20 Ekim 2016 Perşembe

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı İşe Yarıyor mu?

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı İşe Yarıyor mu?

Sevgili okurlar, son günlerde piyasaya çıkan ve insanlar üzerinde oldukça büyük bir etkisi olduğunu iddia ederek ön plana çıkan bir dua kitabı var: Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı

Bu dua kitabı gerçekten işe yarıyor mu peki? İşte bu sorunun cevabını bütün detayları ile masaya yatıracağız bu yazımızda ve bu kitapla ilgili merak edilen her şeyi size aktaracağız.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı Nedir?

Bu kitap, bir müslümanın bilmesi ve uygulaması gereken bütün duaları kapsadığını öne süren ve Peygamber Efendimize (sav) ve İslâm büyüklerine ait her türlü duayı içinde taşıdığını iddia eden bir dua kitabı.

Bu yazıyı yazmadan evvel kitabı inceledik ve açıkçası ilk etapta meseleye temkinli yaklaşmaya çalıştık. Çünkü kitap hakkında inanılmaz yorumlar vardı ve biz de bu yorumların doğru olup olamayacağını incelemek istedik. Gördüğümüz şu oldu:

Kitap 600 küsur sayfadan oluşuyor ve gördüğümüz kadarıyla her konuda bir veya birkaç dua var. Biz, PDF formatında satılan kitapların küçük hacimli olduğunu bildiğimiz için bu kitabın da en fazla 100 sayfa civarında olduğunu düşünmüştük. Fakat kitabın oldukça hacimli ve doyurucu olduğunu görünce şaşırdık doğrusu.

Öyle ki kitabın indirilmesi kolay olsun diye 4 parçaya ayrıldığını fark ettik. Bu 4 parça birlikte geliyor ve okuyucu, binlerce dua ile karşılaşmış oluyor.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabında Hangi Dualar Var?

Bu kitapta gördüğümüz ve incelediğimiz kadarıyla gerçekten de bir müslümanın "bütün ihtiyaçları ve dilekleri" için birçok dua var. Örneğin birçok hastalık için şifalı dualar yer aldığı gibi, birçok farklı istek için istek ve dilek duaları da var. Yine bir kişinin zenginlik ve bolluğa kavuşması için birçok dua olduğu gibi, cesaret ve özgüven kazanmanın yolunu açan dualar da var.

Yine kişinin aşk hayatına bir sihirli değnek gibi dokunan aşk duaları, karı kocanın arasındaki muhabbeti arttıran türlü türlü dualar ve daha nicesi...

Kısacası kitabın içinde gerçekten de her derde deva ve her kapıyı açan anahtar dualar yer alıyor.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının Diğer Dua Kitaplarından Farkı Nedir?


Bu kitabın diğer kitaplardan birçok farkı var. Bunları şöyle sıralamak mümkün:

√ Kitapta, diğer kitaplarda bulunmayan yüzlerce farklı ve etkili dua var.

√ Kitapta duaların kabul edildiği zamanlar sırasıyla açıklanmış. Yani bir müslümanın duasının kabul edilmesi için hangi vakitlerde dua etmesi gerektiği maddeler halinde izah edilmiş.

√Kitapta duaların kabul şartları da teker teker izah edilmiş. Yani bir müslümanın duası hangi şartları yerine getirince kabul olunur, hangi takdirde kabul olunmaz, bütün detaylarıyla işlenmiş.

√Kitabın bir diğer farkı, oldukça içtenlikli duaların ve enerjisi güçlü sözcüklerin kitapta yer alması. Gerçekten biz, birkaç duayı uyguladığımızda, daha o esnada bile mistik ve ilâhî bir âlemde seyahat etmeye başladık.

√Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının diğer kitaplardan bir farkı da esmaül hüsnaların sırlarını ve faziletlerini izah ediyor olması. Kitapta hangi esma-yı hüsnayı kaç defa okuduğunuzda hangi sıkıntımızın gidebileceği yazılmış.

√Kitabın çok güzel bir özelliği de sırasıyla bütün surelerin hangi amaçla olunacağını yazıyor olması. Örneğin yapılan büyüye karşı Felak Suresi veya zengin olmak için Vakıa Suresi gibi...

√Kitabın diğer dua kitaplarından belki de en önemli farkı, para iade garantili olması. Bunu aşağıda açıklayacağız.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının Fiyatı Nedir?


Yazar Abdülkadir Çelik ile iletişim kurduğumuzda kitabın asıl fiyatının 350 TL olduğunu, fakat herkes istifade edebilsin diye kitap fiyatını 79 TL'ye çektiğini ifade etti.

Bizce burada önemli olan kitabın fiyatı değil para iade garantisi. Şöyle ki:

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının Para İade Garantisi Var mı?

Evet, kitabın para iade garantisi gerçekten de oldukça güzel ve sevindirici bir haber. Yazar, 60 gün boyunca koşulsuz şartsız para iade garantisi sunuyor okurlarına. Bunu da şöyle açıklıyor:

"Yaptığım İslamı çalışmaların devam etmesi için kitabı belli bir meblağ karşılığında satmak zorundayım. Fakat mümin kardeşlerimiz mağduriyet yaşamasın diye, kitaba 60 günlük para iade garantisi ekledim. Bunun için de okurlarımdan hiçbir sebep ve gerekçe talebinde bulunmadım, bulunmayacağım. Müslüman yalan söylemez, eğer okurum kitabı iade edip parasını almak istiyorsa, demek ki haklı bir gerekçesi vardır. Bunu sorgulamak benim haddime düşmez. Bu konuda okurlarıma tamamen ve gönülden güveniyorum."

Bu konuda yazarla iletişime geçtiğimizde bize bunları aktardı. Açıkçası yazar Abdülkadir Çelik'in bu duruşu, bizi son derece sevindirdi. Çünkü piyasada hiçbir dua kitabı, bildiğimiz kadarıyla böyle bir para iade garantisi vermiyor. Fakat yazar, duaların gücüne o kadar inanıyor ki duaların 60 gün boyunca etki göstermemesi halinde para iade garantisi sunuyor. Hem de hiçbir gerekçe belirtmeden.

Bu konuda şunu da eklemek istiyoruz: Biz de kitabı satın aldık ve aradan 5 gün geçtikten sonra kitabı iade edip paramızı geri almak istediğimizi söyledik. Bir gün içinde, paramızın iade edildiğini gördük. Tabi bunu sadece deneme amaçlı yaptık, ardından yine kitabı satın aldık.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabını Satan Şirket Güvenilir mi?


Bu kitabın da satıldığı odaklipazar.com, içerisinde yüzlerce dijital ürün bulunan bir şirket. Biz bu şirketi uzun uzadıya araştırdık ve şirketle ilgili hiçbir ciddi şikayete denk gelmedik. Kısaca, Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar'ın satışa sunulduğu şirket olan Odaklı Pazar, bize güven telkin etti.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı Basılı Yayın mı? Nasıl Okunur?

Bu kitap, 626 sayfadan oluşan bir ekitap. Yani bir basılı yayın değil ve sadece dijital ortamlarda okunabilir. PDF formatında hazırlanan bu kitabı, bir telefona, bir bilgisayara veya bir tablete sahip olan herkes okuyabilir. Kısaca bu yazıyı okuyan herkes, bu kitabı da indirip PDF formatında okuyabilir.

Yazar, ilerleyen dönemlerde kitabını basılı yayın haline de getireceğini ama şu anda sadece PDF formatında bir ekitap olarak müminlerin istifadesine sunduğunu belirtiyor.

Kitaba şuraya tıklayarak (lütfen tıklayın) ulaşabilirsiniz. Veya www.anahtardualar.com adresinden de kitabı indirebilirsiniz.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı Hakkında Yapılan Yorumlar Nasıl?

Bu konuda size yorumların ne kadar etkili ve ilginç olduğunu beyan etmek yerine sizi, kullanıcı yorumları ile baş başa bırakmanın daha mantıklı olacağını düşünüyoruz. İşte Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı ile ilgili birbirinden ilginç yorumlar:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?