3 Mayıs 2015 Pazar

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır, Mutlaka Oku

Nohut Büyüsü
Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü İşe Yarıyor mu ve Nasıl Yapılır?

Değerli okurum, bu yazıya Nohut Büyüsü aramasıyla geldiğine göre senin de başın sevda ile ciddi anlamda dertte olmalı. Kendi kişisel gayretlerimizle aşk ve sevdanın üstesinden gelemeyince hemen duaya ya da daha vahimi "büyü"ye başvurma yolunu seçeriz değil mi?


Nohut Büyüsü aramana sebep olan, hangi sevdanın sihri ise, hangi aşkın efsunu ise, o aşkın yakında gerçek olacağına dair umudunu koru ve doğru yazıyı okuduğundan emin olarak okumaya devam et. Evet, değerli okurum, bu yazıyı okuyup bitirince sevdiğin kızı ya da erkeği nasıl elde edeceğini en ince detaylarına kadar öğrenerek artık nohut büyüsü falan aramana gerek kalmayacak. Tabi önce nohut büyüsünü anlatmam lazım:

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut Büyüsü, sevilen kişinin kalbini kendimize çevirmek için başvurulan ve adı üstünde nohutlarla yapılan (41 nohut) bir büyüdür. Bu büyü, genellikle aşkına hiçbir çözüm bulamayan âşıkların son çare olarak müracaat ettikleri, kendisine sığındıkları bir büyü çeşididir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sana, Nohut Büyüsü’nün nasıl yapıldığını kısmen anlatacağım; ama kesinlikle bu büyüyü kendin yapmamalısın; yoksa medyumlar aç kalır. Sen de aşkına kavuşamazsın. (Onlar öyle diyorlar) Maazallah!

Efendim, Nohut Büyüsü için malzemelerimiz şunlar:

bir adet kap

bir adet ocak

41 adet nohut

ve 41 adet İhlas Suresi (son olarak esrarlı bir dua var ki bundan söz edilmiyor.)


Bu nohutlar teker teker alınıp her birine bir kez İhlas Suresi okunur ve bir kaba konur. Seni hayatının aşkına kavuşturacak bütün bu mübarek nohutlar aynı işlemden geçirildikten sonra kapta toplanır. Şimdi aşkının yüreğini yaktığı gibi biz de bu gariban nohutların "ciğerini" yakacağız. Koyduğumuz kapta nohutları kavurduktan sonra… Sonrasını bilmiyorum; ama sen, gerçekten, âşık olduğun ve onun da sana aşık olmasını istediğin insana kavuşmak istiyorsan okumaya devam et.

İnternette her gün binlerce kişi eski sevgilisini geri döndürmek için binlerce büyü ve dua arıyor. Öyle ki bu büyüleri ve duaları biraz araştırınca içimde insanımıza dair beslediğim cılız umut ışığı da söndü. Allah, bizi bu cehalet bataklığından kurtarmazsa halimiz yaman.

Dostum, gerçekten büyü ile eski sevgiline ya da gönül verdiğin yeni aşkına kavuşabileceğini mi zannediyorsun. Medyumların, (bu işi hakkıyla yaparak insanların derdine çözüm arayanları tenzih ediyorum) bu büyü sektörünü bir rant aracına dönüştürdüğünü hala anlayamadın mı? Büyüden de nohuttan bir hayır beklemenin hiçbir hayrı olmadığını neden anlamıyorsun? Emin ol, bundan elli sene öncesine kadar piyasada olmayan yüzlerce “büyü” icat ederek yüreği kırık âşıkların aşklarını kullananlar, bundan sonra da senin benim gibi insanları "büyü" yaparak sömürmeye devam edecekler.

İnanmıyorsan araştır. Bak bakayım nohut büyüsünü tüm detaylarıyla anlatan bir yazı görebilir misin? Hep bir muamma, hep bir sır perdesi… Neden? Çünkü büyünün tamamı anlatılırsa kendilerine gelecek kimse kalmayacak. Çünkü büyüyü tek başına yapan kişi, bu büyüden bir hayır gelmeyeceğini anlayarak bu “sevda”dan vazgeçecek. Çıkarın devam etmesi için bazı gerçeklerin sisler arkasında kalması lazım, senin anlayacağın.

Fakat insan, kendi çabasıyla, kendi emeği ile okuyup öğrenerek, kendini geliştirerek sevgilisini kendine âşık etmenin yollarını öğrenirse hem daha kısa sürede hem de kalıcı bir şekilde aşkın tüm inceliklerine vakıf olarak istediği kişiyi kendine âşık edebilir. Bu söylediklerim kesin bir realite. Sana aşkın formülünden söz ediyorum.

Nohut Büyüsünden Daha Etkili Bir Yöntem

Yazının başında da belirttiğim gibi sana Nohut Büyüsü’nden çok daha etkili olan bir sır vereceğim. Öyle bir sır ki milyonlarca âşık eski sevgililerine veya eşlerine bu sır sayesinde kavuştu. Yine milyonlarca âşık, kendisini bu sır sayesinde sevgilisine âşık ettirdi.

Gerçi bu sır, artık bir sır olmaktan çıktı ve hayatın en bilinen realitesi haline geldi; ama senin gibi Nohut Büyüsü arayan ve benim gibi Nohut Büyüsü yazanlar, bu gerçekten habersiz kaldıkları için buna “sır” dedim. Neyse ki sır perdesini araladık artık.

Neden bahsettiğimi hala anlamadıysan kısaca anlatayım: Hiç, birini kısa sürede kendine âşık eden bir kız ya da erkek gördün mü? Mutlaka. Peki, bu insan, bunu nasıl yaptı? Yakışıklı ya da güzel olduğu için mi? Asla! (Araştırmalar, bunun hiç önemli olmadığını ortaya koymuştur.)

Nasıl o halde? Tabi ki doğal cazibesiyle. Peki, bu doğal cazibe nereden geliyor? Ya kişi, bunu öğrenmiş ya da nasıl olduğunu bilmeden yapıyor. Dikkat edin, bu insanlarda herkesi kendilerine âşık etme potansiyeli var. Bunu kendilerinde olan bu bilgiyle yaparlar. Ama çoğu insan, bunun farkında bile değildir; bazen kendileri bile.

Yani bu işin bir formülü var. Evet, gerçekten aşkın bir formülü var. Birçok insan, bu söylediğime inanmadı ilkin; ama bizzat tecrübe ettikten sonra “vay be” demeyen tek kişi bile tanımıyorum. Bu formül, adı üstünde bir formüldür ve matematiksel bir formülde olduğu gibi işlem sırasını karıştırmazsan işlemin sonucunu kolayca bulabilirsin.

Aşkın formülünü öğrenerek sevdiğini kendine âşık etmek için;

buraya tıkla ve açılan sayfayı dikkatle oku.

Buradaki kitap inşallah problemine ilahi bir çözüm sunacaktır.

Önemli Not: Yukarıda linkini verdiğim aşk duaları kitabıyla ilgili birçok sayfada yüzlerce olumlu yorumla karşılaştım ve onlardan bazılarını aşağıya aldım, bu yorumları okumadan geçme:
Ayrıca Yumurta Büyüsü Çok Tesirli ve Karabiber Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır? adlı yazılarımı da okumak isteyebilirsin.


İlgili kelimeler: nohut büyüsü, bohut büyüsü nasıl yapılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?