30 Haziran 2015 Salı

11 Adım Duası Nasıl Yapılır, Garantili Bilgiler

11 Adım Duası Nasıl Yapılır?
11 Adım Duası Nasıl Yapılır?

11 Adım Duası Nasıl Yapılır, Bütün Detaylarıyla Öğren!

11 Adım Duası aradığın için buraya tıkladın ve nasip olursa yazıyı okuyarak arzunun gerçekleşmesini istiyorsun değil mi? Evet, bunu bilmek için medyum ya da büyücü olmaya gerek yok. Her şey apaçık ortada.

Dostum, sana 11 Adım Duası olarak bilinen duanın nasıl yapıldığını bütün teferruatıyla izah edeceğim, endişelenme. Ama bana, 11 Adım Duası’nı öğrendikten hemen sonra bu yazıyı terk etmeyip sonuna kadar okuma sözü vermeni istiyorum. Ancak o zaman tüm gerçekleri öğrenebilirsin.


Bir kere şunu tespit etmemiz lazım: 11 Adım Duası genellikle eski sevgiliyi geri döndürmek ve sevilen birini kendine bağlamak için yapılır. Bazen de başka arzuların gerçekleşmesi için. Sen hangisi için buradasın? Şayet eski sevgilini geri döndürmek ya da sevdiğinin kalbini kazanıp kendine aşık etmek için bu yazıyı okumaya başladıysan devam et. Değilse yazıyı okumayı bırakıp gidebilirsin.

11 Adım Duası Nedir, Nasıl Yapılır?

Değerli okuyucum, 11 Adım Duası için genelde şunlar anlatılır:

Öncelikle abdest alınır. Ardından Allah rızası için 2 rekat namaza durulur. Namazı eda ettikten sonra teşehhüdde otururken sırasıyla

Bir Fatiha Suresi (Elham),

Bir İnşirah Suresi (Elem Neşrah Leke)

Bir Ayet’el-Kürsi (Allahü La İlahe İlla Hüvel Hayyul Kayyum)

okunur. Bu sure ve dualar bittikten sonra hem namazın hem de duaların sevabı Peybamber Efendimizin mübarek ruhuna ve ashabının ruhuna; bilhassa vesile edeceğimiz Gavs-ı Azam Abdülkadir-i Geylani Hazretleri’nin ruhuna bağışlanır.


Sonra oturduğunuz yerden kalkıp doğuya doğru 11 adım atılır. (Bazı kaynaklar(!) adımların çok kısa olması gerektiğini bazıları ise çok uzun olması gerektiğini söylüyor.) 11 adımın sonunda da 11 kez şöyle denir: "Ya Seyyid-i Abdülkadir! Seni kendime vesile ve şefaatçi yapıyorum. Ve Allah’tan eski sevgilimi bana geri döndürmesini istiyorum."

Ya da "Ya Seyyid-i Abdülkadir! Seni kendime vesile ve şefaatçi yapıyorum. Ve Allah’tan sevdiğim insanın kalbini bana açmasını, bana aşık olmasını istiyorum."

11 Adım Duası bu kadar. Şimdi sıra, sonuç almak için beklemeye geldi. Yalnız şunu bilmen gerekir ki bu bekleyiş bazen bir asır bile sürebilir. Neden mi?

Çünkü böyle bir dua yok dostum. Belki bu cümle sana çok acı geldi; ama bu dua, sadece batıl bir inanç, İslam’da yeri olmayan bir hurafe. Doğruya doğru. Sana bu duayı yaparak gönlünün muradına ereceğini söyleyenler, açık açık söylüyorum: Bilerek ya da bilmeyerek seni kandırıyor. Belki de 11 Adım Duası’nın olmasını istediği için bu duaya kendini inandırmak istiyor. Senin inanmanı da kendisine referans yapıyor.

Çoğu batıl inanç ve hurafe böyle ortaya çıkıyor biliyor musun? Biri ortaya bir uygulama atıyor (kuyuya taş atan deli gibi), sonra birileri bunu tatbik ederek arzularının gerçekleştiğini söylüyor. (Bunlar kuyuya taş atan delinin attığı taşı çıkarmaya çalışan 40 akıllı) Ardından deli de yaptığının doğru olduğuna inanıyor. İnanç kısır döngüsü dediğim şey budur işte.

Nerden nereye? Sen gel kavuşmak istediğin eski sevgilini geri döndürmek için veya sevdiğini kendine bağlamak için 11 Adım Duası ara; 11 Adım Duasını yapmak için buraya kadar zahmet çek, yürü, bu sayfaya tıkla; bin bir güçlükle okunacak duaları ve tatbik edilecek uygulamaları aklında tutmaya çalış. Sonra böyle bir duanın İslami olmadığını öğren. Büyük bir hayal kırıklığı.

Gerçekler acıdır dostum, İslam alimleri böyle bir dua olmadığını söylüyorlarsa bizim ısrarla, 11 Adım Duası aramamız beyhude. Üzülmene gerek yok, okumaya devam et.

11 Adım Duasından Çok Daha Etkili Bir Yöntem

Dostum, eski sevgilini gerçekten geri döndürmek için ya da sevdiğini kendine aşık etmek için bir yol mu arıyorsun. Sana, bu işin 11 Adım Duası ile olmayacağını söyledim ve seni üzdüm; fakat bunun başka bir yolunun olmadığını söylemedim ki.

İşte o yola geldik: Birkaç yazımda başarının doğuştan gelmediğini, sonradan öğrenildiğini dile getirmiştim. Evet, tekrar ediyorum: Başarı sonradan öğrenilir. Yani sen de herhangi bir konuda başarılı olan insanların yaptıklarını yaparsan sen de başarılı olursun.

Mesela karateyi ele alalım: Bir karate ustası, başlangıçta bu konuda hiçbir bilgiye sahip olmayan bir çömezdir. Kendi ustasının rehberliği ile yeni teknikler öğrenerek kendini geliştirir ve ustalaşır. Kısaca ustasının yaptıklarını kopyalar, klonlar ve başarıya kavuşur. Dikkat et, başarıyı kopyalamaktan söz ettim. Bir kağıdın, fotokopi makinesinde kopyalanıp çoğaltılması gibi başarı da başkalarından öğrenilerek kopyalanabilir, çoğaltılabilir.

Sadede geliyorum: Şayet eski sevgiliyi geri döndürme ya da sevdiğini kendine bağlayarak aşık etme konusunda, elinde sana yol gösterip rehberlik edecek bir kaynak olursa sen de başarıyı kopyalayıp kendine uygulayabilirsin. Bu konuda, çok ustaca ve ciddiyetle hazırlanmış, insanlık tarihinde sevgiliyi geri döndürmekle ve birini kendine aşık etmekle ilgili en etkili teknikleri bir araya getiren bir kaynak var.

Bu kaynak sayesinde başarıyı kopyalayarak eski sevgilisini geri döndüren ve birini kendine aşık eden yüzlerce insan tanıyorum. Hatta bazı çok okunan yazılarımın altındaki yorum kısmına bakarsan bunun birçok örneğini sen de görebilirsin. Dahası, bu insanların birçoğu sevgilileriyle vakit geçirmeyi tercih ettiklerinden dolayı yorum bile yazmıyor. Şimdi, birçok aşığın sevgilisini elde etmesini sağlayan bu etkili kaynağa;


buradan (tıkla) ulaş, sayfayı iyice oku, kitabı irdeleyip başarıyı kopyala, sevgilinin kalbine gir. 11 Adım Duası aramaya gerek kalmadığını fark et. Buraya yorum yazmayı da unutma.

İstersen Kaşık Büyüsü, 24 Saatte Etkili Muazzam Bir Büyü ve Muazzam Etkili Adet Kanı Büyüsü adlı yazıları da okuyabilirsin.

Sağlıcakla kal…

Alakalı Sözcükler: 11 adım duası, abdulkadir geylani 11 adım duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?