31 Ekim 2016 Pazartesi

Aşk Duası Yapacak Olanların Dikkatine, 12 Saatte Etkili!

aşk duası

Aşk Duası Yapacak Olanların Dikkatine, 12 Saatte Etkili!

Size bu yazımızda Allah'ın izniyle sadece 12 saat içerisinde etkisini gösteren ve sizi bir aşk iklimine davet eden mükemmel bir aşk duası aktaracağız; zaten bu yüzden yazının başlığını "aşk duası yapacak olanların dikkatine" şeklinde attık.

Size düşen, yazımızda aktaracağımız bütün detayları en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve yapacağınız duayı içtenlikle yapmak olmalıdır; bu nedenle lütfen aşk duasının ayrıntılarına dikkat ederek duayı doğru tatbik etmeye çalışın.

Duayı doğru tatbik etmeniz ve samimi olmanız halinde, duanızın kabul olduğunu görüp Cenab-ı Rabbülâlemin'e şükredeceksiniz inşallah.

Şimdi detaylara geçelim:

Aşk Duası Hakkında 5 Mühim Detay

1. Bu aşk duasında geçen 3 esma-yı hüsna olan Ya Vedûd, Ya Câmi ve Ya Habib esmalarının anlamlarını çok iyi bilmelisiniz. Aksi takdirde duanın etkisinden ve feyzinden yeterince istifade edemezsiniz.

2. Bize, İslâm alimleri tarafından aktarılan birçok aşk duası vardır, bunlardan biri de aşağıda aktaracağımız duadır. Dolayısıyla internette veya kitaplarda farklı aşk duaları ile karşılaşma olasılığınız var.

3. Duaların kabulü, kulun Allah ile irtibatına bağlıdır, bu nedenle duayı yaparken Allah'a yakın olduğunuzu düşünmelisiniz.

4. Aşk duası, kalbin temizliğine bağlı olarak kabule karin olur; bu nedenle kalbinizi temizleyip bütün kir ve kötülüklerden arındırmak zorundasınız. Hani bazen kendinizi tertemiz hissedip bütün kötü düşüncelerden arınmış olduğunuzu düşünürsünüz ya. İşte o vakitlerden birinde duayı tatbik etmeniz daha feyizli ve bereketli olacaktır inşallah.

5. Peygamber Efendimiz aleyhissalatu vesselamın dualarında gözlemlediğimiz hususlardan biri de duaya başlamadan evvel abdest alıp namaz kılmasıdır. Dolayısıyla bizim de aşk duasına başlamadan evvel ilk yapmamız gereken şey, abdest almak ve 2 rekat veya 4 rekat hacet namazı kılmak olmalıdır. (Kadınlar, özel vakitlerinde abdest alıp namaz kılmadan da bu duayı okuyabilirler.)

Aşk Duası Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?


Aşk duası, bütün samimi ve art niyetsiz amaçlar için kullanabilir. Eğer birinin eşini veya sevgilisini o kişinin elinden almak istiyorsanız lütfen bu duayı kullanmayın. Aksi takdirde duanın kabulü halinde kendinizi hem psikolojikmen hem de vicdanen rahatsız hissedebilirsiniz.

Evet, aşk duasını bütün meşru ve masum amaçlarınız için okuyup uygulayabilirsiniz, yeter ki başkasına zarar vermeyin.

Şimdi duamızın nasıl yapıldığı noktasını aydınlatıp izah etmeye çalışalım:

Aşk Duası Nasıl Yapılır?


Yukarıda izah ettiğimiz şekilde, evvela abdest alıp sonra da 2 veya 4 rekat hacet namazı kıldıktan sonra, kıbleye doğru diz üstü çökerek şöyle niyet getirmelisiniz:

"Ya Rabbelâlemin, sana el açan kulun ancak senden yardım diler, sadece sana boyun eğer. Sen, kâinatın yaratıcısı ve mahlukatın yaşatıcısı olan Rahmân ve Rahîm'sin. Senin emrine muti ve amade olan bütün varlıklar gibi benim kalbim de sana itaat hisleriyle dopdoludur. Masum kalbimin senden niyazı, (falanca kişinin) kalbinde yer edinmektir, duamı kabul buyur. Âmin."

Bu niyet cümlesinde (falanca kişinin) yerine kendinize aşık etmek ve gönülden bağlamak istediğiniz kişinin ismini söylemeniz kâfidir. Bu niyet cümlesini müteakip aşk duasının 3 önemli esmasına geçiyoruz, şöyle:

aşk duası


Aşk Duası ve 77 Ya Vedûd Esması


Yukarıdaki ifadeleri dile getirdikten sonra 77 defa Ya Vedûd okumalısınız ve 77 kez Ya Vedûd okuduktan sonra da:

"İlâhî Vedûd ismin hatırına duy beni
Gönlümdeki kirlerimden soy beni
Sen kulunu terk etmezsin bilirim
Bu bilmenin hatırına yuy beni."


demelisiniz.

Yukarıdaki şiirsel dörtlüğü 1 kez okuduktan sonra ise Ya Câmi esmasının feyzinden medet ummak için 33 defa Ya Câmi okuyacağız.

Aşk Duası ve 33 Ya Câmi Esması

33 kez Ya Câmi okuyup içli içli niyaz ettikten sonra:

"Allah'ım, kalem-i ilâhî güzel yazılsın alnıma. Senin feyzin ve bereketin dolsun yüreğime ve cismime. Senin lütfun semavat aleminde okunsun ismime. Sen, feyiz ve bereketin kaynağı olan Câmi esma-yı hüsnanın sırrını gönder kalbime ve niyetimde ismini zikrettiğim malum kişinin kalbine. Âmin."


diyoruz.

Bu güzel duayı takiben, şimdi de 41 kez Ya Habib esma-yı hüsnasının ilahi bereketine nail olup aşk duamıza devam ediyoruz:

Aşk Duası ve 41 Ya Habib Esması


41 defa Ya Habib okuyup kendimizi can u gönülden Rabb'imize adadıktan sonra:

"Muhabbet ve sevdayı gönüllere ilmek ilmek işleyen namütenahi kudretinin feyzi bize yar olsun. Aşkın sükûnet dolu iksiri, bizi bahtiyar etsin ve senin yüce şanına uygun olan manevi duygular bize yoldaş olsun. Sen, gönüllerin tabibi ve yüreklerin efendisisin Ya Habib. Ne olur, ferman dinlemeyen yüreğime nazar kıl ve onu dileğine kavuştur. Âmin."

diyoruz ve aşk duasını bitirmiş oluyoruz.

Evet, böylelikle aşk duası bitmiş oluyor; fakat siz değerli okurlarımıza çok önemli bir tavsiye ile veda etmek istiyoruz:

Aşk Duası ve En Etkili Aşk Duaları Kitabı


Size, birçok okurun gerçekten faydasını gördüğü ve bu sayede aşk hayatını yoluna koyduğu harika bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

Bu eserin iki güzel özelliği var: Birincisi, okuyucularının söylediğine göre çok etkili dualar içeriyor. İkincisi ise, para iade garantisi var.

Esere ulaşmak ve diğer detayları öğrenmek için buraya tıklayın.

Çok Önemli Not: Bu kitapla ilgili yorumların bir kısmı aşağıda:Ayrıca Büyü Nasıl Bozulur, 4 Kesin Etkili Yöntem ve Büyü Nasıl Anlaşılır, 8 Hayati Gerçeği Bilmelisiniz başlıklarının da dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

İlgili kavramlar: aşk duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?