13 Ekim 2016 Perşembe

Papaz Büyüsü Hakkında 8 Hayati Gerçeği Bilmelisiniz

papaz buyusu

Papaz Büyüsü Hakkında 8 Hayati Gerçeği Bilmelisiniz

Sevgili okurlar, size papaz büyüsü hakkında 8 hayati ve önemli gerçeği aktaracağımız bu yazımızda evvela şu noktanın altını çizmekte fayda göryoruz:

Bu yazı, papaz büyüsü hakkında bilmeniz gereken en önemli detayları gözler önüne serecek ve sizin hiç kimseden yardım almadan kolaylıkla papaz büyüsü yapmanızı ve bozmanızı sağlayacak.

Evet, bu yazıdaki detayları öğrendikten sonra hiç kimseye (medyumlar veya hocalar gibi) muhtaç olmadan papaz büyüsünü yapabilecek ve bozabilecek bilgi ve uygulama seviyesine geleceksiniz.

Papaz Büyüsü ve 1. Hayati Gerçek: Bu Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Evet, papaz büyüsüyle ilgili en çok merak edilen ve en çok yanlış bilinen gerçekle başlayalım: Bu büyü hangi amaçla yapılır?

Bir kere papaz büyüsünün bir adının da “füsun-i keşişan” olduğunu belirterek başlayalım ve ekleyelim: Füsun-i keşişan adlı bu büyü, kadim büyü kitapları tarafından daima “füsun-i sevda” olarak geçer.

Yani bu büyünün bir adı da sevda büyüsüdür ve her türlü aşk ve sevda konulu işte bu büyü istimal edilip kullanılır. Dolayısıyla papaz büyüsünü sadece ayırma ve soğutma büyüsü olarak değil, aynı zamanda bağlama ve körkütük aşık etme amacıyla da kullanmak ve uygulamak mümkündür. Tabi, bunu yaparken içimizden niyet getirip büyüye öyle başlamak gerektiğini de dile getirmek zorundayız. Zaten yazının 6. maddesinde büyünün niyetinden detaylıca söz edeceğiz.

Papaz Büyüsü ve 2. Hayati Gerçek: Bu Büyüyü Kimler Yapabilir?


En çok merak edilen konulardan biri de papaz büyüsü adlı bu çok etkili büyünün kimler tarafından uygulanabileceği sorusudur. Bu soruya kısaca şöyle cevap vermek gerekir:

Bu büyüyü “Hüddam-ı Nazira” adlı hüddamı ele geçiren herkes rahatlıkla yapabilir. Genellikle “Nazira” adlı hüddamın sadece papazlar tarafından ele geçirilebileceğine olan inanç dolayısıyla bu büyü “sadece papazlar tarafından yapılabilen” bir büyü olarak görülmüştür. Fakat bunun yanlış olduğu ortadadır; çünkü isteyen herkes (buna siz de dahilsiniz) gerekli uygulamaları yerine getirdiği takdirde Hüddam Nazira ile bağlantı kurup onu istimal edebilir.

Nitekim aşağıda Hüddam Nazira’yı elde etmenin detaylarını aktaracağız.

Papaz Büyüsü ve 3. Hayati Gerçek: Bu Büyüde Hangi Hüddam Kullanılır?


Evet, yukarıda da sözünü ettiğimiz gibi papaz büyüsünde kullanılan hüddamın adı “Hüddam Nazira”dır. Gerçi bazı kadim büyü kaynakları bu hüddamı başka isimlerle de zikrederler; ama birçok büyü kitabında bu hüddam, “Hüddam Nazira” şeklinde geçer. Kadim büyü kitapları bu hüddamı şöyle tarif ederler:

"Hüddam Nazira, kendisini kolay kolay ele vermez; ama bir kişinin emrine girdikten sonra da o kişiye ölesiye bağlanır; öyle ki bağlandığı kişiye aşık olup onun her değinin yapma temayülü gösterir. Gerçi bazı kişilere karşı aksilik ve şiddet kullandığı görülmüştür; fakat ekseriya muti (itaatkar) ve iyi huylu bir hüddamdır. Ayrıca Nazira, diğer hüddamlar tarafından da sevilip sayıldığı için onların engelleri ile de karşılaşmaz ve işinin sühuletle (kolaylıkla) yapar."


Evet, kadim büyü kitapları papaz büyüsünün baş hüddamı olan Hüddam Nazira için bu ifadeleri kullanırlar.

Şimdi de büyünün nasıl yapılacağına ve Hüddam Nazira’nın nasıl ele geçirileceğine gelelim:

Sessiz ve sakin bir yere geçmelisiniz ve en az bir saat boyunca sizi hiç kimsenin rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız; böyle bir mekan bulduktan sonra diz üstü çöküp birkaç dakika boyunca çenenizi ğöğsünüze dayamalısınız. Bu esnada gözleriniz kapalı olmalı ve mümkün mertebe karanlığa odaklanmalısınız. En az 2, en fazla 5 dakika boyunca bu şekilde “Ya Nazira” demelisiniz. Bu ifadeyi kısık bir ses tonuyla ve içli içli söylemeniz gerekiyor. Bu şekilde 2 dakika boyunca Ya Nazira söyledikten sonra göğsünüzün üzerinde bir esinti ve ferahlık hasıl olacak. Soğukluğu andıran bu esinti ve ferahlık, Hüddam Nazira’nın sizin emrinize amade olduğunun kanıtı sayılır.

Papaz Büyüsü ve 4. Hayati Gerçek: Bu Büyüde Hangi Malzemeler Kullanılır?


Yukarıdaki uygulamayı yaptıysanız ve bahsi geçen esinti ve ferahlığı hissettiyseniz, artık Hüddam Nazira’nın size hizmet etmeye başladığından emin olabilirsiniz ve artık papaz büyüsünün malzemelerini bir araya getirebilirsiniz.

İşte papaz büyüsü için gerekli olan basit malzemeler:

Bir adet saç teli. (Kime ait olduğunun hiçbir önemi yok. İster kendi saç telinizi kullanın, ister başka bir saç teli fark etmez.)

Bir adet beyaz kağıt. (Boyutu ve abatı fark etmez, beyaz ve boş olması yeterlidir.)

Evet, bir adet saç teli ve bir adet kağıt, papaz büyüsünün uygulanması için gerekli olan malzemelerdir. Şimdi yapılış aşamalarına gelelim:

papaz buyusu


Papaz Büyüsü ve 5. Hayati Gerçek: Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?


Yukarıdaki malzemeleri (saç teli ve kağıdı) bir araya getirdikten sonra, yine sessiz bir yere geçip bu iki nesneye şöyle söylemelisiniz:

"Sizi Nazira’nın emrine veriyorum ve emrine verdiğim hüddama kayıtsız şartsız itaat etmenizi buyuruyorum. Birazdan yapacağım niyetime riayet edin ve beni yarı yolda bırakma vefasızlığına yeltenmeyin sakın!"

Bu ifadeleri kağıt ve saç teline hitaben söyledikten sonra şöyle niyet getirmelisiniz:

Papaz Büyüsü ve 6. Hayati Gerçek: Papaz Büyüsünün Niyeti Nasıldır?


"Kalpte kaynaşan ve bazen göz kamaştıran vahim ve selim bütün duygular adına bana kulak ver Nazira. Kulak ver, ta ki kalbimde gizli olan arzuma vakıf ol ve bana dileğimin gerçekleşmesini görmeyi temin eyle."

Niyet cümleleri bu kadar. Dikkat ettiyseniz bu niyet cümlelerinde açık seçik bir niyet yok; çünkü burada önemli olan, bu cümleleri söylerken içinizden niyetinizi geçirmektir. Zaten Hüddam Nazira, sizin niyetinize göre size hizmet etmeye başlayacaktır.

Niyeti müteakip, saç telini kağıdın içine koyup kağıdı iyice sarmalı ve katlayarak top haline getirmelisiniz. Sonra da dışarı çıkıp ortalama yüz adım attıktan sonra kağıdı yere gömmelisiniz. Yüz adım attıktan sonra önünüze çıkan ilk yere, çok derin kazmadan kağıdı gömmelisiniz.

Gömme işleminin ardından da yüz kez içinizden “Ya Nazira” diyerek oradan uzaklaşmalısınız. İşlem bu kadar.

Papaz Büyüsü ve 7. Hayati Gerçek: Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?


Papaz büyüsü nasıl bozulur, sorusunun çok farklı cevapları olmasına rağmen genellikle en sık uygulanan ve kadim büyü kitaplarının da dile getirdiği metot şudur:

Tam 7896 (yedi bin sekiz yüz doksan altı) kez “Batıl Ol Nazira” demelisiniz. Evet, bu şekilde size veya bir başkasına yapılan papaz büyüsünün şerrinden kurtulmuş olursunuz.

Papaz Büyüsü ve 8. Hayati Gerçek: Papaz Büyüsü Nasıl Etkilere Yol Açar?

Papaz büyüsü, çok güçlü bir büyü olduğu için bazı kişilerde derin ve tedavisi imkansız yaralar açabilir. Kaldı ki Hüddam Nazira da hem büyüyü yapana hem de kendisine büyü yapılan kişilere ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle size tavsiyemiz, papaz büyüsü yapmadan evvel defalarca düşünmeniz yönünde olacaktır.

Hatta bu bağlamda size tavsiyemiz şudur: Mümkünse papaz büyüsü gibi yıkıcı ve yakıcı büyüleri bir tarafa bırakıp “aşk duaları” gibi masum ve zararsız yollara başvurun.

Bu bağlamda size "En Etkili Aşk Duaları Kitabı"nı tavsiye edebiliriz. Kitaba ulaşmak için buraya tıklayın.

Bu kitaptaki duaların aşk ve sevda konusundaki etkinliğini görmek için aşağıdaki yorumları incelemenizi tavsiye ederiz:


İlgili kelimeler: papaz büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çevirgel Duası, Şahmeran Duası ya da diğer sevgiliyi geri getirme duaları ve büyüleriyle ilgili veya okuduğun yazıyla alakalı düşüncelerini ve yorumlarını yazarak sitemize katkıda bulunmak istemez misin?