30 Ocak 2016 Cumartesi

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur, Mutlaka Oku!

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur Diyorsan Mutlaka Oku!

Bu yazıda, bağlama büyüsü hakkında hiçbir yerde bulamayacağın çok ilginç ve harika bilgiler öğreneceksin; bu sebeple yazının her kelimesine önemle odaklanman gerektiğini hatırlatırım.

Evet, bu yazı sana hem bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun hem de bağlama büyüsü nasıl bozulur, sorusunun her türlü detayını sunacak ve başka hiçbir bilgiye ve kişiye muhtaç olmadan bu büyüyü tek başına yapabileceğin bir birikime sahip olacaksın. Tekrar etmekte fayda var: Yazıyı pür-dikkat okumalı, hiçbir detayı kaçırmadan her cümleyi iyice kavramaya çalışmalısın.


Ayrıca aktaracağım bilgilerin "büyü ve tılsım konusunda" duayen olan kadim kitapların çevirisi olduğunu da belirtmek zorundayım.

Bağlama Büyüsü Neden ve Hangi Amaçla Yapılır?

Evet, kadim kitaplara göre bağlama büyüsü daha ziyade kadınlar tarafından kullanılan ve fakat erkekler tarafından da uygulama örnekleri olan bir aşık etme büyüsüdür. Tabi, bu büyünün bir boyutu aşık etmeye, diğer boyutu ise soğutmaya dönüktür.

Çünkü, örneğin Ahmet'in sana aşık olmasını sağlamak için bağlama büyüsü yapıyorsan ve Ahmet de Melis ile birlikteyse, bu durumda sen Ahmet'in Melis'ten soğumasını sağlamış olacaksın. Dolayısıyla bu çok etkili tılsımın soğutma ve ayırma büyüsü gibi işlevleri olduğunu da dile getirmeliyiz.

Bu konuyla alakalı bir ayrıntı daha verelim: Karıyı veya kocayı kendine bağlamak ve kör kütük aşık olmasını sağlamak isteyen herkes, bu tılsımın avantajlarından gönül rahatlığıyla faydalanabilir. Hem de sadece 24 saat içerisinde. Evet, kadim kitaplar, bu büyünün doğru şekilde yapılması halinde 24 saat içerisinde sonuç vereceğini dile getiriyor.24 İçinde Etki Gösteren Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?


Bu tılsımın tatbik edilip yapılabilmesi için gerekli olan maddeler, herkesin rahatlıkla bulabileceği "bir fırça, bir bardak süt ve bir adet beyaz kağıt"tan ibarettir. Şöyle ki:

1 adet fırça (Diş fırçası veya boya fırçası fark etmez, ayrıca fırçanın hiç kullanılmamış olması gerekir.)

1 bardak süt (mümkünse bir su bardağı dolusu olmalıdır)

1 adet beyaz kağıt (A4 kağıdı olabilir mesela)


Evet, kadim kitaplar bağlama büyüsünün bu 3 malzemeyle yapılacağını söylüyor ve büyünün tarifine şöyle devam ediyorlar:

İlk etapta bu 3 sihirli malzeme, yan yana getirilir ve bu maddelere 77 kez "Ya Melamiyanan" okunur.

Ya Melamiyanan tabiri, kadim büyü kitaplarının sıklıkla başvurduğu bir tabirdir ve neredeyse bütün büyüler bu ifadeden gücünü alır. Gerçi odkara aşk büyüsü gibi gücünü "Çar, Çor ve Çur"dan alan tılsımlar da var; ancak az önce de belirtildiği gibi daha ziyade Ya Melamiyanan kullanılır.

Ya Melamiyanan, özellikle bağlama büyüsü ve soğutma büyüsü gibi veya canbar aşk büyüsü gibi çok etkili aşk ve sevda büyülerinde sıkça kullanılan; daha doğrusu büyünün kapısı ve girişi olan bir hüddamdır.

Bu hüddamın gücü ve enerjisi oldukça büyük olduğu halde munis ve uysal bir hüddam olması dolayısıyla kendisine sıkça başvurular.

Evet, Ya Melamiyanan'ın ne olduğundan söz ettiğimize göre, artık bağlama büyüsünün anlatımına devam edebiliriz:

Tam 77 kez Ya Melamiyanan okunan fırça, süt ve kağıdın üzerine şu sihirli ve tılsımlı dörtlükleri söylemeliyiz ve kağıdın bir yüzüne bu dörtlükleri yazmalıyız şimdi de:

Ey fırçanın kılları
Ey ağacın dalları
Kağıt sizden oluşur
Süte verin onları.

Sütün beyazı akı
Bana medet eyleyin
Dindirin bu merakı
Bana bir bir söyleyin.

Benden hüzün dağılır
İnekten süt sağılır
Fırça sütü tutunca
Kağıda da yayılır.

Kağıt bunları sakla
Kara ruhları pakla
Yazılanı ayıkla
Sürüleni de sakla.


Evet, yukarıdaki sihirli dörtlükleri sütle kağıda yazmamız gerekiyor; zaten bağlama büyüsünün esasını oluşturan temel etkenlerden biri Ya Melamiyanan, diğeri ise fırçanın süte batırılıp yukarıdaki ifadeleri kağıda yazmasıdır.

Elbette ki bağlama büyüsünün bu en önemli kısmında sütün kağıt üzerinde bir iz bırakması çok zordur; zaten amacımız bu yazının görünmemesidir. Çünkü kem gözlerden saklayarak yapıyoruz büyüyü.bağlama büyüsü
bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsünün Son Aşaması

İlkin bu 3 malzemeye 77 kez Ya Melamiyanan okuduk ve sonra, yukarıdaki 4 adet dörtlüğü bu 3 malzemeye okuduk ve fırçayı süte batırıp kağıda bu tılsımlı dörtlükleri yazdık. Şimdi de bağlama büyüsünün son aşamasına geldik:

Bu aşamada, yukarıdaki dörtlükleri kağıdın üzerine yazıp bitirdikten sonra, bardaktaki fazla sütü dökmeli; fırçayı ise kağıdın içine koyup dürüm yapmalıyız. Fırçayı, kağıdın sütle yazılı kısmına bırakıp kağıdı dürmemiz gerekiyor. Bu uygulamayı takiben de kağıda sarılı olan fırçaya (yani fırçayla kağıda) yine 77 kez Ya Melamiyanan okumalı ve uygulamayı bitirmeliyiz.

Evet, 24 saat içerisinde etkisini gösteren bağlama büyüsü böyle yapılır. Fakat bundan sonraki kısımları da pür-dikkat okuman gerekiyor; çünkü büyünün nasıl bozulduğunu anlattıktan sonra büyüye ilişkin çok çok önemli ve ciddi 4 detay daha aktaracağım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsünün nasıl bozulacağı konusunda tek önemli husus, niyet etmektir. Yani büyüyü bozmaya yönelik bir niyette bulunmaktır. Niyet sonrasında ise, büyünün yapılış aşamaları aynen tekrar edilir ve bu şekilde büyü hükümsüz bırakılıp iptal edilmiş olur.

Kısaca, büyüyü bozmak amacıyla niyet edilir ve büyünün yapılış aşamaları aynen uygulanır.

Örneğin şöyle bir niyet edilebilir:

"Ya Melamiyanan, ben senin gücünden faydalanarak falan kişiye (veya bana) yapılan bağlama büyüsünün iptalini ve hükümsüz bırakılmasını talep ediyorum."

Bu niyetin ardından, yukarıdaki işlem basamaklarını aynen uygulayabilir ve büyünün etkisinden kurtulabilirsin veya başkasının kurtulmasına sağlayabilirsin.Bağlama Büyüsü ile Alakalı Çok Önemli ve Ciddi Bilgiler


1. Büyünün en başında niyet getirmek zorundasın. Yani başlamadan önce, kesinlikle niyet etmelisin. Bu niyet, bağlama büyüsü nasıl bozulur, kısmında anlattığım gibi bir niyet olabilir. Tabi, bağlama büyüsünü yapmaya yönelik bir niyet.

2. Kadim kitaplar, büyü yapmadan evvel tam bir içsel dinginlikten söz ederler; çünkü içsel huzur, dinginlik ve sükûnet olmadan büyüyü tatbik etmek, olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir.

3. Kadim kitapların anlattıklarına göre, bağlama büyüsünün sabahın erken saatlerinde uygulanması, daha sağlıklı ve etkili sonuçlara vesile olacaktır.

4. Her ne kadar Ya Melamiyanan adlı hüddamdan munis ve uysal bir cin olarak bahsetmiş olsak da "bağlama büyüsünün yanlış yapılması" halinde bu hüddamın kötü enerjisi de ortaya çıkabilir. Bu sebeple eğer gerçekten bu büyüye ihtiyacın yoksa, bu tılsımı kullanmamak daha mantıklı olacaktır.

Bu bağlamda oldukça risksiz ve hatta faydalı olan aşk dualarını önerebilirim. Örneğin bu konuda yazılmış çok güzel bir kitabı tavsiye edebilirim.


Kitaba buraya tıklayarak (tıkla) ulaşabilirsin.

İstersen 24 Saatte Etkili Kenzül Arş Duası Mükemmel ve Bu Sekine Duası 24 Saatte Etkili Muhteşem Bir Dua adlı yazılara da göz atmak isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bozulur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?