21 Ekim 2016 Cuma

Büyü Nasıl Anlaşılır, 8 Hayati Gerçeği Bilmelisiniz!

büyü nasıl anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır, 8 Hayati Gerçeği Bilmelisiniz!

Sevgili okurlar, size büyü nasıl anlaşılır, sorusunun cevabını aktaracağımız bu yazımız, 8 adet hayati belirti ile büyünün anlaşılmasını sağlayacak. Bu sayede, kendinize veya başka birine yapılan büyüyü çok kısa sürede tespit ederek çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız.

Size büyü nasıl anlaşılır, sorusunun cevabıyla birlikte büyü nasıl iptal edilir ve etkisiz hale getirilir, suallerinin de cevabını vereceğiz. Bu nedenle yazı boyunca pür-dikkat olmanızı salık veririz.

Şimdi, büyü nasıl anlaşılır, diyenlere kadim büyü kitaplarının 8 maddelik cevabını aktaralım.

Büyü Nasıl Anlaşılır 1, Daraban-ı Kalp

Daraban-ı kalp ifadesi, bir insanda büyü olduğunun en kesin belirtisi ve işareti olarak ifade edilir. Bu ifade, kadim büyü kitapları tarafından şöyle izah edilir:

"Bir kişinin kalbinde, ani atışlar belirdiği zaman, o kişi büyük olasılıkla büyüye maruz kalmıştır. Yani kişi, önceden hiç hissetmediği şekilde kalbinin sebepsiz yere küt küt attığını fark ederse ve buna hiçbir şekilde engel olamazsa, büyük ihtimalle o kişiye büyü yapılmış olmalıdır. Bu hızlı kalp atışı, yapılan büyünün şiddeti derecesinde uzun veya kısa sürer."

Bu noktada hemen şunu belirtmek isteriz: Kadim büyü kitaplarının daraban-ı kalp şeklinde ifade ettiği bu belirti, kişinin fizyolojik veya psikolojik farklı bir rahatsızlığı olduğunu da gösterebilir. Eğer panik atak gibi psikolojik veya tiroit bezlerinin gereğinden fazla çalışması gibi fizyolojik bir rahatsızlığınız yoksa ve buna rağmen bu belirtileri yaşıyorsanız, işte o zaman büyüye uğramış olduğunuzu düşünüp çözüm üretmeye başlayabilirsiniz.


Büyü Nasıl Anlaşılır 2, Sükûn-ı Beden


Bu belirti, kişinin tamamen dünyadan elini eteğini çekmesi ve tabiri caizse yaşayan ölüye dönmesi şeklinde tabir edilir. Yani büyüye uğrayan kişi, üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi hiçbir iş yapmadan tembel tembel oturup uyumayı tercih eder ve bu esnada da çalışmanın ve gayret göstermenin manasızlığına hükmeder.

Kadim kitapların sükûn-ı beden dediği büyü belirtisi, büyü nasıl anlaşılır sorusunun en kestirme cevabıdır; çünkü kendisine büyü yapılan kişinin bedenindeki bütün pozitif enerji çekilir ve kişi, bir külçe gibi olduğu yere yığılıp kalır. Bu durumda kişinin yaşam enerjisi sekteye uğrar.

Büyü Nasıl Anlaşılır 3, Küduret-i Nazar


Büyünün anlaşılma belirtileri içerisinde kadim kitapların küduret-i nazar dediği belirti de çok önemlidir. Bu ifade, insanın gözlerinin bulanık görmeye başlaması anlamına gelir. Şöyle tarif edilir:

"Gözlerinizin önüne bir perde çekilir, öyle ki gözünüzün önünde olan insanları da nesneleri de fark etmemeye başlarsınız, gördüğünüzü de hayal meyal görürsünüz. Hayatınıza bulanıklık hakim olur, gözlerinizin feri ve netliği silinip gider. Bu durumu yaşayan biri, gözlerinde sorun olduğunu zanneder; oysaki o kişide ne miyop, ne de hipermetrop gibi gözsel bir hastalık yoktur."


Yukarıdaki ifadelerden de anlaşılacağı üzre, kendisine büyü yapılan kişinin gözle ilgili fizyolojik bir rahatsızlığı olmadığı halde gözünde görme sorunu oluşur. Adeta gözüne perde iner.

Büyü Nasıl Anlaşılır 4, Hayal-i Muhal

Kadim kitapların büyü belirtileri içerisinde saydığı bir diğer belirti ise, hayal-i muhal şeklinde ifadesini bulur ve bu ifade "olmayacak hayaller görmek" anlamına gelir.

Evet, büyünün negatif enerjisine maruz kalan kişi, bir nevi şizofren gibi olmadık hayaller görür ve işin garip tarafı o hayalleri sadece kendisi görür. Çünkü büyü, o kişinin bedeninde karmakarışık haller meydana getirmiştir.

Bu belirti bazen, olmayan sesler (özellikle de çığlıklar) duyup üzülmeye ve karamsarlığa kapılmaya kadar gider. Bu belirtiyi hisseden veya yaşayan kişi, büyüden bir an önce kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Çünkü bu aşama, büyünün ilerlediğini ve kişiye ciddi zararlar vermeye başladığını gösterir. Bunun bir kademe ilerisi, kadim kitapların ifadesiyle "ateh getirme" yani bunama olarak tabir edilir.

büyü nasıl anlaşılır


Büyü Nasıl Anlaşılır 5, Sükût-ı Hayal

Büyü nasıl anlaşılır sorusuna odaklanan kadim kitaplar, bu sorunun bir cevabı olarak da "sükût-ı hayal" ifadesini kullanır. Peki nedir sükût-ı hayal?

Bu tabir, insanın sürekli olarak ve yok yere hayal kırıklığı yaşaması ve dünyaya karşı genel bir kırgınlık tavrı takınması anlamına gelir.

Bu derde giriftar olan kişi, sebepsiz yere üzülür, herkese darılır ve her şeye düşman kesilir. Herkesi cehalet ile suçlar ve her olumlu şeyin olumsuz bir cihetini (yönünü) görür. Çünkü kendisine yapılan büyü onun bütün enerjisini ve gücünü çalıp onu manen fukara kılmıştır.

Eğer büyü nasıl anlaşılır, diyorsanız bu belirtiye özellikle dikkat etmelisiniz.

Büyü Nasıl Anlaşılır 6, Temenni-yi Memat


Temenni-yi memat, kişinin kendi ölümünü istemesi ve bu dünyada yaşamanın tamamen anlamsız olduğunu hissetmesi (ama çok derinden ve içli bir şekilde hissetmesi) şeklinde ortaya çıkar.

Eğer dünya gözünüzde "büyük bir kabir" haline dönmüşse ve yaşamanın manasız bir meşgale (uğraş) olduğuna inanıyorsanız, yaşama dair hiçbir ümidiniz kalmamışsa büyük ihtimalle büyüye maruz kalmış olmalısınız.

Bu belirti, her türlü büyüde görülür, ama daha çok ölüm büyüsü gibi kara ve kızıl büyü yapılan insanlarda baş gösterir.


Büyü Nasıl Anlaşılır 7, Sermesti-i Ser


Büyünün nasıl anlaşılacağı konusunda bir diğer belirti ise sermesti-i ser denilen "baş dönmesi" hissidir.

Bu his, dünyanın ayağınızın altından çekiliyor olması gibi bir histir ve kadim kitaplar bu duyguyu "zelzele-i namütenahi" şeklinde tabir ederler. Yani kişi, kendisini büyük ve bitimsiz bir depremin ortasında hisseder ve sanki dünya başına yıkılır.

Büyü Nasıl Anlaşılır 8, Hercümerc-i Cihan

Bu belirti de bir üstteki belirti gibi kişinin başını döndürür. Ama bu belirti de özellikle "dünyanın karman çorman olduğu" hissi yaşanır.

Yani bütün görülen kavramlar, nesneler ve varlıklar oldukça asimetrik ve düzensiz algılanır. Bütün bir kâinatın muşamba bir dekor gibi yıkılıp gideceğini ve her varlığın her an dağılacakmış gibi iğreti durduğunu hisseder.

Bu his, öyle bir noktaya gelir ki kişi, kapalı alanlarda durmak yerine ölmeyi tercih eder, uyuduğu zaman yer kürenin yarılacağını zanneder. Üstünü örtmek istemez, hiç kimseye dokunmak istemez; çünkü dokunduğu her varlığın helâk olacağını zanneder.

Evet, büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabını 8 madde izah ettiğimize göre şimdi de büyüden kurtulmanın en etkili ve garantili çözümüne gelelim:

Büyü Nasıl Etkisiz Hale Getirilir, En Tutarlı ve Kesin Çözüm

Sevgili okurlar, kendinize veya çevrenizdeki insanlardan birine büyü yapıldığını hissediyorsanız size Her Kapıyı Açan Anahtar Duaları tavsiye ederiz.

Kitabı şuradan (tıklayın) indirebilirsiniz.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı ile alakalı birbirinden ilginç yorumların bir kısmını aşağıya "ekran görüntüsü" olarak alıyoruz:


İlgili kelimeler: büyü nasıl anlaşılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?