22 Ekim 2016 Cumartesi

Büyü Nasıl Bozulur, 4 Kesin Etkili Yöntem

büyü nasıl bozulur

Büyü Nasıl Bozulur, 4 Kesin Etkili Yöntem

Bu yazımızda, büyü nasıl bozulur, sorusuna 4 kesin etkili yöntem ile cevap vermeye ve büyüye maruz kalan kişilerin bu illetten kurtulmasını sağlamaya çalışacağız.

Konuyla ilgili olarak şunu söylemeliyiz ki "büyü nasıl bozulur" diyen bir kişinin sadece 1 yöntemle sınırlı kalmayıp aktaracağımız 4 yöntemi de ayrı ayrı uygulaması gerekir. Çünkü bazı büyüler (özellikle de bazı kara veya kızıl büyüler) oldukça etkili ve inatçı olabiliyor. Bu nedenle her büyü, sadece 1 yöntemle iptal ve hükümsüz olmayabilir, dolayısıyla izah edeceğimiz 4 yöntemi de ayrı ayrı uygulayın.

Büyü Nasıl Bozulur 1, Sükûnet-i Fatiha Yöntemi

Evet, birinci yöntemimiz Fatiha Suresi'nin mana derinliğinin sükûnetini ve dirayetini kendi üzerimize çekip Allah'ın takdiri ve iradesiyle büyü illetinden kurtulmak esasına dayanıyor.

Şöyle ki: Evvela kendisine büyü yapıldığı düşünülen kişinin adını bir kağıt parçasını yazıyoruz. Örneğin kendisine büyü yapıldığı düşünülen kişinin adı Musa olsun, kağıdın üzerine Musa yazıyoruz.

Ve isim yazdığımız kağıdın üzerine 3 defa Fatiha-yı Şerif oluyoruz. Bu işlemi müteakip yüzümüzü kıbleye doğru çevirip diz üstü çökerek 33 kez şu ayet-i kelimeyi okuyoruz:

"İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în."


Bu ayet-i kerime, yalnızca sana ibadet eder ve yalnız senden yardım dileriz, anlamına gelir ve birçok İslâm alimi tarafından Fatiha Suresi'nin özü olarak tarif edilir.

Bu ayet-i kerimeyi 33 okuduktan sonra, Allah'ın izniyle kişinin üzerindeki büyünün etkisi iptal olacaktır.

Şimdi de büyü nasıl bozulur sorusunun ikinci uygulaması ile devam edelim:


Büyü Nasıl Bozulur 2, Tesir-i Muavvizeteyn Yöntemi


Bu uygulamada, ilk olarak bir bardak temiz suyu bir su bardağına doldurup bu suyun üzerine 21 kez kendisine büyü yapıldığı düşünülen kişinin adı okunur. Örneğin kişinin adı Büşra olsun, bu suyun üzerine 21 defa Büşra ismi okunur.

Sonra, bu suyun üzerine 3 defa Felak Suresi, 3 defa da Nas Suresi okunarak su, 3 yudumda içilir.

Evet, üzerine 21 defa kişinin ismi okunan suyun üzerine 3 kez Felak ve 3 kez de Nas Sureleri okunarak ve bardaktaki su 3 yudumda içilerek bu işlem tamamlanır. Bu işlemi takiben şu cümleler okunur:

"Ey düğümleri çözen ve kötü enerjileri hükümsüz kılan Allah'ım. Suya ismini okuduğum kişinin üzerindeki kötü enerjiyi iptal edip hükümsüz bırak. Âmin."


Sırada büyü bozma yöntemlerinden üçüncüsü var, şöyle:

büyü nasıl bozulur


Büyü Nasıl Bozulur 3, Daraban-ı Kalp ve Çöreotu Yöntemi


İlk iki uygulamada, sadece Kur'an-ı Azimüşşan'ın ayet-i kelimelerini vesile kılarak Cenab-ı Hak'tan büyünün iptalini talep ettik. Bu iki yöntemi, İslâm alimleri, defalarca kullanmış ve etkili sonuçlar almışlar. Fakat yazının başında da dile getirdiğimiz gibi, siz yine aşağıdaki yöntemleri de uygulayın:

Şimdi de kadim büyü kitaplarının tarif ettiği ve büyü nasıl bozulur sorusuna cevap verdiği 3. yönteme geçelim:

Bu yöntemde bir miktar çöreotu alınır ve bir yemek kaşığının içine konulur. Sonra çöreotu dolu kaşığın üstüne 77 defa, kendisine büyü yapıldığı düşünülen kişinin adı, anne adıyla birlikte okunur. Örneğin Yeşim oğlu Ahmet veya Selma kızı Aysel gibi.

Çöreotuna 77 defa isim okunduktan sonra, kıbleye doğru dönerek diz üstü çökülür ve gözler kapatılır.

Gözler kapalı şekilde şu cümle defalarca tekrar edilir:

"Daraban-ı kalp hasıl olsun."

Bu cümle, kalbinizde sıra dışı bir hareketlilik hasıl oluncaya kadar tekrar edilir. Eğer kalbinizde her zamankinden farklı bir ritim oluşursa o zaman artık bu cümleyi bitirip uygulamayı sonlandırırsınız. Çünkü bu uygulamanın özünde "kalpteki sıra dışı hareketlilik" söz konusudur ve bu hareketlilik, Allah'ın iradesi ve takdiri ile büyünün bozulduğuna işarettir.

Şimdi en büyü bozma uygulamaları arasında yer alan ve kadim kitaplar tarafından en çok başvurulan yöntem üzerinde duralım:


Büyü Nasıl Bozulur 4, Davet-i Melamiyanan Yöntemi


Bu yönteme davet-i Melamiyanan denir, çünkü bu yöntemde çok güçlü hüddamlar arasında yer alan ve yapılan büyüleri bozmakla görevli olan Melamiyanan adlı görevli davet edilir. Uygulama şöyledir:

Bu uygulamada ilk etapta sessiz bir ortam seçmeli ve bu ortamda sizi hiç kimsenin rahatsız etmeyeceğini bilmelisiniz. Bu ortama geçince, elinize bir kalem kağıt alıp kağıdın üç yerine Ya Melamiyanan yazmalısınız.

Kağıdın ve kalemin şekli veya özelliği hiç önemli değil, mühim olan kağıdın 3 yerine Ya Melamiyanan yazmanız.

Kağıdın 3 farklı yerine Ya Melamiyanan yazdıktan sonra, kalemi kağıdın üzerine koymalı ve diz üstü çöküp gözlerinizi kapatarak şöyle söylemelisiniz:

"Ya Melamiyanan, kendisine büyü yapılan kişiyi hürriyetine kavuştur!"


Gözlerinizi kapatarak bu sözleri defalarca tekrar etmelisiniz. Ta ki kalbinizde bir ferahlık ve tatlılık hissedinceye kadar.

Evet, eğer Melamiyanan adlı büyü bozucu güçlü hüddam, davetinize icabet ederse bu sayede büyünün hükmü iptal olacak ve kendisine büyü yapılan kişi de her anlamda hürriyetine kavuşacaktır.

Sevgili okurlar, büyü nasıl bozulur, diyenler için 4 detaylı uygulamayı aktardığımız bu yazımıza harika bir kitap tavsiyesi ile son verelim:

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı

Bu kitapta, zengin olma dualarından tutun şifa bulma dualarına kadar, özgüven ve huzur kazanma dualarından tutun çok etkili aşk dualarına kadar binlerce harika dua var. Hem de yüzlerce okurun ilginç yorumları, bu duaların ne kadar etkili olduğunu ortaya koyuyor.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabına buradan (tıklayın) ulaşabilirsiniz.

Kitapla ilgili birbirinden garip ve etkili yorumları okumak isteyenler için aşağıya bu yorumların bir kısmını ekran görüntüsü olarak aldık, buyrun:


İlgili kelimeler: büyü nasıl bozulur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?