1 Haziran 2015 Pazartesi

Muazzam Etkili ve Garantili Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsünün Çok Muazzam Bir Etkiye Sahip Olduğu Hakkında Detaylı Bir Yazı

Merhaba sevgili okurum, biliyorum "adet kanı büyüsü" isimli büyünün çok etkili olduğunu bir yerlerden duyduğun ve bu tılsıma dair derli toplu ve sağlam bilgiler edinmek için bu sayfaya geldin.

Şundan emin olmalısın ki adet kanı büyüsü arayışına en doğru bilgiyi bu sayfada bulacaksın; ancak bu sayfayı çok dikkatli bir şekilde son kelimesine kadar okumak şartıyla. Neden mi?


Çünkü internet ortamında dolaşan ve adet kanı büyüsünün bazı yönlerini anlatan birçok sayfanın tersine, burada bu büyünün tamamını eksiksiz bir şekilde okuyup öğreneceksin.

Öyleyse detaylara başlayalım:

Adet Kanı Büyüsü Niçin Yapılır?

Adet kanı büyüsünün iki farklı versiyonu bulunur ve bu iki versiyonun her biri de farklı bir amaçla yapılır. Ben burada bu iki versiyonu da tüm yönleri ile aktarıp her ikisinin amacı üzerinde de duracağım.

Peki nedir bu iki farklı büyünün amacı?

1. Adet kanı büyüsünün ilk versiyonu, bir kadının kendi kocasını veya erkek arkadaşını bir başkasına kaptırmamak için kullanılır.

2. İkinci versiyonu ise, bir kadının herhangi bir erkeği kendisine bağlaması ve deli divane aşık etmesi için kullanılır.

Önemli Not 1: Her ne kadar bu iki versiyon, yukarıda bahsini ettiğim amaçlar için kullanılıyor olsa da, sen adet kanı büyüsünün her iki şeklini, her iki amaç için de kullanabilirsin.

Önemli Not 2: Her ne kadar, bu tılsımın geçerli olması, kadının adet kanının erkeğe yedirilmesine veya içirilmesine bağlı olduğu söylense de bu, yanlış bir uygulamadır. Çünkü adet kanının erkeğe yedirilmesi veya içirilmesi, büyünün tesirini arttırmak şöyle dursun, tersine bile çevirir.

Şimdi, adet kanı büyüsünün ilk versiyonu ile başlıyoruz:

Adet Kanı Büyüsü İlk Versiyonu (Erkeğini Başkasının Elinden Alma Büyüsü)

Kendi kocanı veya erkek arkadaşını veya sevdiğin erkeği, bir başkasına kaptırmaktan korkuyor isen, bir adet gününde (ay başı halinde olduğun bir günde) şu malzemeleri yan yana getirmelisin:

1. Bir çay kaşığı adet kanı.
2. Bir su bardağı, temiz su.
3. Bir adet temiz ve beyaz mendil.


Evvela şunu söylemeliyim ki, birinci maddede geçen bir çay kaşığı adet kanını, ay başına girdiğin günlerden herhangi birinde alabilirsin. Yani hiç beklemene gerek yok; bu kanı ister ilk gün istersen de son gün al, fark etmez.

Şimdi bir çay kaşığı kanı, bir bardak suyun içine boşaltıp şu tılsımlı sözlerle büyüye başlıyorsun:

Kainatın sırları
Bana bile açılsın
Önüme de rahmetin
Hazinesi saçılsın
Ruhların diyarında
Benim ruhum seçilsin
Kapılır kapanmasın
Bu köprüden geçilsin.

Kızıl kan suya düştü
Kahır kanımı deşti
Anla ki bu derdime
Adetin kanı düştü
Sabah olunca artık
Bir de baktım gam geçti
Kim bilir belki o da
Benden gayrıdan geçti.


Bir çay kaşığı kan, suya tam anlamıyla karışıncaya kadar bu sözleri tam 3 kez tekrar etmelisin; kanın tam olarak karıştığını fark edince de elindeki mendili suyun içine sokup iyice ıslanmasını beklemelisin. Mendili suyun içine atıp ıslanmasını beklerken de şu sözleri söylemelisin:

Su, mendil ve kutsal kan
Dolaşıyor her bir yan
Siz üçünüz birlikte
Büyüyü kılın ayan
Ne eksiklik bırakın
Ne bir yerde noksan
Bu yaptığım tılsımı
Koruyun aman aman
Sizden yardım almazsam
Benim halim pek yaman.


Bu sözlerin ardından adet kanı büyüsünün ilk versiyonu tamamlanmış oluyor. Her ne kadar bazı kaynaklar bu mendili suyun içinden çıkarıp geriye kalan suyu erkeğe içirmek gerektiğini söyleseler de, doğru olanı şudur:

Mendil bu suyun içinden çıkarılır, kuruduktan sonra erkeğe verilir. Erkeğe verilen bu mendil, birkaç saat onun üzerinde kalınca da adet kanı büyüsü tamamlanmış oluyor.

Gelelim adet kanı büyüsünün 2. versiyonunun tarifine:

Adet Kanı Büyüsü, 2. Versiyon (Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü)

Öncelikle şu noktayı bir daha vurgulamakta fayda görüyorum: Bu tılsımın bu versiyonu, bir erkeği kendine aşık etme büyüsü olarak kullanılmasına rağmen, birinci amaç için de kullanılabilir. Yani bu versiyonu, iki amaç için de kullanmak mümkün. Şimdi tarifine geçelim:

Gerekli malzemeler:

1. Bir çay kaşığı miktarı adet kanı.
2. Bir su bardağı dolusu temiz su.
3. Bir adet saç teli (Bu saç teli sana ait olmalı)


İlk olarak bu üç malzemeyi temin edip bir yerde topladıktan sonra, aşağıdaki şiirsel ve tılsımlı cümleleri bu maddelere karşı okumalısın:

Kader, kuyu kazar mı
Mevla kötü yazar mı
Ben kendimden geçince
Yüreciğim tozar mı

Kapılar da kapandı
Mutluluk da bir andı
Dert beni talan etti
Sevinç devri kapandı

Ey saç teli, kan ve su
Hayat bana bir pusu
Kalbim de kilitlendi
Bu hayatın kaygusu

Sizden medet isterim
Adet kanı büyüsü
Size elimi açtım
Gelsin aşkın büyüsü.


Bu sözlerin akabinde, kaşıktaki kanı da saç teliyle birlikte suyun içine boşaltıp bu üç maddenin karışmasını beklemeliyiz. Bu malzemelere müdahale etmeden karışmasını beklerken de şu şiirsel ifadeleri tam 7 defa okumalıyız:

Gamdan azat olmanın
Mutlulukla dolmanın
Bin bir yolu var derler
Sihre teşvik ederler

Ya yolumu kaybettim
Ya kendime aybettim
Fakat şunu anladım:
Ben cennete meylettim

Senin yanın cennettir
Aksi bana zulmettir
Senin yanın mutluluk
Sensizlik hezimettir

Ey büyünün hüddamı
Adam edin adamı
Aklına hükmederek
Açın aradan camı


Bu tılsımlı ve şiirsel ifadelerin ardından adet kanı büyüsünün ikinci versiyonunun da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Artık geriye kalan tek şey, bardağın içindeki saç telini çıkarıp kendimize bağlamak istediğimiz kişinin üzerine bu saç telini bırakmaktır.

Evet, bu saç telini bize aşık olmasını arzuladığımız erkeğin üzerine bırakıp en az 1 dakika boyunca onun üzerinde kalmasını sağlamak zorundayız. Bu şekilde adet kanı büyüsünü de bitirmiş oluruz.

Adet Kanı Büyüsü ve Birkaç Önemli Nokta

1. Buraya kadar geldiysen şunu iyice bilmelisin ki büyünün herhangi bir aşamasını ihmal etmen halinde, adet kanı büyüsü etkisiz olabilir. Bu sebeple bu tılsımı iyice okuyup yanlışsız bir şekilde pratiğe aktarmalısın. Mümkünse eline bir kağıt kalem alıp önemli noktaları kaydet ve öyle tatbik et tılsımı.

2. Bu büyüyü internetten derleyip en sağlıklı tarifini aktardım.


3. Adet kanı büyüsü, bazı kişilerde ters tepebilir; bunun neden kaynaklandığını bilmiyorum. Eğer sende de böyle bir durum oluşursa şu sitedeki (tıkla) aşk dualarını da inceleyebilirsin.

Çok Önemli Not: Yukarıdaki 3. maddede tıkla diyerek linkini verdiğim aşk duaları kitabına dair araştırma yaparken karşılaştığım hayret verici ve çok etkili yorumları görünce o yorumların bir kısmını ekran görüntüsü suretinde aşağıya alma ihtiyacı hissettim, belki ilgini çeker:
Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır? ve Yumurta Büyüsü Çok Tesirli adlı yazılarımı da okumak isteyebilirsin.

Anahtar kelimeler: adet kanı büyüsü nasıl yapılır, adet kanı büyüsü

3 yorum:

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?