.

2. Odkarada kullanılan görevli varlıklar olan Çar, Çur ve Çor, güçlü cinler olduğundan dolayı, yine dikkatli olmakta fayda var.

3. Eğer bu büyü dışında yine çok etkili aşk duaları öğrenmek istersen "Aşk Duaları Kitabı" isimli siteyi (tıkla) inceleyerek ve yazıya yapılan yorumların hepsini okumanı önerebilirim.


Not: Yanlış adım atmamak adına tüm yorumları okumalısın.

Ayrıca Bana Aşık Olsun Diye Büyü ve Bağlansın Diye Büyü adlı yazılarımı da okumanı isterim.

Anahtar kelimeler: odkara aşk büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?