29 Ağustos 2015 Cumartesi

Yüzde 100 Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

Yüzde 100 Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur ve Çözülür?

Bu yazıda, domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve nasıl bozulur, sorularının tüm cevaplarını bütün ayrıntıları ile bulacaksın. Fakat şöyle bir şartım var, kabul edersen yazıya devam et:


Şimdiye dek domuz yağı büyüsü ile alakalı okuduğun veya duyduğun tüm bilgileri kafandan silip at; çünkü internet ortamında domuz yağı büyüsüne dair yazılıp çizilen bilgilerin çoğu eksik ve tutarsız. Bu yazıda aktaracağım bilgileri pür-dikkat okumanı ve büyünün inceliklerine ilişkin aktarımlarımı not tutmanı istiyorum. Not tutmazsan bazı noktaların dikkatinden kaçacağını bil. Hazırsan başlayalım:

Domuz Yağı Büyüsü Hangi Amaçla ve Neden Yapılır?

Bu özel büyünün enerji miktarı ve oranı o kadar fazla ki, domuz yağı büyüsü hemen hemen her tür dilek için tatbik edilebileceği gibi kötü amaçla da kullanılabilir.

Şu bilinen bir gerçektir ki bir tılsımın enerji oranı ve miktarı arttıkça, o tılsımın etki alanı ve gücü de artar ve o nispette çoğalır. İşte bu harika tılsım da bünyesinde taşıdığı muazzam enerji potansiyeli sayesinde müthiş bir etki alanına ve yelpazesine sahip.

Özetle bu tılsım, hem olumlu anlamda her tür murat için hem de negatif anlamda her türlü istek için uygulanabilir. Tabi şu farkla: Her dilek için farklı bir niyet yapılır.


Domuz Yağı Büyüsü Malzemeleri

Bu önemli noktayı yeterince vurguladığımıza göre artık 24 saatte etki eden bu müthiş büyünün tatbiki için gerekli olan malzemelere geçebiliriz:

1. İçinde domuz yağı bulunan herhangi bir çikolata. (Domuz yağının ham halini bulmana gerek yok. Piyasada bulunan çikolataların içindeki maddelere bak. Eğer içindeki maddeler listesinde "domuz yağı içermez" ifadesi yoksa o çikolatayı alabilirsin. Burada marka vermek istemiyorum; ama paketinde "domuz yağı içermez" ifadesi yazmayan her türlü markayı alıp kullanabilirsin. Toplamda 200 gram çikolata yeterlidir. Çünkü 200 gram çikolatanın içinde yeterli miktarda domuz yağı olacaktır.)

2. Bir su bardağı dolusu temiz su.

3. Su ile çikolatayı karıştırmak için madeni bir kap.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bu malzemeleri temin edip hazırladıktan sonra, artık büyünün tatbikine geçebilir, sakin bir ortamda büyüyü uygulamaya başlayabiliriz. Şöyle ki:

Sakin ve dingin bir ortamda, kendini biraz heyecanlı ve nispeten huzurlu hissettiğin bir anda, öncelikle "niyet"le başlamalısın. Niyetini olumlu veya olumsuz her türlü dilek için yapabilirsin.

Örneğin: "Ben aşık olduğum erkeğin o kadından /kızdan ayrılmasını istiyorum ve bu amaçla domuz yağı büyüsü yapıyorum."

Veya: "Ben kocamın başka kadınlara bakmasına engel olmak için domuz yağı büyüsü yapıyorum."

Bu niyet aşaması çok önemli; çünkü büyünün kalbi niyettir. Zaten dileğini bütün derinlikleri ile yüreğinde hissetmeden yapacağın niyet geçersiz olacaktır.

Ayrıca niyetini tam 3 kez tüm içtenliğin ile sesli bir şekilde dile getirmelisin.

3 defa içtenlikli bir tarzda niyet ettikten sonra, diğer aşamalara geçebiliriz, şöyle ki:

Domuz Yağı Büyüsünün 2. Aşaması

Burada, önündeki bir bardak suya, 200 gram çikolataya ve madeni kaba hitaben şu şiirsel tabirler ile seslenmeliyiz:

Çikolata, su ve kap
Benim muradımı yap
Muradım olmaz ise
Biraz derinlere sap.

Niyetimi getirdim
Üzüntümü bitirdim
Domuz yağı büyüsü
Seni sana getirdim.

Kabusum olan derdim
Bitmeli artık derdim
Suya salsam ahımı
Bu kutsal yağa verdim.

Ya kazan kaynamalı
Ya duranlar durmalı
Kalbimin ümitleri
Bir şekilde olmalı.

Size döktüm içimi
Çikolata dökümü
Ve suların durusu
Domuz yağı içimi.


Bu 5 adet sihirli ve tılsımlı şiirsel tabir, suyun, çikolatanın ve madeni kabın üzerine okunduktan sonra diğer aşamalara geçiyoruz, şöyle ki:

Domuz Yağı Büyüsünün Karıştırma Aşaması

İlkin, elimizdeki 200 gram çikolatayı bardağın içindeki suya döküyoruz. Tabi bu işlemi yaparken suyun taşmaması önemli; aksi takdirde büyünün sihri bozulabilir. Dolayısıyla bardaktaki suyu biraz azaltmakta fayda var.

Çikolatayı bardağın içine taşırmadan döktükten sonra şu şiirsel tabirleri suya ve çikolataya hitaben sessizce ve içimizden okuyoruz:

İşte döktüm içine
Suyla karıştı yağı
Geldi koyu biçime
Gönlümden sök bu bağı.

Çikolata ve saf su
Bir bardakta buluştu
Domuz yağı büyüsü
Benim kalbim tutuştu.

Kaldır aradan kini
Elden bırak temkini
Bu karışım getirsin
Bana huzur teskini.

Size hitap ederim
Ardınızdan giderim
Bana ümit veriniz
Belki murat ederim.


Evet, içinde domuz yağı bulunan çikolatayı bardaktaki suyun içine boşaltıp bu 4 şiirsel dörtlüğü okuduktan sonra, son aşamaya geçebiliriz artık.

Burada, artık çikolata (domuz yağı) ve su karışımını elimizdeki madeni kabın içine boşaltıp domuz yağı büyüsüne son noktayı koymuş olacağız, şöyle ki:

Domuz Yağı Büyüsü, Son Aşaması

Artık, bardağın içinde yer alan domuz yağlı suyu madeni kabın içine boşaltalım ve şu cümleyi madeni kabın üzerine okuyalım:

"Ey madeni kap, seni domuz yağı büyüsünün vekili yapıyorum. Okuduğum tüm tılsımlı kelimeleri senin enerjine aktarıyorum. Sen de bana muradımı aktar ki ikimiz de hoşnut olalım."

İşlem bu kadar ve artık istersen önündeki madeni kabın içindeki sıvıyı dökebilir veya içebilirsin, bu hiç önemli değil. Önemli olan, şu ana kadarki aşamalarda domuz yağının ve suyun üstüne okuduğumuz tılsım dolu sözleri içtenlikle okumak idi.

Önemli bir uyarı: Bazı sitelerde yer alan ve domuz yağının başka kişilerin kapılarına sürülmesi ile ilgili aktarılan bilgilere itibar etmemek lazım; çünkü muazzam bir enerji potansiyeli ile dolu olan bu tılsımın bu işleme ihtiyacı yoktur.

Şimdi de büyünün nasıl bozulacağına gelelim:

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur, Nasıl Çözülür?


Bu çok tesirli büyüyü şu aşamaya kadar takip edebildiysen eğer, zaten bu büyünün bozulması için gerekli olan her tür bilgiye sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz; çünkü domuz yağı büyüsünün bozulması da yapılması gibidir. Tek farkla: Niyet.

Evet, bir başkasının sana veya herhangi birine yaptığı domuz yağı büyüsünü bozmak da, kendi yaptığın domuz yağı büyüsünü bozmak da "niyet" adımı ile başlar ve geriye kalan adımlar aynen tekrar edilir.

Niyet şöyle olabilir: "Ben, şahsıma yapılan domuz yağı büyüsünün etkisini kırmak ve bozmak istiyorum."

Bu niyetin ardından, büyünün yapılış aşamaları aynen uygulanır. Kısaca domuz yağı büyüsünün yapılışı da bozuluşu da aynı işlem basamaklarına sahiptir.


Son uyarı: Şu kitabı da (tıkla) inceleyebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?